Avto.Over.Net

Avtomobilizem

Na testu: Volkswagen Jetta

Default avatar

tsi

a ima tsi motor? definitivno me zanima realna poraba tega motorja v normalnih življenskih okoliščinah
Default avatar

prtljaznik

prtljažnik je v primerjavi z golfom večji? kok je pa razlika z meganom in focusom?

hvala za info.
Default avatar

e4t4

Kakšna je poraba ob močnem priganjanju?
Default avatar

DRRR

IztokFranko je napisal/a:
e4t4 je napisal/a:
Kakšna je poraba ob močnem priganjanju?
Takšnih vprašanj je (pre)malo :) Kaj praviš, pri koliko obratih naj prestavljamo, da zadostimo vprašanju?
Ampak zanimivo, uboge slovenčke še vedno najbolj zanima JEBENA PORABA!!! ******, ko da nimajo pet pik oz. niso sposobni mal poguglat in izvedet kolk minimalne razlike so v porabi med današnjimi bencinskimi turbaki in med dizli...pa da je poraba odvisna večinoma od št. obratov....pa da večje kubature motorja na relacijah kurijo manj in da je tud obraba motorja dost manjša...mah, sej nima smisla, men se ne da več razburjat....
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Ne prekidaj ženu dok šuti...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Default avatar

nebodiga treba

a ti dddrrr imaš težave s svetom al kaj? skoz preklinjaš.. iz prakse je boljš slišat, kot pa neki računat. še dobr da obstajajo forumi za izmenjavo mnenj.

glede porabe je fajn da veš ker menjalnik ma.
Default avatar

e4t4

Kdo je pa rekel da se moraš razburjati?

Za močno priganjanje sem mislil menjanje prestav v rdečem polju obratov....
Default avatar

?_?

Na testu ste imeli pred časom i30. Nehvaležno vprašanje kateri se bolje pelje? V smislu udobnosti?
Default avatar

kupujem

kakšna je, če sploh je razlika med armaturko passata in jette?? se sedi enako?
Default avatar

kupujeva ga z možem

ravno jetto kupujeva z možem. on sicer zanj navija. jaz pa za dusterja ki je bistveno cenejši a hkrati večji avto in po mojem varčnejši
Default avatar

jetikar

Daleč najboljši avtomobil, samo vzeti moraš dizla in zmagaš.