Najdi forum

vrtna zemlja (sejana)

V začetku aprila bi potreboval sejano zemljo (cca 350m2 x 0,20cm fino nasutje za travo), se pravi 70-80m3.

Ima morda kdo kontakt? Ali je možen skupinski nakup za večji popust? (če se še kdo zanima)

Hvala in lep pozdrav

UP

V LJubljani na cesti dveh cesarjev, Isep – nekako tako se imenuje podjetje. za na vrt bo dobra, za lončnice pa ni bogve kaj.

Lep pozdrav,

Imamo več vrst zemlje na zalogi:

– Sejana zemlja za zelenice in vrtove ( 0-8mm presejana na strojno sejalnico) Cena: 18eur/m3 z dostavo v okolico Ljubljane ( do 20km )

– Sejana humusna zemlja za vrtove (zmešana z uležanim gnojem 0-8mm strojno sejana)
Cena: 22eur/m3 z dostavo v okolico Ljubljane

– Sejana zemlja za travnate tepihe itd… (zmešana zemlja z dodatkom kremenčeve mivke 0-8mm strojno sejana)
Cena: 26eur/m3 z dostavo v okolico Ljubljane

Cene so brez DDV-ja ter se upoštevajo ob naročilu vsaj 7m3. (za manjše količine se obračuna še prevoz)

Za več informacij me lahko pokličete na tel.: 051-622-988

Dostavljamo s 3-stranimi kiperji:
– ACTROS 2641 (3-osni) – 10m3 prostornine
– ACTROS 4141 (4-osni) – 15m3 prostornine

Zemljo si lahko ogledate na naši deponiji v okolici Črnuč.

Lepo pozdravljeni,

Žiga

žiga !
Prosil bi za kontak, ker me zanima zemlja ki jo ponujate
lp

Lp,

Kontaktirate me lahko na 051-622-988

Lp,

Žiga

Če koga zanima, bom imel cca 300 m3 travniške zemlje za prodati v okolici Grosuplja

Ali mi lahko kontaktirate na email [email protected]?

Pozdravljeni,
Bi mi lahko kdo pomagal z nasvetom? Pripeljali so mi presejano zemljo. Ko so uredili, sem videl da je kar nekaj kemenčkov na površini – velikih do cca 3-4 cm2. Ali je to ok ali so me malo “našponali” inne gre za presejano zemljo? Ker zaračunali so pa 20 €/m3

Hvala

New Report

Close