Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom mnenje o izvajalcu – slikopleskarstvo

mnenje o izvajalcu – slikopleskarstvo

Zdravo zanima me vaše mnenje.

Izbiram izvajalca za slikopleskarska dela. Imam novogradnjo, narejene omete, estrihe strope itd. Sedaj pa malanje treba. Jaz pač o tej zadevi ne vem veliko, sploh pa nimam časa, da bom 300 kvadratov sten/stropov sam naredil oz. s kolegi (poleg tega bi najbrž slabo izpalo na koncu).

Torej bil sem v stiku z izvajalcem, ki pravi, da mi zelo poceni (cca 5 eur kitanje/brušenje/malanje) naredil vse, ko pa sem mu zastavil naslednja vprašanja mi je odgovoril z naslednjimi odgovori (prosim za mnjenje!) – vedite pa, da bi rad imel stene in strope narejene kvalitetno in da nočem, da mi čez par let vse dol pada itd.
Torej vprašanja / odgovori:

VPR: katero emulzijo boste uporabljaliODG: ne rabite emulzije, ker jaz uporabljam manteka kit, ki že ima emulzijo v sebi in ne tisto od jupola, ki je nima pa rabi emulzijo… Ne najdem nikjer na internetu, kaj je to manteka kit… kolikor pa sam vem je emulzija bistvena, da se kit sploh prime?

VPR: katero belo barvo boste uporabljaliODG: barva je od juba (classic/gold/latex so variante)… ali ni pomembno, da je vse od istega proizvajalca?

VPR: kako kitate? en nanos? dva nanosa?ODG: en nanos je ponavadi dovolj, če je pa treba dam pa dva, kjer so stene slabe… Ali ni standarden postopek 2x kitanje tudi v primeru, ko so stene ravne?

To so torej moja vprašanja. Čudno mi je malo vse skupaj. Ali mislite, da so njegovi odgovori legitimni in ali bi vi vzeli takšnega izvajalca? Kaj je to manteka zaena firma? Ali emulzija res ni potrebna?

Hvala za odgovore in LP.

pozdrav
sam bejz od takega verjem sm slikopleskar nevem kje mu to kar ti on prodaja za 5e/m2 laz kita se vedno dvakrat ker drugi nanos pokrije dolocene nepravilnosti in da je manj kitanja oziroma forkitanja kot mi recemo po prvem belenju ce se odlocite za barvne stene se vedno vse pobarva 1x v belo da vidis vse nepravilnosti in jih popravis pred 2xbarvnim barvanjem in seveda pred kitanjem je pametno vse na hitr preleteti z masino(zirafo)da poberes vse kamncke oziroma pike ki se potem vlecejo in motijo ko kitas se huje pa ce samo enkrat kitas se vidijo rajse od teh kamenckov-pust salabajzerje verjem!!! no se enkrat ce enkrat kita z to njegovo cudezno maso no edino ce kita z masino oziroma sprica sam to ni to ker rocno jo ti zategnes tm jo pa napiha.

lp

Verjetno je ta manteka tole:

Rofix PF 870 MANTECA apnena masa

Pri nas v bloku so najeli nekega poceni šalabajzarja … resno, meni je bila ponudba tako sumljivo nizka, ker smo mi za kitanje in beljenje stanovanja dali skoraj toliko, za kolikor bi nam on popedenal tri nadstropja hodnikov (po namestitvi domofonov, nova okna in vrata, torej veliko kitanja in flikanja). Ampak folk vidi samo evrčke. Naredil je tako slabo, da smo morali najeti nekoga, da je popravljal za njim in seveda je potem vse skupaj prišlo še toliko dražje. Pa namesto da bi naredil vse v dveh tednih, kot smo bili zmenjeni, je hodil pacat skoraj mesec in pol, puščal lojtre, barve, čopiče v hodniku, da smo se spotikali čez tisto, seveda pustil vse zasvinjano za seboj. Ma marš.

nova
Uredništvo priporoča

tko je to nazalost pa mi naj….. k sm solani za to in to delamo vsak dan -popravila za drugimi pol je pa hudo pa drago!!

Pozdravljeni,

kot mlad par sva se odločila za popolno pleskanje v bloku in smo izbrali Denis Anclin, s.p. številke nimava več, najdete jo pa na internetu.
Cene so bile solidne, zelo natančni in hitri, skratka nimava pripomb.

Če kdo išče ugodnega in dobrega [url=’https://poizvedi.si/dejavnost/gradnja-in-obnova/slikopleskarstvo/’%5Dslikopleskarja%5B/url%5D naj prečekira to stran. Pa še čas ti prihranijo!

Niti priblizno vam ni razložil pravilno. Sicer nevem iz kot ste ampak v tem primeru vam predlagam izvajalca Sandi decman s.p iz okolice slovenska bistrica. Meni je naredil 100% lepo kakor sem zelel in za pravo ceno.

New Report

Close