Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Prenova kopalnice in wc-ja v Ljubljani

Prenova kopalnice in wc-ja v Ljubljani

Lp, mi lahko priporočite mojstra ali podjetje s katerim ste bili zadovoljni pri prenovi kopalnice v Lj.

Potrebujem: razbijanje + odvoz, nove cevi + odtoki, polaganje nove keramike, montaza tus+kabina-umivalnik-wc…

Koliko časa so bili mojstri pri vas?

Kopalnica + wc je priblizno 6m2

Zanima me tudi približna cena in kaj je bilo v to zajeto.

Hvala vsem

Maki

Vse navedeno bi stalo 3000eurov,seveda z računom.Dela trajajo od 6 do 8 dni.Smo ekipa in smo skupaj naredili nekaj 100kopalnic.Vodovodar,keramičar,električar,zidar,mizar…….

” artial “

To pomeni 5.5 ( pet in pol ) kopalnic na mesec, kolikor imaš uradno odprt d.o.o. , malo nakladaš po logiki ” nekaj 100 kopalnic “, promet pa ti je padel za 4.5 x ( štiri in polkrat ) iz 2011 na 2012, vsaj po uradni evidenci, razen če delaš vse brez računa ( me osebno ne moti ).
Samo par klikov po spletu in te takoj popredalčkam za nakladača ( neresno osebo in ne vredna zaupanja ), pri meni osebno bi odpadel kot knof od gat ( ne bi bil vreden niti da te kontaktiram ).

Vredno za razmislit bodočim investitorjem !

in Lp

nova
Uredništvo priporoča

lp,cena za kar ste navedli vam uzamem 1400e lp delo za komplet

Cena je popolnoma pretirana, z delom vred vam naredim za 1150e. pa lp.

SILVESTER , pridi k meni in naredi za 1150€ ali mojo kopalnico. V njej hočem imeti stensko tuš kanaleto geberit, stekleno tuš steno kaljeno vsaj 6mm dolžine 120cm, vgradni kotliček kombifiks in ga obdelaš s knaufom, vsa keramika umivalnik-wc školjka proizvajalca Hatrija, pipe vse Hanza, za tuš seveda termostatsko, osvetljava v spuščenem stropu, polaganje talne keramike v mozaiku, polaganje stenske keramike in bordur, prestavitev vso elektro instalacijo, vodovodno instalacijo vse na novo ne pozabi odstraniti litoželezno bano in jo nesti iz 5. štuka ven (ni dvigala), ja pa nove ventile bo treba po odštevalnih števcih pa ne vem kako boš zraven prišel je tko mal placa,odstraniti radijator in predelati za kopalniški pa voda se še ni dala iz sistema-pa saj ti to znaš kajne, seveda mora tudi talna biti in sicer na sistemske plošče in pod tušem isto, da me ne bo zeblo v noge ko se bom tuširal. In ti praviš, da to narediš za 1150 €. Izračunaj koliko te samo materijal pride. Pa seveda ne pozabi odpeljati gradbenih odpadkov ampak ne za savo ampak na deponijo, ker bom zahteval potrdilo, da si peljal na deponijo. Verjetno moraš še prišteti za deponijo po 60€ za kubik. Mislim, da boš moral še meni nekaj denarja prinesti, da boš lahko vse to naredil za tistih 1150€.
Če te zanima pusti kontakt. Lahko začneš jutri. Pa garancijo bova podpisala, da me ne bo kej skrbelo če bo slučajno kej spustilo in priteklo k sosedu pod mano.Bom zlo vesel, da bom tok poceni prišel do nove moderne kopalnice v 5 štuku. Ti boš pa zlo vesel, da boš vse to naredil in iznosil vse iz 5 štuka in vse prinesel gor. Pomojem ti še na rekreacijo ne bo treba. Aja sej ti lahko jest zaračunam 30€ na dan ker se ob delu pri meni še rekreiraš.
Komaj čakam na novo kopalnico.

Delo: 800 € instalacije, 14€/m2 polaganje ploščic.

Pri meni so delali komplet kopalnico (keramika, cevi, tuš kabina, elektrika) in z materialom vred zaračunali 4,5 tisoč. Samo sem imel smolo, ker mi je malar zlomil kad, še preden je bilo gotovo. Ko so tuš kad zamenjali, so mi uničili vogalne ploščice. Zdaj mi je kad spet počila. Vzroka ne vem – keramična kad, očitno škart roba – italijanska proizvodnja. Ker sem imel z izvajalcem več kot le slabe izkušnje (delali so mi več kot mesec dni, zajebali vrata – 5 cm preširoka..pa še kaj – pa nimam več živcev, da bi se z njimi ukvarjal. Rabim nekoga resnega, ki bi mi prišel vgradit novo tuš kad in zamenjal tuš kabino. A je kje v Sloveniji tak kerlc, ki mu je še kaj do svojega poklica.

