Najdi forum

CELOVITE PRENOVE KOPALNIC

CELOVITE PRENOVE KOPALNIC,IMAMO 25 LETNE IZKUŠNJE.POKLIČITE ZA PREDRAČUN,BORUT ARTIAL DOO,070300525.

A ste prenavljali že kdaj kako kopalnico v Bevkovi ulici v Žalcu?Koliko pride prenova take kopalnice?

Prenova pride nekje med štiri in pet tisoč evri,če je wc posebej pa še kakih 500eur zraven.To je cena z materialom.

nova
Uredništvo priporoča

cca.800e

okol 520 e

Prenova in Monter33,objavita svoje firme,prepričan sem,da bosta za ta denar dobila veliko dela.Pa veliko uspeha pri delu.

Seveda,vi pa uzamete 3000e in pokradete stranko in nimate dela,lep pozdrav.

PRENOVA IN MONTER = SILVESTER-za vse ki niste pokapiral

Nudim vam vse od mozaike unikatno rocno delo ter adaptacije kopalnic do vodovodne instalacije ter finomontaza zakljucni dela pri kopalnic,podiranje stene zidanje vrat in tako naprej vam na uslugo mojster maestroarte http://robertmarolt.weebly.com/

Meni je prenavljal kopalnico v Bevkovi podjetnik Borut Štelcer.Prenova me je prišla nekaj cež šestisoč evrov in sem zelo zadovoljna z izvedbo del.Skoraj vse je potekalo kot smo se pogovorili,le dva dni već je trajalo.Imela sem tri predračune,Antloga je bil 1500eurov dražji,ostali pa so bili malenkost cenejši.Za Štelcerja sem se odloćila,ker veliko dela po blokih v moji bližini in ga vglavnem vsi hvalijo.Sicer pa smo material kupili v trgovini Martin v Žalcu in je bila polna cena brez popusta 4000evrov.Tko da tisti,ki pišete,da kopalnico prenovite za 800eur pišete neresno in zavajate ljudi.

Mene je prišla celotna kopalnica 6500 EUR ( tuš in bana, ploščice ne po vseh stenah).

Material nakupili pri Martinu v Žalcu, oni tudi priporočili keramičarja, tuš kabino naročili pri Steklar. centru Leskošek, tud v Žalcu.

Verjetno pa gre vsaj pri materialu lahko preceje ceneje. Naše ploščice stale cca 25 EUR/m2, Kopla oprema, dobiš pa tudi precej cenejše.

Na Škapinovi 1 v Celju želim v juliju prenoviti kopalnico.Rabim mojstra,ki bi imel čas v drugi polovici julija.

Pri nas doma so jo prenavljali HALOMOJSTRI, sicer sva iz Ljubljane ampak kolikor vem so oni iz Savinjske – Polzela.

Prenavaljajo kopalnice in stanovanja pa po celi Sloveniji.

Z ženo naju je presenetil njihov profesijonalni odnos do stranke in dela. Cenovno sprejemljivo in kakovostno.

http://www.halomojstri.com/storitve/prenova-kopalnice.html

Mene je pa presenetila naivnost.

Aso res tile halomojstri pravi mojstri natega?Če kdo ni zadovoljen z njihovim delom naj tule gor napiše in se jih skupaj lotimo.

Aso res tile halomojstri pravi mojstri natega?Če kdo ni zadovoljen z njihovim delom naj tule gor napiše in se jih skupaj lotimo.

Tile halo mojstri so pravi šalabajzerji.

marinkica 55, če jih že optožuješ, da so halomojstri šalabajzarji pa še malo povej oz. napiši zakaj ???
ps. utemeljeno 🙂 🙂

Ti PA TO NI MOGOĆE,zaleti se v steno ker si sam šalabajzar.

marinkica 55, ja hvala ane s tem si samo pokazala svoj odnos, odnos do izvajalcov katere ne poznaš, če bi jih bi podkrepila z dejstvi ne pa še mene opredelila za šalabajzarja pa sploh ne veš s čim se ukvarjam oz. kaj delam oz. sploh ne veš kaj pomeni beseda šalabajzer no oseba ni šalabajzer, če ti nasprotuje oz. zahteva utemejitev katero navajaš.
Kar pa se tiče stene je pa tako kakor pravijo, če si jamo koplješ ponavadi sama notri padeš.

p.s. malo me spominjaš po besednjaku od Silveka

New Report

Close