Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Lumar – Marles – montažne hiše

Lumar – Marles – montažne hiše

sem v sosednjem forumu prebral nekaj kritik in ker vas je tukaj več, še vas vprašam: imate kakšne izkušnje z njimi? živite v njihovi hiši vi ali vaši znanci. in kako ste, so zadovoljni? bi se moral začeti meniti z njimi in mi vsakršne izkušnje prav pridejo.
kaj pa enako za marles?

Pridite pogledat Lumarjevo sramoto v Mirosan.Dve leti nazaj so kazali to hišo na dnevih odprtih vrat Lumarja,pa jim še do danes ni uspelo dokončati hiše,ogromno napak,dvignilo je parkete,napelo je okna,gretje ne dela,zelo grdo nanešen zaključni sloj.SRAM JIH NAJ BO!

ga.Vesna,

Ste vi investitorka? Lahko pustite kontakt?

nova
Uredništvo priporoča

Nisem,hiša je od prijateljice,ona pa je zadevo predala advokatu.

Zanimivo, da lumar nima nobene odprte tožbe…očitno le ni tako hudo, kot pišete.

Ti si sigurno nekdo od lumarjev.Pol pa napiši,zakaj hiša še ni prevzeta,pa mama od investitorke je zaradi te hiše dobila živčni zlom.Investitorka je pa itak obupala nad njihovimi obljubami,kako bodo zadeve uredili.Menda so se dogovorili še za nek rok,pol pa itak pride POP TV IN PREVERJENO.PA SE BOSTE VSI PREPRIČALI,KAJ JE RES!

Do sedaj so bila samo neka natolcevanja, verjama da bo zadeva prišla ven v kolikor je res tako kot pišete. Prepustimo to sodiščem in medijem.

Marles je zakon! in veliko boljši od Lumarja! Firma so ljudje in pri Lumarju tega ni.. napak veliko..če kdo želi veš informacij, z veseljem povem 🙂

Povej nam kaj več o Marlesu in zakaj je zakon, Lumar me ne zanima.

Zakaj je Marles meni boljši kot Lumar?
1.) če primerjaš m2 bivalne površine ugotoviš, da je za isto m2, ceneje kot pri Lumarju.
2.) sosed dela hišo od Marlesa, jaz od Lumarja. Začeli smo z 8 dnevnim zamikom mi (Lumarjevi) za njimi, in oni so že vseljeni??! Torej?
3.) tam smo bili, ko so se dela izvajala, pri nas ni nihče nikoli in nikdar popravil kaj, če nismo mi omenjali, tam pa niti do “zmot” ni prihajalo..
4.) njihov direktor je prišel na ogled hiše, ko je bila primo predaja, mi pri primo predaji še nismo, ampak kot sem izvedela pride samo nadzornik firme in naš nadzornik. To je vse.
5.) pri hiši je pomembna tudi okolica ki se ponavadi ureja kasneje – ko gre oder stran. Pri njih je bil oder odstranjen v zadnjem tednu aprila, pri nas stoji še danes..
Še in še in še…..

Mi imamo Marlesovo hišo od lanskega leta, same pohvale!!! Vsi tako prijazni, ustrežljivi, točni kot urca pri izvajanju del, vedno dosegljivi po e pošti tudi čez vikend so odgovarjali res same pohvale.

Lahko kak kontakt?

mihec pihec : je zadeva bila na preverjeno?

Zelo prozorna reklama…..

Ne bom pisala ne proti enemu in ne proti drugemu. Imamo montažno hišo slovenskega proizvajalca, nismo zadovoljni, sploh ne. Važno jim je da podpišeš pogodbo in plačaš, potem jih ne briga. Čaka jih tožba, nikoli ne bi več montažne hiše.

Objava čaka odobritev

New Report

Close