Najdi forum

polaganje kamna

Če kdo rabi izvajalca za polaganje kamna
.Priporočam izvajalca http://www.ms-kamen.com/index.htm

Nič delo na črno in tako dalje … ponavadi fušerji stanejo preveč . ni garancije ni računa potem ko so problemi pa spremenijo tel št in izginejo neznano… zato bodočim invstitorjem,, med fušerjem in majstrom cena ni velika po m2
l.p.lep dan

http://polaganje-kamna.eu/

Bistvena je oseba katera izvaja in renome ne pa račun tudi z računom zginejo in se ne javijo ter zamenjajo tel. številko, ta ko da važnen je izvajalec in njegov renome pa naj bo to z računom ali brez je pa stvar naročnika !

nova
Uredništvo priporoča

PA TO NI MOGUĆE, daj že gobca drž, če nimaš druzga dela. SMO TE NAVELIČANI, pamet ti …….!

Bučko

Bučko

Bučko reče se daj že gobec drž ne pa tako kakor ti ” daj že gobca drž ” pa žalim tudi ne z nesramnimi besedami kakor ti kot nap. usekanec, prfuknjeni itd., sem pa čisto realno opisal in ponavljam da se bi vsak priznani mojster strinjal z mano.
Pa še nekaj če mački na rep stopiš zamjavka, ane BUČKO.
Pa še nekaj BUČKO, če imaš takšen žaljiv odnos do strank kakor tukaj opisuješ se mi tvoje stranke RESNIČNO SMILIJO.
Bučko pojdi raje na en pirček da se malo skuliraš, sej te bo še kap zadela, ja kako boš pa pol ljudi žalil !

KAJ NE VIDIŠ DA SI BOLNIK. Ali pa povej, Ti primitivc, ki si bolan, če ne žališ vse povprek, ki tukaj komunicirajo, KAJ TE TEŽI?

NE ME JEBAT – PEDER- PA TO NI MOGOČE……..

Bučko pa si le razkril da si v resnici vsem znan silvek, samo on zna komunicirat na takšen način, no jaz sem pa že mislil da si v pridžonu kjer nastavljaš r…o !

Naj vas opozorim na tega MS iz konjic, ki obljublja račun in garancijo. Mi smo ga našli preko Bolhe
Že pri ogledu je bil aroganten, men se je zdel fajn čudn, pa z svojo hvalo oh in sploh, se mi je kr zdelo, da je sam jezik
Poklicala sma še vsaj tri polagalce pa nobedn ni mel cajta, tak da sma rekla, te pa naj toti Ms ( marjan) nardi ker lahk takoj začne.kar se tiče računa ga nismo dobili nikol, hodu je delat sam, čez cajt pa je prpelal še enga poba zraven. O obnašanju raj ne bom nič rekla da nebo kdo mislu da pretiravam. Vso pamet sveta je kupu. Sama hvala
No, umazal je z betonom fasado, vrate,deske, pol jih je pa neka pucal pa na koncu šepočohal tak da se še zdaj vse pozna. Kamen se nam potleh luši, fuge so povsod popokane. Gnar sma mu dala na roke, ko je blo vse suho sma šele vidla kak je. Tok sm jezna še zaj, pa ko vidim kak se hvali še tu me kar prime da bi ga prijavla. Nikol več ga ni blo sem, oblublal je, blo ga pa ni. Svinjarijo sma cel dan pospravlala za njima. Niti ga nočem več videt in slišat. Osu gre sam enkrat na led
Ko sem vidla kak je en gospod položu kamen pri kolegih mi je še bol žav da nisma mal počakala pa najdla dobrega in normalnega mojstra. Aja pa še to. Na začetku je blo rečeno da je 38 kvadratov pol je pa naračunal za 350€ več. Sma vse plačala, takrat sm pač mislila dajma pa naj že gre, pol sma pa šla merit pa računat je blo pa še manj 36.5
Pejte res raj pogledat kam vsako delo mojstra predn ga vzamete in naj se vam ne mudi tak ko nama.
Bom še hčeri rekva naj poslika pa da sem da vsi vidijo.

Men je delal par let nazaj kremenckovi – ivan, eden redkih majstrov pr moji bajti, ki se res spozna na svoje delo, pa tud na odnos z ljudmi, zato je pr nam vedno dobrodošel. Pred kratkem je končal pri mojmu kolegu, sm ga jaz priporočal in ga tud Damjan ne more prehvalit, sm pa vidu slike na tem forumu, nisem pa še bil pr kolegu, čeprav me v zahvalo vabi na pir, hehe. A ne damjan ? Bereš

Ivan če bereš…veš kje smo..uletite vsaj na kufe.

