Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Menjava oken: Nagodeti ali AJM?

Menjava oken: Nagodeti ali AJM?

Imam dve ponudbi za menjavo oken v hiši, ugodnejša je sicer tista od Nagodeti Logatec d.o.o.

Ali imate kaj izkušenj z AJM ali z Nagodeti Logatec, kako se kaj držijo rokov, kvaliteta izvedbe, odzivnost? Bolj znana firma je sicer AJM, so pa dražji. Zato tudi kvalitetnejši, bolj “ziher”?

Pri nas imamo že 8 let okna podjetja AJM. Zelo smo zadovoljni. Držali so se dogovorjenih rokov, vse počistili, … končali v času, kot so obljubili.

Tudi mi imamo že 6 let AJM okna in smo zelo zadovoljni… držali so se roka, vse počistili, skratka super. Okna so še vedno kot prvi dan.

nova
Uredništvo priporoča

Medle, Novo mesto. Super so.

Cugelj

Sem naletela na super okna, poceni,kvalitetna, pa še rokov se držijo. Poišči ICAN d.o.o. iz Kranja.
Meni je zanje povedala soseda, ki so ji naredili zelo hitro. Meni tudi. Po 4 letih je vse super. Res kvalitetna okna. Predvsem je pa cena tista, ki je bila proti ostalim ponudbam, ki sem jih zbrala-najnižja.

z AJM samo dobre izkušnje. tako z okni in vrati, kot z izdelavo in montažo, ceno in roki oz. dogovori glede montaže itd…vse top 5.

prednost AJM je tudi njihova razvejanost zastopnikov, kar pomeni, da so zaradi bližine bistveno cenejši pri obračunu kilometrine itd, kar lahko znaša pri manjših naročilih (eno ali dve okni) tudi velik % skupnega stroška….zaradi čear so tudi lahko bistveno ugodnejši od ostalih. Čeprav je recimo AJMovo okno 50 eur dražje kot od nekoga drugega, je zaradi cenejše kilometrine bistveno cenejše, ko vse skupaj sešteješ….seveda je odvisno od lokacije kje ste in kje ima sedež proizvajalec.

Vseeno katera vzameš, so vsi kvalitetni.

Se pa pazi novih trikov ko ti ponujajo precej let garancije na okna, po enem ali dveh letih se pa oglasi njihov serviser na zaračunljiv drag pregled oken in ti to pokaže kot člen v pogodbi. Če zavrneš pregled izgubiš podaljšano garancijo. Po štirih letih pregledov bi za to ceno servisiranja si lahko kupil že sam nova okna.

Vsak pa naj sam se predhodno pozanima in oceni kaj mu pomeni podaljšana garancija.

Najboljši so PVC Nagode Postojna (ne tisti iz Logatca!). Držijo se rokov, vgradnja natančna, vse zaščitijo in počistijo za seboj. Od vseh ponudb so bili najcenejši, vse deluje brezhibno še vedno. Visoka cena ne pomeni vedno tudi boljše usluge in kvalitete. Naši sosedi so na AJM imeli kar nekaj pripomb.

Najboljši so PVC Nagode Postojna (ne tisti iz Logatca!). Držijo se rokov, vgradnja natančna, vse zaščitijo in počistijo za seboj. Od vseh ponudb so bili najcenejši, vse deluje brezhibno še vedno. Visoka cena ne pomeni vedno tudi boljše usluge in kvalitete. Naši sosedi so na AJM imeli kar nekaj pripomb.[/quote]

Tudi pri nas Nagode – Postonja, brez pripomb.

==================================================== Bogat si šele takrat, ko imaš nekaj, kar se ne da kupiti z denarjem.

Preden kjerkoli naročiš, se pozanimaj na AJPES-u ali podobnih portalih, kako je s podjetjem, da se ti ne bo zgodilo kot nekaterim z npr. Interlesom….

AJM, je dobra in prava firma.

Ko smo mi pošiljali povpraševanja za okna so bili AJM daleč najcenejši. Med njimi pa drugo uvrščeno firmo je bilo skoraj 2.000€ razlike. Mi smo se z njimi hitro vse dogovorili. V roku je bilo vse narejeno, postavljeno nje bilo v enem dnevu. Nobenih problemov.

Mi imamo Mikova okna in smo z njimi zelo zadovoljni. Prav tako z montažo. Ti jih zelo priporočam.

Mi imamo Nagode iz Logatca (lesena). Okna so v redu, so pa zamujali en mesec in jih izredno šlampasto vgradili. Saj so potem popravili, ampak…

MIK Celje se raje izogibajte, ker jim ful škripa, se zna zgoditi, da bo stečaj.

Kakovostna PVC okna so PVC Nagode.

ajm. že več kot 14 let

Naročili smo AJM. Z vsem so nas prepričali, še cena nam je bila sprejemljiva, ampak plastika je takšna, kot da so jo s smirkovim papirjem čistili. Vsa porisana na spojih. V stanovanju imamo pa neko no name zadevo, sicer šlampasto vgrajeno, ampak okna služijo 13 let kot nova in tudi barva ni postala rumena.

kaj pa satler iz slovenskih konjic

Nagodeti Logatec so prava katastrofa, stavbno pohištvo so mi leta 2008 tako vgradili, da sem na testu zrakotesnosti pogorel na celi črti, vhodna lesena vrata so se namehurila, za besedo servis pa še niso slišali, če ste pametni se jih izognite v velikem loku!

New Report

Close