Avtomobilizem

Odgovarjajo:

Na testu: Kia Sportage 2.0 CRDi AWD

Default avatar
Kakšno ma porabo na testu?
Default avatar
Ali ima rezervno kolo?
Ali se sedeži podrejo v ravno dno?
Default avatar
32jurjev? a ima aktivni tempomat in limitator hitrosti?
Default avatar
Kje se nahaja gumb TRIP za pregled potovalnega računalnika? A je še zmeraj kje skrit na neuporabnem mestu???
Default avatar
Iztoček si bil zadovoljen z menjalnikom?
Default avatar
getriber je napisal/a:
V bistvu sem bil zelo zadovoljen. Prvič zato, ker sem nanj gledal s pridržkom, ker se zavedam, da sta recimo menjalnika Powershift (Ford) in DSG (VW koncern) mnogo boljša. A tudi ta pri Kiji Sportage deluje tekoče, brez "zgubljanja" kam prestaviti. Seveda pa mu odgovarja ležerna vožnja. Ob močnejšem pospeševanju se ne more primerjati ravno z menjalniki, ki sem jih omenil, a je še zmeraj več kot dovolj uporaben za povprečnega voznika, ki si želi predvsem preprosto sproščeno vožnjo.
Vozil sem se večinoma na relaciji. Na avtocesti sem imel kar nekaj zastojev kjer smo se po polžje premikali. Tu pa seveda avtomatski menjalnik še kako prav pride. Vsekakor ga priporočam.
Potrebno je le poudariti, da se je tako dobro obnesel ob tem močnejšem motorju s 185 konji. Mogoče bi pri šibkejšem motorju deloval bolj leno.
Default avatar
folk je nor k raj kupi stekleno streho k pa avtomatka. ne razumm tega.
Default avatar
Probu ta avto, pa nikamor ne gre.
Default avatar
ToyoTires je napisal/a:
Če pa ne znaš vozit! A golfak pa gre. Jao.
Default avatar
majade! je napisal/a:
Vozm povsem novega range roverja, tako da ne ti meni o "golfaku"
Default avatar
Preverjeno! Kupite raje šibkejšega k pa tega močnega ker žere k žolna!
Default avatar
IztokFranko je napisal/a:
Za toliko konjev dovolj, ker jaz imam porabo na svojem manj močnem sportageu porabo 6,7 l / 100km! Sem več kot zadovoljen.
Default avatar
KiaRider je napisal/a:
Tudi jaz vozim osnovnega dizla sportage in imam v tem trenutko porabo 6,4 pri prevoženih cca 46000km.
Default avatar
Seksi avto!
Default avatar
Milka-sosedova je napisal/a:
Recimo da je lep, ni pa seksi. To je ix35! :D

Moderatorji