Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom nova HOBY trgovina na Viču

nova HOBY trgovina na Viču

če kdo potrebuje razrez, robljenje lesonitk, različnih vzorcev,
okovje za pohištvo,
mrežaste košare za kuhinjske omarice
delajo razne ureze za pante, izreze pomivalna korita…
v glavnem vse za izdelavo pohištva – so na Viču blizu Sokola odprli novo trgovino.
Moram priznati , da sem ga prav pogrešala, odkar tistega pri črpalki na Tržaški ni več.
Iščite zeleno barvo.

Pa ima ta trgovina kakšno spletno stran?

Žal ne vem
Bom pa danes pogledala.
lp

nova
Uredništvo priporoča

Trgovina je MOJ HOBI
Koprska 74a
tel: 01 320 48 62
fax: 01 320 48 65

A je to ta isti Hobby kot je (bil?) v črnučah? Ker s tistimi sem izredno zadovoljna, samo malo od rok so mi. To bi bilo super!

živijo,

Take slabe organizacije in odnosa do stranke pa še ne! Pri njih naročila izdelavo dvižne postelje – seveda s predhodnim posvetom tamkajšnjega delavca, ki sem mu pokazala sliko postelje, ki sem jo želela imeti – vsi podatki so bili vidni in zato nekaj preveč podrobnega govora o vsemu ni bilo..tu se je začela sama katastrofa – od tega, da je gledal sliko in potem bolj ko ne sebi ročno nekaj zrisal – neke velike razlage in vprašanj z njegove strani nisem prejela, kar bi se od nekega strokovnjaka lahko pričakovalo..kajti sama nisem vešča v teh zadevah..skratka naj bi mu bilo vse jasno..kasneje sem se zopet oglasila in odločila naročiti posteljo v upanju, da mu je bilo jasno kaj sem želela – izrisa seveda nisem nikoli prejela, za popust so mi rekli, da moram takoj vse poravnati, kar tudi sem..nato se dogovoriš za fiksen datum kdaj jo bodo naredili in prišlo zmontirati.. nato pa čakaš in čakaš in čakaš – že zdavnaj mimo dogovorjenega datuma..pričakuješ kakšen klic pa nič od njih..nato pokličeš sam da malo povprašaš kako kaže s posteljo – te praktično obravnavajo tako nesramno da dobiš občutek kot kaj pa ti ni jasno, delavci veste so na dopustu in postelja še ni šla v izdelavo- brez pardona kot, da je to nekaj popolnoma normalnega mi hladno pove, da bo najverjetneje 1x drugi teden-točno se še kar ne vedo zjasniti..mine drug teden zopet nič, niti klica..čakaš in čakaš po skoraj 1-o mesečni zamudi končno naj bi bila postelja nared…seveda to kar so pripeljali ni bila podoba niti malo postelji, ki sem jo jaz kazala na sliki..in še letvice so tako smrdele, da mi je šlo na bruhanje vsakič ko sem vstopila v sobo..smradu se niti po preteku 1-meseca nisem mogla znebiti-kar ni hotel iti stran!!..skratka že po dveh dneh sem jim šla osebno povedati, da nisem zadovoljna s posteljo..in me niso hoteli niti poslušati..tisti ki je naredil izris se je izmikal vsaki odgovornosti, zraven bila še starejša gospa (tam zaposlena), ki je tako obupna in nima nikakršnega odnosa niti posluha za ljudi..se je praktično začela dreti in prav tako ni hotela slišati ničesar..na koncu nihče nič ne ve..tako je bilo naročilo – kazali so mi izris, ki ga jaz sploh nisem prejela (tam so oni lahko pisali po svoje karkoli – kopije nisem imela)..po daljšem pregovarjanju smo prišli do zaključka, da mi lahko zamenjajo samo letvice in posteljo nekoliko zvišajo, saj mi je bila ta prenizka kot pa sem jo jaz želela imeti..seveda tudi s temi spremembami je postelja še vedno daleč od podobe iz slike..kljub temu sem želela že zaključiti s tem saj je minilo že 4 mesece in postelje še nisem imela kot je treba…utrujena že od vsega se dogovorimo, da mi uredijo popravke po mojem nakupu ležišča.. Po tem dogovoru je minilo nekaj časa ko sem se odločila, jim sporočiti da mi pridejo urediti zadnje dogovorjeno..da ne govorim, da so skrajno neprijazni in osorni po telefonu. (naj omenim, da me je gospa po tel. grdo na hitro prekinila med mojim govorjenjem takoj po temu ko sem se samo predstavila..torej želela sem sporočiti,, da če lahko kot takrat dogovorjeno pridejo urediti popravke – tega mi ni dovolila niti izgovoriti in niti želela poslušati ampak me prekinila s tem, da je rekla, da tistega delavca ni več in naj pokličem jutri…od tolikega zavlačevanja in vsega že minulega časa povem, da nimajo nikakršnega odnosa mi je spustila slušalko dol…skratka vsega sem imela že dosti – po ponovnem klicanju niso dvignili telefona..istega momenta sem šla še osebno tja in gospa ni želela z mano komunicirati in mi obrnila hrbet in se šla zapret zadaj v njihove prostore…nisem mogla verjeti kaj doživljam..nato sem se morala dokončno dogovoriti s popolnoma tretjo osebo tam da mi uredijo zadnje dogovorjeno..drugi dan sporočili, da pridejo iskat posteljo jo odmontirali in odpeljali..zopet je bilo čakanje in čakanje..minilo že 1 mesec nobenega klica..nič..in sem jih spet sama klicala, da preverim kaj je s posteljo, pa spet dobim odgovor, da sodelavca ni do drugega tedna saj dela na sejmu…in po kakšnem tednu dni po mojem klicu dobim priporočeno pismo, da jim po mailu sporočim svoj TRR kamor mi lahko nakažejo denar za posteljo…SVINARIJA!!!
Vzeli so mi pol leta časa zato, da sem ostala na koncu brez postelje…tako neosebnega in nesramnega odnosa in ravnanja…pa tudi njihovega zanič dela nisem še doživela!

