Najdi forum

Iščem hišnega mojstra

Ali pozna kdo kakšnega hišnega mojstra v Kopru ali okolici? Sestavljanje omaric, montiranje luči,…Morda prevoz (kombi, prikolica,…).
Prosim za kontakte. Hvala!

pozdravljeni,
sem se že javil na vašo prošnjo za postavitev predelnega zida, poleg tega pa vam lahko pomagam tudi pri delih, ki ste jih našteli.
[email protected]

LP – frenk

Frenk in Silvester sta velika šalabajzerja,delata na črno in nimata pojm

nova
Uredništvo priporoča

z nekaterimi tukaj na tem forumu pa res ni čisto vse uredu na njihovem lastnem podstrešju.
največji šalabajzer si pa ti, kdor koli že si, saj že dolgo svinjaš po forumu in se vtakneš v čisto vsakega pod različnimi vzdevki. tisti ki so na tem forumu prisotni te še kako dobro poznajo.
pa še to, nobeden ti nič noče in pusti tudi ti nas primiru. z takimi primitivci pa se nima smisla pogovarjat, to se pa vidi tudi na forumu samem, saj jih je vedno manj,ki še dobijo pogum, da bi oglaševali na forumu. pričakujem obširen odgovor od (kdorkoli že si), čuvaj se sam sebe, ker si bolnik!

Jaz ti nisem pisal,me pa moti vsakdo,ki oglašuje delo na črno.Glede na to,da nisi navedel svojega podjetja in davčne številke,predvidevam,da si črmc in da ne plačuješ davkov in kot poštenega državljana me to pač moti.ČE PA NISI ČRNC;NAPIŠI DAVČNO IN VZAMEM BESEDO NAZAJ.

test

Seveda gre za delo na črno,pa mene bolj moti to,da so nekvalitetni in da nimata pojma(FRENK@SILVESTER-ŠALABAJZARJA!).

MAMA TI JE ŠALABAJZER ZATO SI PA TAKO GRD

http://www.domacimojster.com

primitivc, pa kdo za boga jasnega si TI, da bom tebi račune polagal in od kje kurca veš kako delava jaz in silvester, ki ga sicer osebno ne poznam, sem pa prepričan, da ima IQ daleč nad tvojim. pa pojdi malo delat, da si bo tale form malo odpočil od vseh tvojih vzdevkov s katerimi nas vse tukaj žališ.
resnično nisi zdrav v glavi.

A res delate na ćrno?To pa ni lepo gospod Frenk,Ja,saj vem,resnica boli.Pa saj vas nekako razumem,tudi šalabajzerji morate preživeti te težke čase.

Silvester je delal kopalnico na Polzeli,pa je za njim vse spuščalo in so vse razbili za njim.Pazite se ga,je nekvaliteten,pravi grdi pacek.

haha ta je pa dobra in kdaj je to bilo hahah …….ič………….haha,mama ti je grda

Kriza v državi je kriva,da Sivester in frenkec delata na črno.Cena v gradbeništvu je tako nizka,da vsi ki delajo s papirji počasi propadajo.

Ja,prav je,da nas opozorite pred takimi slabimi mojstri kot sta Frenk in Silvester!!!!!!

dober gradbinec tudi s papirji ali brez ne bo nikoli propadel tako da ne bluzi, ti na IČ ,PA POJDI ZIZAT ,k še veš ne kaj je beseda-GRADBENIŠTVO- cvijič hahah

lej stari, jaz sem zdajle prišel domov iz terena (zjeban kot pes) po nekaj dneh, pa bi te samo vprašal – KAKO pizda ti materina ti veš kako jaz delam???, TESLO ZARUKANO, in dej že nehaj gnjavit, in ljudi, KI JIH NITI NE POZNAŠ ŽALIT. kaj urškaaaa, ti pa vsakmu pedru nasedaš, ali sama sebe dopolnjuješ? bemti glavo bolano.
silvo, jim ni pomoči, pa lepo se imej, pizda so (JE) primitivc.

p.s – tudi, če bi delal na črno (ćrno) nobenga klinca nič ne briga, edino, da greš še ti delaz ( še delo ti zrihtam), samo, da ne boš po forumu scal. kje zaboga se najdejo kreteni, ki se svalkajo po forumu.

FRENK sama sebe dopoljnjuje hahahaa,sam ne vem s čim ker mozga nima,pa še oni tudi ne ,ne sekiraj se stari pusti smeti naj smetijo hahah mi bomo delali tko ali drugače,bog da delamo…………..lp

oj, vidm, da si še živ…..edin sm se mogoče zmotu v tem, da se ne dopolnjuje , ampak, POPOLNJUJE, ej, stari, kako kej biznis na ĆRNO. saj bi dodal še kej zraven ampak sm zjeban ko ps. sm šov učeraj zvečer dam in vse ceste zablokirane. pokličem stranko, če lahko delamo ponoč…un vs hepi… sam prid… ma je blo OK.
une ku…, naj pa kr jokajo in stokajo.
l.p na un konc, ajd

Za mene sta tko Frenk kot Silvester PRIMITIVNA!!!!!!!!!!!Mal kulture tle gor prosim!!!!!!! Pa če vama kdo očita,da delata na črno in sta nekvalitetna to ni žalitev ampak resnica.

New Report

Close