Najdi forum

Pozdrav,

iščemo “dobrega”, “poštenega” upravnika za območje Ljubljane. Vem, da je zelo težko, danes najti dobrega upravnika. Ima kdo kakšen predlog?

Izločili smo že SPL, Metalko, Emono, T&S, GV center, Upradom

Ima kdo izkušnje z
MagDom
PUN
Gospodar d.o.o.

lp Nejc

Pozdravljena.
Sem že tudi tu nekaj pisal na to temo. Ker tudi pri nas menjamo upravnika. Pa ni bilo kaj veliko odgovorov..je to bolj mrtev forum na to temo. Potem sem temo objavil še na forumu pod svojo streho , kjer pa je bilo kar nekaj vročine okoli tega.
Tule je povezava do tja:
http://www.podsvojostreho.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=50218
kjer eden od teh za katere sprašuješ (magdom) zelo razlaga svoja stališča in kaj delajo upravniki nasplošno.

V glavnem sem dobil tudi na mail kar nekaj pošte in priporočil , ta teden pa pride k nam na pogovor.

Priporočit pa zaenkrat ne morem nobenega – je pa ta dal res dober odgovor in opisal stanje. Tisti ki pa smo jih klicali pa nočejo dat klavzule o provizijah v pogodbo ….sploh ko smo povedali, da jih bomo )imamo računovodkinjo dobro) redno kontrolirali. Meni pa se zdi ta klavzula bistvo.

No , karkoli boste izbrali, izberite dobro.

LP, Jani

Jani hvala za odgovor.

Res bo potrebno dobro premisliti.

Kar se tiče provizij, je pa tako, da tudi če daš klavzulo v pogodbo, se lahko potem drugače zmenijo.

Magdom je pa res aktiven na formih in dobro razlaga, samo kako je pa dejansko: je pa spet vprašanje.

Nekaj ponudb smo tudi mi dobili, cene za upravljanje so zelo različne, spoznali smo da moraš paziti potem še na ostale postavke npr. obratovalni stroški, ki kao nastanejo pri pregledovanju plačil (kr neki) , materialno-papirni stroški,….sej to ni veliko zaračunano cca 0,50€…itd

lp n

nova
Uredništvo priporoča

mi imamo upravnika Valor d.o.o. fixirali smo ceno 6,00€ plus DDV pa nobenih materialnih stroškov ločeno RSEL 1,00 € plus DDV.
Pridobiti nam mora tri ponudbe izvajalcev potem še mi dobimo kakšno ponudbo. Mi pa se odločimo za izvajalca del. Priznamo pa stroške ki so realni. Iz Valorja ne komplicirajo kdo bo delal, Je cenovno ugoden in se da z njimi veliko dogovoriti so bi rekel dosti prilagodljivi

Aha. Še to reči, da imate zmenjeno da ne jemljejo provizij, pa si zmagal.

Pa še podpiš se spodaj.

Delam pri upravniku. In za 6 eurov sori, noben pošten ne more preživet. Mi živimo pretežno od provizij. Neplačnikov je ogromno tožb za izvtršbo pa tudi. Tiste procente pa itak stanovalci plačate. In samo zaradi provizij še poslujemo za silo pozitivno tko da si ne delej utvar, da plačujete samo 6.
Jao, če bi stanovalci vedli uhuh.

Tudi mene zanima več o “normalnih” upravnikih v Ljubljani.
Upradom se je izkazal za popolnoma nesposobnega, da ne omenjam, kakšen ignorantski odnos imajo do stanovalcev. Niti ena od težav zadnjih ca 6 let se ne reši, vse se prelaga na druge in na nedoločen čas. Sestanki so sami sebi namen, dnevni red še nikoli ni bil o zadevah, ki bi bile pomembne in tako dalje … Da sploh ne omenjam, kakšni izvajalci so izbrani na razpisih za obnovitvena dela.
Prosim za predloge za normalnega upravnika, ki se vsaj malo posveti težavam v stavbi in dejansko tudi kakšen projekt izpelje. Sploh nismo zahtevni, glede na to, koliko časa že prenašamo neaktivnost Upradoma pa sploh.

Nemogoce , ker vsi kradejo in dobesedno kradejo ..tako da to ime upravnik je samo pobiralec denarja in daja obljube…naredijo pa nic pa se zakone si sami pisejo..mislim da je to treba ukiniti..

New Report

Close