Najdi forum

V Celju na Hudinji bomo prenovili celo stanovanje,tudi kopalnico.Imamo ponudbo Halo mojstrov iz Polzele,pa me zanima,kake imate konkretne izkušnje z njimi?Nekako smo se že odločili za njih,ko pa sem šla gledati k sosedi njihovo delo,se mi zdi milo rečeno zelo šlampasto izvedeno.Kakšne so vaše izkušnje z njimi?

SAMO NJIH NE

Pozdravljeni

Na email:[email protected] mi lahko napišete opis in količino del ki jih boste izvajali v vašem stanovanju, pa vam lahko pripravim ponudbo za dela pri katerih vam lahko pomagamo mi.

Lep pozdrav

DOM SERVIS PLUS
Vzdrževanje objektov in hišni servis
Tadej Fidler s.p.
Jerovska vas 16 3241 Podplat
Tel.:041/743-618
http://www.domservisplus.si

nova
Uredništvo priporoča

Meni so delali kopalnico,ogromno napak in šlamparije.Delal bom še eno kopalnico,pa če bi mi delali zastonj jih nebi več najel.

Kje na Hudinji pa je to,v bloku ali hiši?Če je blok mi povejte številko?Halo mojstri imajo veliko reklamo,drugače pa so baje zelo nekvalitetni,tu gor sem prebral,da so šalabajzarji.

V bloku,ulicaFrankolovskih žrtev 3.

Gre za očeta in sina iz Polzele.Imata neke poceni delavce iz Bosne in so zelo nekvalitetni.Se strinjam z vami,ki pišete,da so tapravi šalabajzarji.NE NASEDAJTE JIM!

Imate prav gospodine,jako opasni pacari su ovi helov majstori.

Pozdravljeni v kolikor še se niste odločili za nobenega izvajalca nas lahko pokličete na 031469681 delamo estetski in z kvalitetnimi materijali in smo resni pri svojem delu ter se držimo dogovorjenih rokov.Lep pozdrav in se priporočamo ne bo vam žal če se boste odločili za nas.

Halo mojstrov nikakor ne,ker ne znajo delati.

Pa res ni nikogar tle gor,ki bi pohvalil halo mojstre in pripel kakšno slikco njihovega izdelka?

Lep pozdrav.
V kolikor še nimate izvajalca nas kontaktirajte na 041 255 608.
Več na http://www.hisnikekspres.si
[email protected]
Damijan Zdovc s.p

V kolikor še nimate izvajalca nas kontaktirajte na 041 255 608.
Lep pozdrav!
Damijan Zdovc s.p

Nikakor ne izberite halo mojstrov,nimajo pojma o kopalnicah,so v rangu Silvestra.

V Celju je res zelo dober mojster za prenovo kopalnice Štelcer Borut 041826594.Mi živimo na Milčinskega in je tukaj veliko prisoten.On in njegovi delavci naredijo vse na ključ in to zelo kvalitetno.Tko,da ne rabite iskat slabih mojtrov okrog Celja,ker je Štelcer res odličen mojster.

Vanja iz Celja. Tudi mi prihajamo iz Celja in se ukvarjamo z vsemi vrstami zaključnih gradbenih del oz. z adaptacijami stanpvanj, oblaganjem tal in sten ipd…. V kolikor še potrebujete izvajalca lahko pokličete na 068/168-093 vodjo ekipe g.gregorja in se z njim dogovorite za ogled in ceno, mogoče se celo poznamo 🙂

lep pozdrav

A ste podjetje ali delate na ČRNO?

Smo podjetje, ukvarjamo se z zaključnimi gradbenimi deli… Več informacij lahko dobite na [email protected] ali na 068/168-093

lp

Podjetje Sivester Šalabajzer če kdo tega ne ve.

Osnovni podatki

Dolgi naziv PRS: IZZIV, POSREDNIŠTVO PRI PRODAJI, ŽANA BLASUTTO s.p.
Davčna: 49775413
Matična: 6235760000
Status: POSLOVNI SUBJEKT POSLUJE
Davčni zavezanec: NE
Zadnja sprememba: Vpis v PRS na podlagi registracije pri r
Število zaposlenih: Ni podatka o zaposlenih
Dejavnost TSmedia: Trgovina
SKD: G46.180 – Specializirano posredništvo pri prodaji drugih določenih izdelkov
Datum vpisa: 1.10.2012
Zastopniki:
TRR: IBAN SI56 1010 0005 1277 008 (BANKA KOPER d.d.) blokiran

Hehe tale je pa dobra, datum vpisa v obrtni register 1.10.2012 in že po 5 mesecih blokiran račun???

New Report

Close