Najdi forum

montažne hiše Promles

Izjemno kvalitetne nizkoenergijske montažne hiše po zelo ugodni ceni. Vse informacije na spletni strani:

http://www.promles-hise.si
[email protected]

No ja, me prav zanima kako resno podjetje ste.
poslal sem vam zahtevek za predračun:

Sent: Wednesday, December 28, 2011 2:45 PM
To: [email protected]
Subject: predračun

Nato sem vas še enkrat spomnil na poslani predračun:

09.01.2012
Pozdravljeni,
kot zelo resna stranka sem vam poslal načrt hiše z željo po izdelavi predračuna. Vi pa mi niste niti odgovorili?

In vašega odgovora nimam še niti do danes.

Kaj naj vam še rečem?

Tole preberemo na njihovi strani :

Dobrodošli v vaši Promles hiši! Nahajate se na spletni strani ene izmed najstarejših podjetij, ki proizvaja montažne hiše.

Podatki pokažajo da so imeli naprimer v letu 2010 točno 0 €ur prihodkov, kar nam lepo pove, da v Sloveniji očitno ni nobenega ponudnika montažnih hiš ali pa NAMERNO govorijo neresnice na svoji spletni strani.

Vso srečo s hišo pri njih.

nova
Uredništvo priporoča

to sta una grabljevac pa kukovič, vsi vemo kako se njune zgodbe zaključujejo….

Meni so pa tile všeč. Sem jih videla na sejmu v LJ.

http://alfanatura.com/frmAlfaNaturaNews.aspx?news=zakaj_alfanatura

Jaz sem kupil eno izmed njihovih hiš in moram priznati, da je cena najnižja na trgu, material pa enako dobri kot pri Marles ali Jelovici. Tudi odziv je bil enkraten. Priporočam!!!

Tisti ki nimate kaj pametnega za povedat se lahko zadržite komentarjev. Hiše so res kvalitetne in cenovno zelo ugodne. Tudi predračun se naredi v 2-3 dneh, je pa potrebno dati določene informacije. Tudi direktor je izredno pošten in prijazen možakar.

Da se ne bomo preveč smejali….

Očitno se je našel še en slovenec, ki trpi da je sosedova krava debelejša!

Findel ?

Kje pa stoji vaša nova hiša. Ali si jo je mogoče ogledati?
Hvala!

Legoland?

Pozdravljeni na tej debati,
sem šel malce pogledat na njihovo stran; tudi Marles in Jelovica ima ta zgodovino; zgodovino PROMO iz D. Vakufa res ne poznam, saj v stari Yugi se je ne spomnim.
Hiše še nisem videl; če ostanem pri prerezih sten objekta imajo podobne sestave kot ostale montažne hiše , ki sem jih do sedaj imel možnost videt
.http://promles-hise.si/index.php?page=tehnicni-opis
Pomanjkljivost na opisu je, da ni napisano kolikšna je debelina lesene nosilne konstrukcije.(Premium ima izolacijo 16cm + 5 cm instalacijske ravnine-predvidevam)
(Varčna + ima izolacije 15 cm)
(Varčna pa 14 cm kamene volne)
V vseh treh primerih niha tudi debelina stiropora. Je razumljivo glede izvedbo hiše.(tudi v SLO)
Pri Premium izvedbi me moti “paropropustna folija“, saj po tem , vsaj jaz sklepam, da gre za DOH izvedbo hiše, kar pa se ne sklada z mojim vedenjem, da mora biti difuzija od notri –> ven. Zunaj na fasadi je pa stiropor. Za omenjeno varianto bi pričakoval tervol. V detalju spodaj “Fasada” , je označeno zeleno, =Tervol je v redu, a bi lahko bila izvedena parna zapora kar z OSB ploščami, kakor je v navadi DZH.
Kar se tal tiče : Menim, da je premalo izolacije v sestavi estriha; za investitorje bi tudi predlagal, da se v tako varčnih hišah raje odločijo za TČ+ talno, kakor za peč na pelete.(moje mnenje) Tudi strošek elektrike ni velik napram peletom. V takšnih hišah , bi priporočal nizkotemperaturni režim ogrevanja, kar je direktno z peleti težje izvedljivo , če ni zalogovonika, saj je poraba energije mala. Nimam izkušnje , da se NEH, PH ali varčna montažna ogreva na pelete.
Kar se tiče prereza strehe : Manjka zapis/dopis glede parne zapore; v prerezu je ni!!! Če je to dejansko v praksi , je to velik “minus=NAPAKA” Tu naj se investitorji pozanimajo kako in kaj je dejansko, a tako kot je zapisano/narino ni v redu!! Osebno bi dodal še vsaj 5 cm toplotne izolacije med kovinsko konstrukcijo , ki nosi GKP.
Sami detalji naleganja, sidranja, …spajanja parne zapore, ….. so slabo prikazani.
Pomembno je pri vsem tem, kako je sestavljena hiša.Kako tesni. Tudi ni zapisa, da se izdela BDT (zrakotesnost). Način vgradnje oken in vrat.
No, morda sem še kaj spregledal, bodo pa še drugi dodali.Investitorji, ki že stanujejo v njih.

LP

Za denar,za kakršnega oglašujejo svoj izdelek,se hiše ne da zgraditi.Potencialnim kupcem toplo priporočam,da si eventuelna predplačila temeljito zavarujejo.Takih in podobnih zgodb je bilo v Sloveniji že veliko.

lp

Bi lahko dobil naslov,kjer je postavljena ta vaša hiša?Mene pošiljajo edino na gradbišče za Bežigrad,tisto pa je njihova gradnja za trg.

Saj je vseeno kje je hiša, važno da je kvalitetna, kajne?

Saj je vseeno kje je hiša, važno da je kvalitetna, kajne?[/quote]

Ta odgovor je popolnoma neprimeren. Če si lahko privoščim malo žaljivega tona, bi rekel celo, da je na meji bebavosti. Lastnik omenjene hiše nebi NIKOLI napisal česa podobnega, ampak bi se s svojo hišo raje pohvalil tudi v živo. In bi proizvajalcu s tem naredil tudi resnično dobro reklamo.

Sam pa se pridružujem opisu @grezilo. Ogledal sem si stran podjetja. In mislim, da dodaten komentar poleg že opisanega niti ni potreben.

jest bi pa reku da je ta ponudba enkratna. Za ta denar mislim da take hiše z temeljno ploščo ne dobiš nikjer v Sloveniji. Enkratno. Se pa strinjam z izjavo, da ni važno kje hiša stoji.
Ostalo pa nebi komentiral.

Pozdravljeni,
Moje ime je Jože in vsakogar ki zanima kako je hiša zgrajena, lahko pokliče v prodajo podjetja PROMLES d.o.o. in skupaj z njimi si lahko ogledate mojo, že postavljeno hišo. Imajo moje pooblastilo da si hišo ogledate tudi znotraj, seveda po predhodnem dogovoru.
Pridite in se prepričajte sami.
želim vam lep dan.

Sem prav vesel Jože, da si se javil. Še bolj pa bom vesel, da se boš javil in povedal koliko teh pametnjakovičev se bo javilo na sedež te firme. Sem že imel občutek da sem na you tubu kjer se jugosi kregajo kdo bolje poje. Vsem pa, ki nimajo nič pametnejšega za delat v lajfu kot kritizirat priporočam, da grejo hiše sami pogledat ali pa kar direkt k prodajalcu. …

New Report

Close