Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom iščem izvajalca in nadzornika – gradnja hiše

iščem izvajalca in nadzornika – gradnja hiše

Pozdravljeni,

iščem izvajalca gradnje hiše – od izkopa pa čisto do konca, torej tudi polaganje keramike, parketa… Gradilo se bo v okolici NM.

Poleg tega potrebujem tudi dobrega nadzornika gradnje. Ne takega, ki samo podpiše papirje, ampak da tudi kdaj zniža ceno, skrbi za terminske roke … in je zato tudi večkrat na samem gradbišču.

Poznate koga? Seveda, kot vsakdo, bi tudi jaz želel ugodnega in dobrega izvajalca. Po informacijah naokoli jih je precej že zasedenih za letos :/

hvala za vsako informacijo. Lahko mi pišete na [email protected].

Pokliči 031 243 059

Pozdravljen,

za iskanje raznih izvajalcev bi priporočal iskalnik veselonadelo.com[/url], ki ti prihrani ogromno časa, pa še zelo preprost je za uporabo. Samo izbereš kakšnega izvajalca potrebuješ in izbereš kraj, kjer se nahajaš, potem pa dobiš ponudbe od vseh, ki ustrezajo tvojim iskalnim zahtevam.

Uglavnem jaz obrtnike iščem samo še tu 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Priporočam , podjetje . F-mont d.o.o – Flexmont / http://www.hišanakljuc.si / 041315398 / [email protected]

So hitri, ugodni in profesionalni do strank ,gradijo vse vrste hiš in nudijo tudi , adaptacije in prenove vaše hiše , stanovanja , zunanje ureditve , izvedbo suhomontažnih sistemov- sten, tlakov, stropov, parketarska in slikopleskarska dela, zidarska dela, strojne in elektro inštalacije itd …

New Report

Close