Tako da če kdo rabi mizarstvo in temu podobne zadeve naj ne gre v v trgovino MOJ HOBI na Viču niti ne v Dravljah saj so to eni in isti, ker je resnično katastrofa. Ne priporočam!!!

Zgodba je dolga..in bi lahko še pisala…ampak upam, da ste dobili predstavo!

lp,

Fino bi bilo, da v zapisanem nebi objavljali laži !

Vse zapisano je popolnoma resnično. Po domače povedano nategujejo! Brez kakrasne koli kolture. Sploh g. Vanda. Na stranke se dere in jih zmerja. Dozivel na lastne oci v njihovi trgovini na vicu..

Katastrofa od mizarstva ! Odsvetujem

dozivel zivcni zlom pri njih pred par dnevi. sefica ima nemogoc odnos do strank in resnicno odsvetujem kakrsnokoli poslovanje z njimi.

ko s storitvijo ne boste zadovoljni vas bodo zmerjali,ponizevali itd.

Tudi jaz sem imela zelo zelo slabe izkušnje z njimi, ko smo delali nekaj za firmo. Skratka, totalna zmeda, ko prevzemajo naročilo, ves čas eden drugega motijo in na koncu ni nič štimalo.
1. zamudili rok
2. zadeva sploh ni bila funkcionalna (nismo je mogli uporabiti)
3. o reklamaciji niso sploh hoteli slišati
4. zelo nesramno so se obnašali, na čelu z gospo, ki pa ne vem ali je šefica, obnaša se tako nekako

Je “šefica” 😉 Bolj nesramne ženske od nje do danes še nisem spoznal..

Moja izkušnja je pa ravno obratno. Zelo zadovoljni s kuhinjo, ki smo jo naročili pred dvemi leti, kot tudi z vso pomočjo pri izbiri materialov, postavitve iz strani g. Vande. Ko pride na vrsto otroška soba se nedvomno vrnemo.

Včeraj bil v trgovini.

Potreboval sem par polic in nosilce. Zrezali in zarobili so mi hitro. Tudi nosilce sem dobil.

Skratka top brez problema.

Mirko

Kdo pa je direktor tega Hobija?

…se strinjam s pripombami,.. katastrofa,.. tako neposlovnih , nestrokovnih, neprijaznih..,
da ne rečem primitivnih ljudi kot je ta poslovodkinja ne srečaš kmalu. Zato vsakomur odsvetujem kakršen koli poslovni odnos. Predlagam vam HOBY Slovenijales Vižmarje,
kjer so vsi nivoji izpolnjeni.

New Report

Close