Najdi forum

kuhinjsko steklo

Zadnjič sem obljubila, da bom sporočila najugodnejšo ponudbo za kuhinjsko stekleno oblogo v Ljubljani. Torej: Steklarstvo Bežigrad – 130 Eur za kvadratni meter.
Ampak ljudje smo čudni:), ker zdaj me pa skrbi, če so, glede na ceno, ki je fuuul ugodnejša kot drugje, dovolj kvalitetni. A kdo pozna to steklarstvo?

Ta stekla za kuhinje sem našla na facebook strani in cena takega stekla je 100€ tekoči meter.

https://www.facebook.com/kuhinjskosteklo

nova
Uredništvo priporoča

Kar je bistveno dražje od tega, kar piše avtorica teme, se ti ne zdi? Kvadratni meter pač ni enako tekočemu metru, če upoštevaš, da je običajna višina med spodnjimi in zgornjimi kuhinjskimi elementi 60 cm.

Pod steklena kuhinjska obloga je lahko marsikaj. Če je cena za navadno prozorno steklo je to drago. Če je mišljen motiv je s tem nekaj narobe.

Gre za enobarvno (barvano) stekleno kuhinjsko oblogo, kaljeno steklo. Drugje v Ljubljani je cena od 190 do 260 za kvadratni meter.

https://www.facebook.com/kuhinjskosteklo%5B/quote%5D

Kvadratni meter pri njih je okoli 190 eur za kvadrat.

Izmere, vgradnja in davek v ceni?

Kar je bistveno dražje od tega, kar piše avtorica teme, se ti ne zdi? Kvadratni meter pač ni enako tekočemu metru, če upoštevaš, da je običajna višina med spodnjimi in zgornjimi kuhinjskimi elementi 60 cm.[/quote]

O a bejž ne, a res, kakšna pamet:) Ne ti meni o matematiki!!!
Dobro vem kaj je tekoči meter in kaj kvadratni meter, želela sem le pomagati pri izbiri!

Človek želi pomagati in če ne drugje ga popluvajo tukaj, pfuj jbmti slabe babe!

Izmere, vgradnja in davek v ceni?[/quote]

Ja, povsod vse.

Steklarstvo Omehen na Viču, ima čudovita stekla, cene pa žal ne vem.

*Omahen

Hja, pri nas je cena za m2 cca 120€, to je barvno (barva po ralu) kaljeno steklo, nismo pa v LJ. In zato ker imamo normalne in ne oderuške cene delamo po celi Sloveniji, in to z mnogoletnimi izkušnjami…

Sam včasih res ne morem verjet kako se cene lokalno razlikujejo, da o odnosu obrtnikov in šlampariji ne govorim.
Kar nekajkrat smo napreč popravljali kaj za kom, ki je naredil na pol ali pa površno in ob tem stranki še drago računal.
Treba se je res pozanimat, tudi malo naokoli po Slo, tudi sam se ko potrebujem kakšno storitev in včasih je človek nad prihrankom lahko res prijetno presenečen 🙂

Iz kje pa ste?

Štajerski konec, ampak kot rečeno, delamo po celi Sloveniji. Sploh za kake večje stvari, ni ovir. Če vas zanima lahko pustite kontakt pa se vam oglasim po mailu, da ne delamo tukaj reklame.

Lep pozdrav 🙂

Mene zelo zanima, če je to cena z DDV in z vsemi izmerami, montažo….
[email protected]

Spoštovani, danes tekom dneva vam vse informacije in cene sporočim na naveden mail.

Lep dan! 🙂

steklar
Štajerski konec, ampak kot rečeno, delamo po celi Sloveniji. Sploh za kake večje stvari, ni ovir. Če vas zanima lahko pustite kontakt pa se vam oglasim po mailu, da ne delamo tukaj reklame.

Lep pozdrav 🙂

Steklar prosim javi se mi na g mail: [email protected] rabim ponudbo za kuhinjsko steklo ter tuš kabino,… Kar nekaj dela,….
V naprej se Vam zahvaljujem za odgovor!

LP

Pozdravljen steklar.
Tudi jaz bi rabil kuhinjsko steklo: prosim za kontakt na [email protected]

Hvala.

lp

Tudi mi se ukvarjamo z izdelavo kuhinjskih stekel, tuš kabin ,ograj… in smo iz okolice Ljubljane.
Cena po m2 za kuhinjsko steklo je : barvana po ral lestvici : 130,00 eur, z motivom oz. tapeto pa 160,00 eur .
Lp.

New Report

Close