Najdi forum

Conex čistilo za beton

V Merkurju sem zasledila novo čistilo za beton Conex. V bistvu sem šla mimo stojala, kjer je bilo to čistilo postavljeno, saj nisem ravno razumela zakaj bi čistila beton. No, prijazna promotorka tega produkta me je podučila, da je Conex čistilo tudi za tlakovce, škarpe, naravni kamen, skratka neko univerzalno sredstvo.
Pa sem ga kupila.
Ne morem povedati, kako sem navdušena. Imam staro betonsko fontano, visoko 2,5m. Bila je vsa umazana, siva, od maha. Vsako leto sem drgnila kot neumna, da sem jo približno očistila. S conex čistilom sem pa poškropila in woila. Je bila kot nova! Res neverjetno. Potem sem sprobala čiščenje tlakovcev, oziroma fug med porfidom. Te fuge so bile svinske, pretežno ob blata. Lani sem čistila z visokotlačnim čistilcem in je šlo ven samo 50% svinjarije. Letos, po uporabi čistila conex, pa so fuge, kot takrat, ko so jih izvajalci zalili.

Skratka, navdušena, priporočam naprej!

Tudi sam sem sprobal conex čistilo za beton. Uporabil sem ga za čiščenje nagrobnih kamnov. Zelo zadovoljen.
Sin me heca, da bi še prane plošče očistila, mogoče se pa lotiva še letos!
skratka, priporočam.

Ste me navdušili. Jaz bi očistila betonsko škarpo. A mislite, da bi mi potem scedilo oz. uničilo travo, ki je pod škarpo?

nova
Uredništvo priporoča

Meni je Conex ni uničil. Sem očistila škarpo grafita, pa travci ni bilo nič :)))

Pozdrav.
Tudi sam sem probal conex, čistilo za tlakovce in sem navdušen. Sin ima starejšo Corvette, katera veselo pušča oljne madeže. Ko sem že obupal nad wapanjem sem odkril Conex čistilo za tlakovce.
S čistilom je šlo vse lepo stran, tako da lahko zadevo samo priporočam !

Čistilo za beton, Tlakovce conex je top!
Priporočam za spomladansko čiščenje!

Conex je odličen.

Navdušen nad delovanjem Conex-a.
Sem ga vzel 5 flašk za betonske plošče pred lokalom, sedaj je kot novo. super pomoč so nudili tudi po telefonu, ko sem imel neštetno vprašanj,so odgovorili čisto na vsa. Pohvale gospodu Vidu za korektnost.
LP,Dare

Conex je odličen tudi za čiščenje nagrobnih kamnov. Sedaj imajo tudi nov produkt conex emulzija, ki impregnira kamnine očiščene s conexom. Sem kupil in rezultat odtekanja vode z nagrobnega kamna je tako nor, da razmišljam da bi zaščitil še vse tlakovce doma!
Pa ekipa conex ima v merkurjih vedno sexi hostese, je prav fino malo zaiti v Merkur, za očke spočit;)
lp,S

Tudi jst sem iskala čistilo za nagrobni kamen, pa so mi v Merkurju rekli da je conex top zadeva.
Sem probala in res je šlo vse stran. navdušena nad končnim izdelkom. Sedaj pred 1.novembrom sem bila že res v stiski, ker bi lahko drgnila grob en teden, časa pa nobenega. Skratka CONEX toplo priporočam :)))

Prejšnji teden sem v topdom trgovini nabavil conex in z njim očistil porfido kamen.
Res super deluje čistilo, porfido sem očistil, je kot nov.

moram nabaviti še za vikend v istri, upam da bo tudi istrski kamen tako lepo spucalo.

top, ni kej rečt!
lp, Dare

Conex je top.
Še posebno emulzija oziroma impregnacija za porozne povrsine..
Sem ocistil in impregniral dvorisce.
Rezultat 5x boljsi, kot pred leti, ko sem.to prakticiral z amal produkti.
Kupil sem pa v obnovi top dom, trzin

Lp gasper

Meni so očistili tlakovce iz podjetja sanoteh d.o.o niso uporabljali nobenih kemikalij in očistili so jih super izgledajo kot novi.
Tako da tudi njih priporočam v kolikor imate umazane tlakovce.

Kupila Conex cistilo. Kaksno zascitno opremo uporabljate pri delu s cistilom? Sama se lahko samo se zadusim, ce naspricam vse plosce…

Conex je top produkt. Nagrobni kamni letos prvič res učiščeni kot se zagre.
Spomladi pa še okol bajte spucam pralne plošče, pa je.
A se prodaja to še kje drugje kot v MErkurju?

Natasa, to ni za noter produkt, je za zunaj. Ima vonj ampak se da komot spucat vso svinjarijo. lažje s conexom, kot drgnit na roke

Objava čaka odobritev

New Report

Close