Avto.Over.Net

Avtomobilizem

Odgovarjajo:

PEUGEOT 206 - PROBLEMI!!!!

Default avatar

dave2010

Jaz imam Peugeota 206 SW 1.4 HDI....letnik 2003. Pa sm do zdj samo redno servisiru. Večjih problemov nimam pa že mam prevoženih 189.000km! Dela ko urca...js sm zelo zadovoljen.
Default avatar

l_i_d_k_a

jaz imam pežojčka letnik 01 a jaz ga mam zadnje 3 leta in nanj nisem do sedaj dala niti centa avto ima 130000km in sem obnovila zadnjo torzijo ob priliki me čaka še sprednja in to je to. rednih servisov in potrošnega materiala ne računam tko da me avtko služi. če bi menjavala avto bi se najbrž spet za pežojčka odločla.
Default avatar

jure206

imam peugeota 206 quicksilver in sem dokaj ne zadovoljen. Je letnik 2005 in sem že moral menjati tesnilo na glavi
Default avatar

urshy22

zdravo!

jaz imam tut pežo 206 letnik 2000.. pa že prej sem mela 106 pa z obema nisem mela nobenih večjih težav.. samo zadnje čase mi je začela torzija škripat. A mogoče kdo ve kje to popravljajo al pa obnavljajo za kašno zmerno ceno ker sem slišala da novo je še kar drago.

lp
Default avatar

tilen 12

imam peugeota 1. 4. hdi l. 2005 prevoženih 175000 km. Pri 15000 km prvič menjal ploščice in diske, se pravi ploščice so zdržale 15000 km. Vožnja vsaki dan Kočevje-Ljubljana in nazaj. SedajMaja meseca bo star 6 let in z njim nisem imel niti najmanjšega problema, razen sedaj moram menjati zadnji lonec , ki ga je v bistvu prežrlo na spoju drugače je pa lonec cel(hiba). Menjal bom še jermen,pumpo ... kot preventivo , drugače pa se praviloma menjapri 24000 km ali 7 let. Zaenkratnimam nobenih problemov pa je kar nekaj dal že čes.m Treba ga je zmerno vozit pa boin gre, zadovoljen 100 na uro
Default avatar

P.J._

Mene pa zanima, če je peugeot primeren za 1. avto?
Lp!
Default avatar

A.B.C

Imam 206ko 2003 letnik. Do sedaj se je poleg rednih servisov menjalo samo sklopko, lonec in neke zglobe. Še ploščice imam prve. V družini imamo 2 peugeota in smo z obema zadovoljni.
Default avatar

DRRR

A.B.C je napisal/a:
Splošno zadovoljstvo lahko izkažeš potem, ko voziš BMW, MB ali Audija ter primerjaš s pižojem....če smatraš pod zadovoljstvom nizke stroške, potem ne piši o zadovoljstvu ampak o nizkih stroških...zadovoljstvo z avtom pomeni marsikaj drugega kot nizki stroški...
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Ne prekidaj ženu dok šuti...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Default avatar

Pametnjaković

DRRR je napisal/a:
Splošno zadovoljstvo izraža DRRR-kec takrat, ko izstopi iz svojega bosanskega Golfa in ga pri tem nihče ne vidi.
Default avatar

Uroš12345

Splošno zadovoljstvo je to da občutiš splošno zadovoljstvo. Eni so splošno zadovoljni s fičotom, drugi pa z ducatijem. Kak si pač v glavi naštiman.
Default avatar

bošti

peugeoet 206 quicksilver letnik2003 mašina lavfa v nulo menjo sm samo senzor prostega teka(65eur) kar se pa tiče podvozja o fack 2xsem že menjo spredne roke obe(2x310eur)zada mojst škripanje,ropotanje,itd.skratka menjava mostu(800eur),, da sam popizdiš;(govorim cene na serviso peugeoet)drugač pa kr živahna stvarca
Default avatar

Kupi CLIO

vesna je napisal/a:

300.000 km brez problemov
Default avatar

neron

Zanima me,imam peugeota starega 13 let 1,4 98letnik 150.00km pri eni od svečk mi je en del keramike ,al kar koli je odtrgal in ko smo menjal svečke,tega dela nismo našli,v glavi pa nekaj tolče-rahlo,to se je zgodilo na 130 km na uro ko je avtu vzelo moč in brzino,vseeno sem se pripeljala domol !
Default avatar

neron

Zanima me,imam peugeota starega 13 let 1,4 98letnik 150.00km pri eni od svečk mi je en del keramike ,al kar koli je odtrgal in ko smo menjal svečke,tega dela nismo našli,v glavi pa nekaj tolče-rahlo,to se je zgodilo na 130 km na uro ko je avtu vzelo moč in brzino,vseeno sem se pripeljala domol !
Default avatar

drita

včlani se v "moj peugeot" vse najdeš na peugeotovi strani in bo to popravilo minimalen strošek..
Default avatar

dejan 21

jaz imam pežoja 206 sw kupil sem ga prej enim mesecem naredil sem že 2000 km in zaenkrat avto kar gre edino moti me da je egr ventil zanič pa na začetku sem bil malo razočaraan zdej pa mislim da bo ok čeprav me je malo strah kej bo motor je 2.o
Default avatar

600

dejan in kaj te zanima? če bo motor šel pojdi po nov motor na odpad v italijo. jih je polno tam ;) pa relativno pocen so
Default avatar

Soncez

Zadnje čase se mi dogaja, da ko se ustavljam, avto kar sam ugasne, pojavi se rdeča lučka za akumolator. Nato lahko takoj ponovno štartam in gre dalje. Včasih se to dogaja kar zaporedoma, drugič lahko prevozim par sto kilometrov in je ok. Avto je letnik 2001 . Ima kdo kakšen nasvet? Hvala.
Default avatar

600

si v tem času že menjala akumulator? preveri najprej to.
Default avatar

Soncez

Sem menjal akumolator, pa del, ki skrbi za regulacijo gasa... :-(

Moderatorji