Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom odkup rabljenega pohištva in opreme

odkup rabljenega pohištva in opreme

Odkupim rabljeno in dobro ohranjeno pohištvo, belo tehniko in podobno stanovanjsko opremo.

Ponudbe na email: [email protected]

Lep pozdrav

prodam rabljen hladilnik z zamrzovalnikom znamke gorenje rdece barve visine 143 cm in pralni stroj gorenje cena je 100 eu vse skupaj

PRODAM SEDEŽNO GARNITURO 260X220 CM NUJNO.OGLED V MIKLAVŽU.JE ZELENE BARVE IN IZ MIKRO VLEKEN IN DESNE POSTAVITVE.CENA 149EUR
TEL 031 241 268

Prodam kekca na plin za 70€.

Veliko rabljenega, dobro ohranjenega in poceni pohištva se najde na www.izklicna-cena.net

Triindvajset

Štirideset

Prodam in podarim nekaj rabljenega pohištva.Za odvoz poskrbite sami.
Več inf.na :silvija.podh@ gmail.com

Podarim rabljeno pohištvo – garderobne omare, kuhinjske omarice, štedilnik z pečico, sedežno garnitudo. Za odvoz poskrbite sami. Več info na [email protected]

imam omare stare preko 40 let.prenavljam vikend in bi jih rad prodal.če vas zanimajo me pokličite na 070 534 630.hvala sem pa iz ljutomera

prodam kuhinjo,zmrzovalno skrinjo 100l , vgradno pečico in mikrovalovko, če vas zanima pokličite na tel 031 837 151 po 15 uri

Doma imamo skoraj nov vgradni podpultni hladilnik Gorenje, pralni stroj Gorenje, ki dela, star 6 let, odpiranje z vrha, boljše kvalitete, kaminsko peč na drva, ter 2 fotelja, še z deklaracijo, moderen design,

moj tel 031 888 650

prodam rabljeno pohištvo:sobna omara dolžine 3 m in višine 2,2m z ogledalom;klasični sobni kauč;komplet računalnik z računalniško mizo;mizica;omara za televizor z televizorjem.Kontakt: 070599310

Prodam 3 leta staro sedežno blago stranice umetno belo usne.možnost ležišča. Dnevni regal prav tako 3 leta star visoki beli sijaj v kom sivim z led lučmi.Spalnico alples.ter kuhinjsko vitrino alples. Cena po dogovoru.

Prodam 3 leta staro sedežno blago stranice umetno belo usne.možnost ležišča. Dnevni regal prav tako 3 leta star visoki beli sijaj v kom sivim z led lučmi.Spalnico alples.ter kuhinjsko vitrino alples. Cena po dogovoru.
Kontakt. 051430139

Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

New Report

Close