Najdi forum

cena polaganja tlakovcev?

Zanima me kakšne so cene za polaganje tlakovcev, ali pa če je tukaj med vami tudi kkšen izvajalec ki bi mi vedel povedat kako se kaj gibljejo cene?
Za tlakovati imam 50m2, na tej površini je trenutno zelenica, torej je potrebno vse od samega izkopa naprej, za položiti je tudi 6m robnikov.
torej zanimajo me cene za delo in materialom, razen tlakovcev, katere imam sam.
Aja, z večjim tovornim vozilom se ne da pridet zraven ker je zadeva za hišo.

Hvala za odgovore in lep pozdrav

pokličite 031804875

031 243 059

nova
Uredništvo priporoča

Če bi koga še zanimala cena za polaganje tlakovcev se lahko obrne na ponudnika LibelaGroup s spletno stranjo http://www.libelagroup.si/kaj-delamo/polaganje-tlakovcev, ki vam lahko pripravi podlago za polaganje tlakovcev ali vam položijo le tlakovce.

Na njihovi strani je tudi obrazec za poizvedbo.

Cana polagnja na pripravljeno podlago 10€

Vsem prisotnim lep pozdrav. Ker vsi gledamo na vsak € smo tudi pri nas tako delali in…???? kmalu spoznali, da ni vse zlato kar se sveti. Okoli hiše smo si zamislili naravni kamen in tlakovce. Do tukaj vse ok. Prek neta dobili številko človeka, ki je bil precej ugoden v primerjavi z ostalimi, do tu še vse
v redu. Polagal je tlakovce, sosedu naj bi porfido, vsega je bilo (za začetek) ene 40m2. Po opravljenem delu sledi plačilo, ok. Izvajalec je želel plačilo takoj, razumljivo, toda, opravljenega dela nismo videli, ker se nepremičnina nahaja drugod kakor sedaj mi živimo. Vajeni poštenosti plačamo. Ko smo naslednji dan videli “izdelek” za katerega smo kar nekaj odšteli….TILT!!!!! 10% dela ni bilo tako kot to mora biti. Tlakovci z 2 cm fugami, robniki postrani…..na prošnjo, skratka………….HUDO, ZELO HUDO. Izvajalec se je izgovarjal na to in tisto, denarja nismo videli, na karkoli drugega lahko gladko pozabimo.

Zakaj pišem vse to??? V svarilo vsem, ki boste iskali poceni možnost oz. izogibajte se človeka po imenu SREČKO SKOK oz. MARJAN HLASTAN objavljeno ima oglas, da poceni in kvalitetnoi (tal pojma nima kaj pomeni beseda kvaliteta) polaga vse vrste naravnega kamna, tlakovce in oh in sploh. Kontakt je mob. številka: 031804875, poleg te številke ima še 040363902 in 068616055, tako kot na tej spletni strani oglašuje svoje šalabajzarstvo tukaj, kjer jasno iz oglasa izhaja, da je tudi Marjan Hlastan.

http://new.mojoglasnik.com/category/view/6830

Priporočam vam, da se v velikem obsegu izogibate tega goljufa, nam je naredil samo škodo, več kakor 14 dni nas vleče za nos, da nam bo povrnil vsaj del denarja, da o ostalem verjetno niti ne sanjamo. Če ta šalabajzar bere to naj mu še napišem, da je bila danes vložena prijava ustreznemu organu, kateremu bo sam ugotovil, ko ga bodo obiskali. Ne bi se čudil, če je bil še kdo drug tako opeharjen. Čim dlje od tega človeka, čim dlje.

Lahko vašo številko?

Ali kdo pozna kakšnega popoldanskega fušarja (ali pa se kdo ponuja), za tlakovanje 100m2 dvorišča, teren je raven, utrjen, potrebno je fino nasutje (drenažni pesek) in polaganje. Pomoč zagotovljena.

Objava čaka odobritev

New Report

Close