Avto.Over.Net

Avtomobilizem

Brez jeklenega konjička smo dandanes praktično bosi. O bencinu, gumah, motorjih ter znamkah. Mali nasveti za več cestnega užitka.

nov C3, Ford Fiesta, Peugeot 207 ali VW Polo

Default avatar

mideks

Moj prijatelj ima polota, avto je skoraj več na servisu kot doma. Res, ne moreš verjet, kaj vse je bilo v treh letih že narobe z njim, očitno tudi VW ni več to, kar je včasih bil.

Jaz vozim peugeota, super zadovoljna, nobenih težav (tok tok, trkam) se mi zdi da je tak fajn ženski avto. Citroenov ne obrajtam kaj dosti, tako da bi se na tvojem mestu odločala med peugeotom in fordom.
Default avatar

zaljubljena v fiesto

Jaz sem se pa zaljubila v Fiesto. Ta zadnji model mi je tako noro hud, da si jo bom enkrat zagotovo kupila. Le motor 1,4 (malce manj kot 100 konjev) se mi zdi malce prešvoh. Se bolj oziram k sport modelu.
Default avatar

iness

Hvala za mnenja. Nisem si mislila, da mi bo nakup novega avta tak problem:-(((
Če sem bila še pred dvema dnevoma popolnoma prepričana, da vem kaj bom kupila, sem danes totalno out.

Naj gre k vragu. Čisto zadovoljna bi bila s kakšnim rabljenim Nissan Note. Pa mož teži, da rabim nov avto..., ki mora bit dizel, pa nižji, da bo malo pil, pa ne vem kaj še vse...
Default avatar

rdeca strela

iness je napisal/a:
Če sem bila še pred dvema dnevoma popolnoma prepričana, da vem kaj bom kupila, sem danes totalno out.

Naj gre k vragu. Čisto zadovoljna bi bila s kakšnim rabljenim Nissan Note. Pa mož teži, da rabim nov avto..., ki mora bit dizel, pa nižji, da bo malo pil, pa ne vem kaj še vse...
Pa tako reci!
Nissan Note bi bil moj izbor! S eposebej zato, ker ni nov! Kupi avto star 2 leti, se vedno je v garanciji, na vrednosti pa ne bos izgubila toliko, kot na novem. Pa Nissan je avto in lep :)
Kar zadeva pa gorivo, ce naredis manj kot 30.000 na leto, ne potrebujes dizla.
Default avatar

iness

rdeca strela je napisal/a:
iness je napisal/a:

Pa tako reci!
Nissan Note bi bil moj izbor! S eposebej zato, ker ni nov! Kupi avto star 2 leti, se vedno je v garanciji, na vrednosti pa ne bos izgubila toliko, kot na novem. Pa Nissan je avto in lep :)
Kar zadeva pa gorivo, ce naredis manj kot 30.000 na leto, ne potrebujes dizla.
Hvala, rdeča strela! Jih delam okoli ali več kot 30.000, tako, da bo izbor dizl. Verjetno kar nov, ker rabljenih enostavno ni kaj dosti. Prodat ga mislim tako in tako čez 3-4 leta. Cena pade, ampak s tem računam.

Komaj čakam, da grem jutri na testno vožnjo:-))) Poročam!
Default avatar

slash2

babika74 je napisal/a:
Jaz dobim pa Volvota C30.Zakon!
UUUUUUU Volvota boš dobila, ja kok si ti pridna... ja pridna pridna pridna pucka... oci kupu?