Lp

Tile odgovori se mi zdijo bolj smešni. Ne vem kako lahko lahko kar od “oka” določite ceno, ne da bi prej videli ,kaj in kje točno je potrebno storiti. Nekateri celo navajate ceno z materjalom, čeprav stranka ni omenila kakšno keramiko ,tuš ,pipe itd želi, saj vemo ,da je razpon v materjalu glede cen zelo velik, že samo tuš lahko stane 3000€, lahko pa tudi 70€..
Priporočam ,da pokličete nekaj izvajalcev na ogled in ,da vam izdelajo natančen predračun, nato izberete tistega ,ki ste ga po lastni presoji najbolje ocenili, ne ocenjujte samo po najnižji ceni.
Priporočila so dobrodošla, če je izvajalec,dober in pošten jih bo imel za pokazat…
Sam se z podobnimi deli že dolgo ukvarjam in žal ne morem nikogar priporočat v vaši bližini. Dobra reklama gre od ust do ust, zato priporočam ,da se pozanimate pri sorodnikih,sodelavcih,znancih itd, verjetno že ima kdo z kakšnim izvajalcem izkušnje……

Kar se tiče računa, pa je vaša odločitev ali boste prišparali , ali pa boste krpali ………….

Pozdravljeni,
mene pa zanima koga ste na koncu vzeli, za koliko in ali ste zadovoljni.
Prosim, pošljite mi na ZS, res bi mi pomagalo.
Hvala

Za obnovo kopalnice priporocam zelo dobrega keramicarja,cenovno tudi ok,poklicite ga na 070730826,lp

Za obnovo kopalnice priporocam zelo dobrega keramicarja,cenovno tudi ok,poklicite ga na 070730826,lp

Pozdravljeni
Kaj se je meni zgodilo pred 2 mesecema

Mene je fusar povsem zafrknil(sicer po priporcilu koegice/da dela poceni) .Zmenila sva se da pride zrihtat kopalnico cez en mesec.Dala sem mu avans.Jaz sem kupila kopalnisko opremo on pa je resnicno prisel kot sva bila dogovorjena.Nato mi je razbil kopalnico,pol ga pa kar ni bilo.Klicem kolegico katera mi ga je priporcila.Ni mogla verjet.Hallo jaz sem bila cist iz sebe.A si predstavljate brez kopalnice v bloku.Sem mislila da se mi bo odpililo.Iskala sem ga na njegovem naslovu.Sploh ne vedo da tam zivi.

No potem sem pa brskala po netu in nasla sama na http://www.kopalnice.eu .super ekipo,glavni je bil g.Rok ,decko prijazen in se vidi da ima veliko pojma o kopalnicah.Sicer mi niso prisli takoj,en teden sem pocakala ,ker je imel zasedeno (spala potem pri mami in ocetu) potem prisli narest delo tako kot je potrebno.Uglavnem resili so me velike muke.Vse dela tako kot treba.
Se enkrat hvala hvala Gupi Genom ekipi.

Tako da nikoli vec fusarjev.Raje malo vec placam pa da je vse ok.Tebe Joze ki pa nimas firme,tel.pa sploh ne obstaja vec,pa vedi da ima palica vedno dva konca.

Meni je pripeljal ekipo Matjaž Belak.Narejeno v nulo.

Saj zato so pa fušarji. Nategnejo te tik tak in nič ne moreš. Mi prenavljamo vse z podjetniki. Lahko se pritožiš če ni narejeno kvalitetno in še garancijo dajo na izvedbo del. Vsa obrtnik, ki kaj da nase in na svoje delo lahko da 12 mesečno garancijo na izvedbo del. V kolikor to ne dosežete se očitno boji, da ni dovolj sposoben opraviti dela .
Mi smo prenavljali komplet stanovanje izbrali podjetnika, ki z svojo ekipo naredi vse tako, da se ne morejo en ali drug obrtnik pritoževati nad delom drugega. Sigurno preizkušena metoda. Za delo odgovarja nosilec s katerim smo se dogovorili in pika.
Pa ne lovite fušarjev, ker za avanse, ki jih pobirajo lahko kupijo drug telefon in že pridno služijo naprej za nezadovoljstvo nas, ki investiramo v obnove.

Se čist strinjam.

JEB!”#$(&/ ti fušarje, enako kot nekateri pred mano, imam zbito kopalnico v bloku v Domžalah, Fušarja – pa od nikjer. A mi pošlje kdo kontakt od koga ki je bil zadovoljen? Pa če se mi ne bo spipalo in ga grem pokončat tudi ne vem kaj bo… Aja za delo ki ga je “opravil” do sedaj je izdal račun 1,3k€!
Na forumu sem pristal ko sem iskal informacije o tem pocarju in med iskanjem novega (ker sem na novo prijavljen ne bom objavljal imena, da ne bo zgledalo kot anti propaganda ;). Hvala za pomoč!

Majkl, jaz sem nekje že napisal, da sem zadovoljen, zato ti ga lahko tudi priporočim keramičarstvo Žarko Jozić s.p. Nam je prejšnji teden končal kopalnico, res v nulo narejena, zmenjeni smo tudi že za ostala dela. Kontakt 041 887641.

Pozdravljeni, opazil sem to temo in ker smo mi ravno pred kratkim prenavljali kopalnico, vam lahko priporočim dobrega mojstra. Mi smo izbrali med 6 ponudbami podjetje Storitve DTS, ker nas je že ob ogledu prepričal g.Drejc, kateri je dal vrhunske predloge za prenovo kopalnice. Na koncu smo bili z kopalnico zelo zadovoljni, najbolj nam je bilo pa všeč to, da je g.Drejc sprejel vse naše želje, dodal svoje predloge in pa da uporabljajo kvalitetne materiale. Na koncu je bila tudi cena taka, kot smo se zmenili ob začetku. Če kdo rabi kontakt http://www.keramicarstvo-dts.si

New Report

Close