Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom MIK Celje ali Nagodeti Logatec ali TIP-TOP

MIK Celje ali Nagodeti Logatec ali TIP-TOP

Pozdravljeni!

Prosil bi vas za vaše mnenje oz. izkušnje glede nabave PVC oken.
Nabaviti pir MIK Celje ali Nagodeti Logatec ali TIP TOP?
Lp

Nova okna,
ali že imaš kakšno primerjalno ponudbo? Na forumu imaš kar nekaj komentarjev glede inih , drugih in tretjih. Pomembno je, da so karakteristike izbranega tvojega okna primerljive . Nato se odločiš. Poglej še kakšni so plačilni pogoji.
Moje izkušnje z MIK-om: So se obnesli v redu, tudi ko so zafrkanli.

LP

Pred kratkim smo doma menjali vsa okna. Znesek je bil ulalala…..visoook…. Sva se konkretno posvetila proizvajalcem in njihovim izdelkom. Priporočam, da se preveri več dejavnikov: cena, kakovost (razmerje med kakovostjo in ceno), montaža (ali so monterji strokovno usposobljeni za to kar delajo) in kako je s servisom. Midva sva upoštevala tudi to kako stabilno je podjetje. Zdaj v teh časih,… Nisva si želela, firme, ki gre lahko v roku enga mesca rakom žvižgat…Na take se ne gre zanesti, pa še če propadejo, koga pokličeš, v primeru, da imaš težave?!

nova
Uredništvo priporoča

Imamo zimski vrt od MIK Celje. So se držalo rokov, zmontirali kot je potrebno, pospravili za seboj. Čez eno leto so samoiniciativno poklicali, da bi prišli preverit, če se harmonika vrata (4m+) odpirajo in zapirajo tako kot se morajo. So se 🙂
lp

Mi smo izbrali MIKcelje. Nismo zadovoljni. Opremili smo celo hišo in imeli že dve reklamaciji. Rolete se niso spuščale, vse je bilo postrani namontirano. Ko je monter prišel v drugo, ker se je roleta zahaklala, nam jo je popravil in potem povedal, da naslednjič zaračunajo storitev. To se mi ne zdi fer, če so okna v garanciji.

New Report

Close