Najdi forum

cena za polaganje keramike

v Celju iščem kvalitetnega in ugodnega keramičarja.Za položiti imam novo gradnjo,dve kopalnici,stopnišče,kuhinja hodniki,terasa,vsega skupaj 200 kvadratnih metrov.Zanimajo me ponudbe pod 10 eurov,imam enega,ki bi delal za 11 eurov,a se mi zdi to preveč.

a si keramiko tudi kupil po 8 do 9 €/m2, drugače pa ti predlagam Silvestra pa še pomoje blizu ali v bližini tebe stanuje, pravijo da je mojster od mojstrov :), baje preverjeno

ČE MISLIŠ DA BOŠ ZA 9EUR/M ZADOVOLJEN POTEM PA KAR…JAZ SEM KERAMIČAR PA RAJE DOMA SPIM KOT DA BI POLAGAL PLOŠČICE ZA 9EUR/M

nova
Uredništvo priporoča

zdravo,polagam za 8.5e po kvadratu,pozdrav.

Pa znižaj na 8,4 boš mel več dela.

kontaktirajte nas na 068/168-093

Podjetje Šalabajzerček Silvester,če kdo tega ne ve,tle gor ga večina pozna.

kontakt iziv-šačlabajzer si ti in to velik,pa še skrivaš se pod raznimi nicki itd,siromaček,izmeček ti še videl nisi od daleč kaj je keramika kaj šele od blizu ,cena 8.5 e lp

Čestitam….SILVESTER….ne DAJ SE INES…poglej te Budale, ki jih poznamo, si pomagat ne morjo, potem pa svinjAJO.
NA TVOJEM MESTU (glede na te pičke posrane) ……………………………………….

Polagam po 7 eurov po kvadratu,cena velja v zimskem času ali do 1 maja.070310300.

Fušarji lohk delajo celo leto za 7 e ne le pozim.

Jst sm plaču 15 na meter, (polaganje, premaz na že obstoječe ploščice, izravnalna masa)
V glavnem polaganje …. ne vem no pičakoval sem več preciznoti, sj ne da je slabo, sam za ta dnar bi lahko blo bolj natancno…
V glavnem, ko se meniš so neki hudi profesionalci, pol pa vidiš da ti na brzino zbuta notr, sam da čimprej gre,,,,

Ja, saj zato pa je bila cena za vse skupaj samo 15eur po kvadratu.

najnižje cene iz leta 2010:
Za polaganje keramičnih ploščic v kopalnici, kuhinji ali katerem drugem prostoru boste odšteli od 14,40 do 37,20 EUR/m2, odvisno od velikosti in kvalitete ploščic. Temu strošku je treba prišteti še izdelavo bordur (7,50 do 11,70 EUR/m2), medtem ko boste za brušenje ploščic odšteli 16 EUR/m2. Za tloris, manjši od 3 m2 pri polaganju sten oziroma manjši od 5 m2 pri polaganju tal, boste doplačali 10 % osnovne cene + DDV.

15eur za kvadrat je še za samo NATANČNO polaganje zelo malo. Za nenatančno pa seveda veliko preveč. Tam je pa 7 eurov kar dovolj. Kurilnice, kleti in takšne reči.

Ne seri ga no s takimi cenami.Tebe jaz niti v hišo nebi spustila,ker si umazanec smrdljivi,se ne umivaš.Tko,da ne seri in spelji se dol s tega foruma.Realna cena za polaganje keramike je 8 eurov po kvadratu,kar je več je nateg poštenih ljudi.

krempelj umazani

Preden komentiram tvojo izjavo bi te prosil, če ni skrivnost da napišeš s čim se pa vi ukvarjate oziroma kakšno delo upravljate da sodite koliko drugi zaslužijo oziroma koliko računajo.
No cena katero navaja ” krampelj ” so res malo pretirane, cena 7 – 10 €/m2 je res prenizka se pa tudi prakticira vendar so na kocu v večina primerov investitorji razočarani, cena med 14 – 17 €/m2 je nekako realna za delo katero se mora izvesti kvalitetno, kvaliteta je nap. v detajlih itd., cena 20 – 23 €/m2 je za dandanašnje razmere velika vendar jo nekateri tudi došežejo, predusem zelo priznani keramičarji kateri imajo v trenutnih časih tudi po najmanj dva meseca vnaprej ( za vaše izjave se tudi ne sekirajo ) in marsikdo tudi plača ker ve da bo narejeno z vrhunsko kvaliteto vredno pokazati vsakomu ter da bo imel naslednjih vsaj dvajset let mir, kar se za ceno 7 – 10 €/m2 ne more garantirat, obljublja pa jo vsak za to ceno vendar čas bo pokazal kdo ima prav šele čez nekaj let ko bo hočeš ali nočeš potrebno vajo ponoviti, takrat pa vsak obmolkne požre velik cmok se pozanima za mojstra ter plača kakšen € več.
Škoda je preveč debatirat koliko je preveč, koliko je premalo čas bo pokazal vse.
Prav zanima me kako v trgovinah za blagajo ko naprimer kopujete kruh , mleko, meso ( kupite govedino plačate pa pasje ), kupujete okna pa vrata pa keramiko, opremljate kuhinjo ali dnevno, otroško sobo, itd ali tudi tam dobite po 30 – 40 – 50 % popusta, pa prosim pustite teh 5 – 10 % kateri so že predhodno uračunani no a tudi tam lahko toliko zbijate cene, pa razne akcije katere so cene že vnaprej dvignjene in nato spuščene.

