Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom zamenjava radiatorja v Ljubljani.

zamenjava radiatorja v Ljubljani.

Zanaima me,če mi lahko kdo priporoči mojstra za menjavo radiatorja v stolpnici.Potrebna bo zamrznitev in menjava obeh ventilov,ker ne držita.Praznjenje celega bloka pa ni možno.Radiator sem že kupila.Zanima me še cena te storitve.

Cena dveh zamrznitev in menjave obeh ventilov je 100 eurov.V tej ceni ni ventilov ki se plačajo posebej,okrog 30 eurov.Cena montaže radiatorja je 40 eurov.Če vam dam nekaj popusta vam zamenjam radiator za 120 eurov.Material se plača posebej.Vam pa nudim 30 procentov popusta na radiatorje in ventile.Kontakt je Borut 070300525.

Cena menjave radijatorja z ventili in zamrznitev je 140€ z materijalom (ventili)
Kontakt Damijan 041 255 608.

hisnikEXSPRES
vsaka cast tko se napise delo material tolk!! ne pa kompliciranje ventil delo popust kr neki gdo da takmu delo k se cene nezna opravicit kako je prisel do nje ….

Nam je vse radiatorje nabavil in zmontiral mojster Borut iz Celja.Živimo v stolpnici na Fužinah.Njegova tel.št.je 070 300525

A mi kdo lahko pove koliko je cena samo za zamrznitev in mejavo ventilov na enem radiatorju?

A mi kdo lahko pove koliko je cena samo za zamrznitev in mejavo ventilov na enem radiatorju?

Cena ene zamrznitvei n menjave ventila je 40 eurov.Ker ima radiator dva ventila je cena 80 eurov.
Moj kontakt 041826594

Hvala za info tle gor.Mojster prišel in zamenjal radiator.

Priporočam mojstra Roka, zelo dober, korekten odnos ter delo opravljeno na nivoju- hitro in natančno. Njegova telefonska je 031 461 775

New Report

Close