Avto.Over.Net

Avtomobilizem

Brez jeklenega konjička smo dandanes praktično bosi. O bencinu, gumah, motorjih ter znamkah. Mali nasveti za več cestnega užitka.

KIA SPORTAGE 1.7. CRDI CUKA

Default avatar

Sportage

whitecow je napisal/a:
Sportage je napisal/a:
whitecow je napisal/a:
Rešitve problema še vedno ni doben napisal!
ja glej ta so meli isti problem zato sm to nalimal. Kako daleč so prišli pri iskanju rešitve s tem ne vem. Žal ti kaj več ne morem tu pomagat, kt posredovat, to temo.
Že videl to temo.. Hvala vseeno!
Default avatar

Vaško-trobilo

Mogoče pa rabš ortopeda, k ti noga trza...
Default avatar

Sportage

Vaško-trobilo je napisal/a:
Mogoče pa rabš ortopeda, k ti noga trza...
Al pa ti psihiatra
Default avatar

ŽabicaIII

Verjetno bi ga oba rabila...hahaha. Eden zaradi žaljenja, drugi zaradi fobije pred cukanjem...
Default avatar

sportage

ŽabicaIII je napisal/a:
Verjetno bi ga oba rabila...hahaha. Eden zaradi žaljenja, drugi zaradi fobije pred cukanjem...
in se vedno cuka
Default avatar

več elektronike več jajc

Pozdravljen,
tudi jaz ne poznam rešitve, imam pa izkušnjo s svojim avtom - med vožnjo mi je včasih crknil, na pooblaščenem in uradnem servisu niso imeli pojma kaj mu je, nato sem slišala za enga s.p.-jevca ki se prav s temi avti ukvarja in se je vanj res poglobil in popravil najbanalnejšo napako - zacinil je ene kontakte, tako da imam po enem letu živciranja končno popravljen avto!
Tko da če še nisi bil na Kmagu, probaj še na čimveč koncih, na forumu boš moral imet res srečo da se pojavi nekdo z rešitvijo.
Default avatar

milenal

Zdravo,

evo jaz jo imam od maja 2016 in sem pred dobrim mesecem opazila, da tudi cuka, največkrat v 2 prestavi. Ste že ugotovili kaj je vzrok?
Default avatar

Sportage

Doben ne ve kaj je vzrok..
Default avatar

Sportage

Imaš čisto nov model? Ali še staro obliko?? 1.7.crdi?
Default avatar

Sportage

milenal je napisal/a:
Zdravo,

evo jaz jo imam od maja 2016 in sem pred dobrim mesecem opazila, da tudi cuka, največkrat v 2 prestavi. Ste že ugotovili kaj je vzrok?
stara oblika al že nov model sportage??
Default avatar

milenal

Imam nov model. Ko sem menjala gume so mi v Medvodah, Črešnik, rekli da je treba nek nov program naložit, al kaj jaz vem kaj.
Default avatar

SPORTAGE

milenal je napisal/a:
Imam nov model. Ko sem menjala gume so mi v Medvodah, Črešnik, rekli da je treba nek nov program naložit, al kaj jaz vem kaj.
Nov program ne pomaga.. softvear program bi naj reso zadevo,ampak je ne!! jaz sem po 7 mesecih odkrivanju napake-popravil letanja okoli nesposobnih serviserjev KIA avto enostavno reklamiral!! star je bil 11 mesecev.. dobil sem vrnjeno celotno kupnino avta-hvalabogu! ta zadeva je neresljiva!!! Zalostno je pa to,da se ta moj bivsi avto, ki se vedno cuka in ni brezhiben prodaja na KMAGU MB !!!!!! letnik 2015 bele barve prvozenih 13609 km.. POZOR VSEM KI KUPUJETE KIA SPORTAGE http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... %20%20-72-
Default avatar

Horacij

Jaz sem kupil lani novega Sportagea pa mi nič ne cuka. Ne vem, kaj ti čutiš, a moj dizel teče kot namazan. Frend ima trojko BMW z 2,0-dizlom pa je avto precej bolj glasen. Mislim, da nekateri čist iz nekega principa tolčejo po Kii, naokoli se pa furajo v kakšnih starih nemških kvazi super truper avtih.
Default avatar

Sportage

Horacij je napisal/a:
Jaz sem kupil lani novega Sportagea pa mi nič ne cuka. Ne vem, kaj ti čutiš, a moj dizel teče kot namazan. Frend ima trojko BMW z 2,0-dizlom pa je avto precej bolj glasen. Mislim, da nekateri čist iz nekega principa tolčejo po Kii, naokoli se pa furajo v kakšnih starih nemških kvazi super truper avtih.
Kia sportage je res super avto, ampak moja žal ni bla.. Vem pa, da so ljudje zadovoljni z njimi!! Zgleda sem pač jaz na tako naletel.. Je pa takih cukajočih primerkov kar nekaj že.
Default avatar

Milenal

Zdaj me pa skrbi. Hvala bogu da ste dobili celotno kupnino, da so priznali napako. Kaj bi bil razlog temu cukanju? Kje ste avto kupili?V Btc?
Default avatar

sporti

[quote="Milenal"]Zdaj me pa skrbi. Hvala bogu da ste dobili celotno kupnino, da so priznali napako. Kaj bi bil razlog temu cukanju? Kje ste avto kupili?V Btc?[/quote
ja.. cuka točno v določenih obrati(1500-1800) in pa seveda ko je zunaj temp.nad 18 stopinj!! zdaj med zimo ko je hladneje deluje ok!? Ali vam cuka tudi zdaj ko je zunaj mrzlo??
Default avatar

RenoGroh

Meni nič ne cuka. Moj Sportage je letnik 2015. Imam pa 67 tisoč prevoženih kilometrov. Jaz za kaj takega sicer slišim prvi, pa imam kar nekaj kolegov, ki imajo dizelske Kie. Sicer pa max. zadovoljen z avtom, nobenih težav, le zimske gume se mi zdijo drage, saj sem jih dal kar na original platišča - je pa avto zato tudi pozimi lep...
Default avatar

Maniac

RenoGroh je napisal/a:
Meni nič ne cuka. Moj Sportage je letnik 2015. Imam pa 67 tisoč prevoženih kilometrov. Jaz za kaj takega sicer slišim prvi, pa imam kar nekaj kolegov, ki imajo dizelske Kie. Sicer pa max. zadovoljen z avtom, nobenih težav, le zimske gume se mi zdijo drage, saj sem jih dal kar na original platišča - je pa avto zato tudi pozimi lep...
Jaz imam letnik 2016(nov model) dela kot urca, zelo zadovoljen!!
Default avatar

Mirosem

Zdravo. tudi moj sportič včasih pocuka ko je hladen! Zakaj se to dogaja? Kake rešitve
Default avatar

Kori

Meni pa volan nekaj Šoba ko obračam levo in desno, tud med vožnjo!! Ve kdo kaj o tem?