In brez zamere to je samo moje mnenje odloča pa se itak sam vsak pa Lp.

Investitor66 Se strinjam z tabo.Vsaj eno pametno branje po dolgem času.Zdaj pa fušarji šušmarji navalite in demantirajte.

Jaz sem plačal 9 eurov po kvadratu,višje cene so nerealne.

Jaz sem se pa še bolše dogovoru in mi je nakoncu še keramičar plačal da je lahko pr men delau, pa per in malco častu, dokazat pa ne bom mogu k sem se zmislu zato da lahk bedarije pišm, če bi pa že bi pa kakšno fotko pa račun prlepu ane, ane ????????? !!!!!!!!!!!!!

pa Lp za nakladače

Plošcice 30/60, 20/60, 10/60 cm m2 – 17,20 Eur

Priporocena cena OZS

Slovenci vi bi zeleli kvaliteto pa nic nebi placali

Ali ste se ze gdaj zanimali koliko en obrtnik placuje med taxami in lastnimi assiguracijami in pa tudi assiguracije avtomobilov ter vecjih aparatov — ze za lastno zavarovalnino placa vec kot polovico dobicka
potem assiguracija avtov in registracija –zamenjava materiala kadar se zlomi elektrika tel voda itd ..vi si samo zamisljate da on racuna 10 eu pa to mu gre direktno v zep .. to vsoto je treba razdeliti z 5 se pravi 2 euro za meter dobicka po kvadratnem metru ..vse dokler so dnevne sobe ze gre cim pa so to kopalnice
pa hodniki in stranisca kjer je treba vse polno zlomkov ajustirati pa niti 0.50 cts ne zasluzi po metru …

za tiste ki pa na crno delajo pa jim zelim da jih inspekcija zgrabi jas bom sistematicno signaliral
to so pa tatovi nase druzbe –Vi ki jim pa delo date pa tudi ker se vam zdi normalno da vsi drugi placujejo za socialno in druge prispevke oni pa z svojimi znizanimi cenami ze nas vse kradejo in ne prispevajo nicesar crno delo pa nas vse kosta ker ce bi keramicar dosti dela imel bi mlade lahko izucil in tudi strocovnjake zaposlil pa je sigurno nekje v bliznji ali oddaljeni druzini neki mojster brez dela ki
ga ne dobi ker ga ti lumparji preprecijo ziveti ..vi ki pa se danes imate denar da lahko hise gradite ste ze v druzbi privilegirani z dobrimi placami –to ni tisti ki ima 600 eu place ki bo to lahko storil
Vi bogatasi pa se vam normalno da z vasimi velikimi placami ne prispevate nicesar da bi se ubogi ljudje lahko zdravili vam se vam zdi normalno da se vozite po cestah in da ne prispevate nic za tole ..
kadar se vam bo pa nasreca na cesti ali na delu zgodila pa boste jamrali in socialno pumpali kot vsi tisti ki so potrebni -to pa se vam bo zdelo normalno da dobite otroske doklade ..zato danes je treba premisliti ce hoces kaj imeti tudi ti moras prispevati vse stvari v sloveniji ne se delajo same v vseh drzavah je pa enako ..zato nasa delovna inspekcija zmeraj kontrolira gdo lumpa gdo delo takole na crno ihce –stevilke IP vi poznate vsak ordi pa ima svolo mi do vas lahko z lahkoto pridemo..
in vsak vas pojav mi sledimo ter pod kontrolo damo racunalnik in telefon da bi vas zgrabili . danes sem vam povedal jutri pa bom na vrata potrkal z kolegi in bomo racune naredili ..vi ki zaposljujete na crno
pa vedite da vam bomo mastno zaracunali tak grdo da vam bo treba hiso prodati ker bomo vse ostale usluge preracunali in taxirali za kar vi nimate poloznic ali racunov da kontroliramo –tisti ki pa delajo enako vse jim bo zaplenjeno — preden ta korak prestopite pa si kar zamislite koliko vas bo to kostalo ..

New Report

Close