Hvala za pohvale 🙂
Seveda se oglasim-o !
Ni lepo da smetimo temo oz reklamo Šturbaja, ampak Koroška, če se ne motim sem bil tud jaz pri vam na ogledu, po tem me niste več kontaktirali, ste pa že ob ponudbi povedali, da sm drag, oziroma, da vam je nekdo ponudil za 2€ nižjo ceno od moje. Bom še enkrat povdaril : Lahko sem cenejši od najcenejšega, ampak, ker želim, da smo na koncu vsi zadovoljni, tako žal ne gre
Če se motim in niste to vi ( marelična hiša, rjav kamen..) se vam opravičujem
Kar pa se računa tiče, ga seveda tudi jaz izdam, ampak to ni nobena garancija na dobro opravljeno delo itd, kot je že predhodnik omenil.
MS je začel pri meni, kako zdaj dela ne vem, ker ne kontroliram njegovega dela, če ste bili nezadovoljni, bi mu pa morali to že med delom povedati, vsaj jaz bi.

Kakršen učitelj, tak učenec.

Kakršen učitelj, tak učenec.
[/quote]

Haha, tak odgovor bi lahko pričakoval samo v butalah.

Haha, tale marjan- maka pa kr sam sebe reklamira na butast način. Kot bi jaz reku da poznam keramičarja Nikota ki je top mojster, pa dal svojo št. Haha
Izogibat se takih nakladačev.

http://shrani.najdi.si/?25/tM/7sh548u/1/20180615115634.jpg

Še pa jaz malo samohvale 🙂

Polaganje kamn
[email protected]
051-832-858

http://shrani.najdi.si/?1Y/IP/4XYL7ieX/1/20180620150854.jpg

http://shrani.najdi.si/?31/FX/1KN7mdBa/1/20180620112213.jpg

Kremenčkovi s.p.
Polaganje kamn
[email protected]
051832858

Pozdravljeni.
Po novem je v naši ponudbi, kavalas in bunja

Kremenčkovi s.p
Polaganje kamn
[email protected]

Ivan, dajte poslati še kako slikico hčerke, je tako luštna, se vidi da je pridna kot vi.

Pozdravljeni forumaši

Naj povem našo iskušnjo z g. Ivanom – Kremenčkovi

Pred 6 leti sva z možen na petrolu opazila avto z napisom in kontaktom od Kremenčkovi. Takrat sem si zapisala kontakt in naslednjo pomlad sem ga kontaktirala. Kmalu za tem je prišel z več vzorci kamna, premeril in izdal predračun, naslednji dan pa javil termin v kolikor se bova odločila
Prijazen, kulturen in po spiti kavi in čveku, sva dobila občutek, da je res ok
Ja, in nisva se zmotila
Sicer se je delat začelo dva dni kasneje od dogovorjenega, ampak zaradi slabega vremena. Tudi dva dni dlje je trajalo prav zaradi dežja. Na to se pač ni dalo vplivat
Ti trije fantje, so dobesedno garali po cel dan, sklodno, vidi se, da vedo kaj delajo
Položili so zelo lepo, za sabo počistili vse in še poglihal zemljo, ker pa so slučajno z karjolo poškodovali bakren žleb pri jašku, so ga zamenjali z novim, brez besed. Zaradi mene, ga ni bilo potrebno, saj je bila poškodba manjša in meni nemoteča.
Odnos je bil res v vseh pogledih enkraten
Vesela sem bila tudi, da ne uživajo alkohola, ker sva z takšnimi imela že burne iskušnje
Plačala sva točno toliko, kot smo se na začetku dogovorili, čeprav se je vmes pokazalo nekaj dodatnega dela na steni. Sama sem predlagala, da to obračunamo, pa g. Ivan ni hotel slišat, ker sem baje kuhala dobro kavo 🙂
Takrat nisva veliko vedela o kamnu, šele po tem sva začela opazovati, kako je narejeno drugod. Nisem samo zadovoljna, temveč prezadovoljna
Ko bi le vsi mojstri bili takšni, bi si veliko živcev prišparala.
Zakaj to pišem ? Ker sva hišo gradila 12 let in imela pri hiši res veliko delavcev in žal kar nekaj slabh iskušenj
Nekdo je že napisal, da kdor si zasluži pohvalo jo naj dobi. Definitivno si jo Kremenčkovi zaslužijo
Srečo sva imela takrat na petrolu, tako na blef
Ne razumem, zakaj nekdo tepta z neutemeljenimi besedami in klati s slovensko fovšijo čez nekoga, ki mu ni nič storil niti delal
To temo sem danes ob kavi najdla čist slučajno, nisem vedela, da je prisoten Ivan, zato se vam Kremenčkovi še tukaj zahvaljujem za vse. Le tako naprej, upam, da vam zdravje služi in da bo takšno delo še naprej cenjeno, ker je res umetniško in garaško
Pozdravite oba fanta v najinem imenu, če pa ste kdaj v bližini pa ste seveda vabljeni na mojo kavo 🙂

Nuška

Hahahah.

Nuška, lep pozdrav. Hvala in pozdrave vsem. A še kr drži ? Hehe.
Jutri sledijo nove slike, skoraj identične vaših stopnic 🙂
Kava je bila top.

Kremenčkovi s.p
Polaganje kamna
051 832 858
[email protected]

New Report

Close