Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Mizar v Ljubljani ali okolici

Mizar v Ljubljani ali okolici

Lahko kdo priporoča kakšnega ugodnega mizarja, ki bi sestavil kuhinjo in naredil še par dopolnitev in popravil?
Hvala.

Jaz ti lahko priporočam, vendar njegovega emaila ne bi izpostavljala tukaj.
Če želiš, pusti kakšen kontakt.

Napiši kaj je zate ugodno in ti dam mogoče naslov:)

Koliko metrov kuhinje, kakšna druga dela???….

nova
Uredništvo priporoča

Približno 4 m, sestavljanje je, pa izrezi, priklopi .. pa morda kakšna slepa fronta in dodatne poličke … Potem pa so še kaka manjša dela – brušenje posedlih vrat, zaključni robovi … pač mal je treba poštimat stvari.
[email protected]

Težko boš dobil mizarja za taka dela za ugodno ceno. Mizarji namreč teh del ne delajo radi, če ni že samo pohištvo njihov izdelek. Tudi zato, ker se lahko pojavijo nepričakovani problemi, ki stvar močno podražijo.
Tudi tebi ne vem, če se splača predelovati, če je to kuhinja, ki je bila že v uporabi in potem razstavljena. Če je to nova kuhinja, potem se pa zna zgoditi, da te bodo ta dodatna dela prišla toliko, kot je stala cela kuhinja. Mizarska ura je namreč po priporočilih Obrtne zbornice od 20 € + DDV naprej. To je cena za lažja dela, potem gre strmo navzgor.

MIZARSVO STRAJNAR V SAVLJAH
POIŠČI KONTAKT!

Pisala sem vam na email.

lp

Kaj je všteto v to mizarsko uro če kdo ve. sama imam končan faks in delam v zdravstvu pa se lahko za tako urno postavko gladko obrišem pod nosom. Moja ura znaša manj kot 6€ neto. Za povrhu mi nikoli ne izplačajo cele ure, če sem jo naredila samo polovico, medtem pa si privatnik za 10 minut dela obračuna polno uro. Pa ne mi stakimi da je moral prit k meni in popravit in da mu pač cela ura pripada. Če je delo končal v pol ure, naj si zaračuna celo pot in pol ure dela.

Kaj je všteto v to mizarsko uro če kdo ve. sama imam končan faks in delam v zdravstvu pa se lahko za tako urno postavko gladko obrišem pod nosom. Moja ura znaša manj kot 6€ neto. Za povrhu mi nikoli ne izplačajo cele ure, če sem jo naredila samo polovico, medtem pa si privatnik za 10 minut dela obračuna polno uro. Pa ne mi stakimi da je moral prit k meni in popravit in da mu pač cela ura pripada. Če je delo končal v pol ure, naj si zaračuna celo pot in pol ure dela.[/quote]

Morala se boš naučiti ceniti ročna dela, fiziočna dela…
Ne moreš primerjati zdravstva in obrtniških del!

Kaj je všteto v to mizarsko uro če kdo ve. sama imam končan faks in delam v zdravstvu pa se lahko za tako urno postavko gladko obrišem pod nosom. Moja ura znaša manj kot 6€ neto. Za povrhu mi nikoli ne izplačajo cele ure, če sem jo naredila samo polovico, medtem pa si privatnik za 10 minut dela obračuna polno uro. Pa ne mi stakimi da je moral prit k meni in popravit in da mu pač cela ura pripada. Če je delo končal v pol ure, naj si zaračuna celo pot in pol ure dela.[/quote]

Morala se boš naučiti ceniti ročna dela, fiziočna dela…
Ne moreš primerjati zdravstva in obrtniških del![/quote]

Morala se bo naučiti še veliko več.
Kljub fakultetni izobrazbi je funkcionalno nepismena in ne loči med njeno NETO urno postavko (ki jo dobi tudi takrat, ko nima dela) in mizarjevo BRUTO delavca + ostali stroški poslovanja firme (ki jo lahko zaračuna samo za tisti čas, ko dela)

In tako funkcionalno nepismenim in nerazgledanim pripada volilna pravica. Saj ni čudno, da vedno izvolijo najslabšega.

Kaj je všteto v to mizarsko uro če kdo ve. sama imam končan faks in delam v zdravstvu pa se lahko za tako urno postavko gladko obrišem pod nosom. Moja ura znaša manj kot 6€ neto. Za povrhu mi nikoli ne izplačajo cele ure, če sem jo naredila samo polovico, medtem pa si privatnik za 10 minut dela obračuna polno uro. Pa ne mi stakimi da je moral prit k meni in popravit in da mu pač cela ura pripada. Če je delo končal v pol ure, naj si zaračuna celo pot in pol ure dela.[/quote]

Škoda da imaš faks končan, res, ker ne znaš razmišljati!

Kaj je všteto v to mizarsko uro če kdo ve. sama imam končan faks in delam v zdravstvu pa se lahko za tako urno postavko gladko obrišem pod nosom. Moja ura znaša manj kot 6€ neto. Za povrhu mi nikoli ne izplačajo cele ure, če sem jo naredila samo polovico, medtem pa si privatnik za 10 minut dela obračuna polno uro. Pa ne mi stakimi da je moral prit k meni in popravit in da mu pač cela ura pripada. Če je delo končal v pol ure, naj si zaračuna celo pot in pol ure dela.[/quote]

Škoda da imaš faks končan, res, ker ne znaš razmišljati![/quote]

Vidim da vas je tukaj kar veliko zakompleksanih in nesamozavestnih ki kar čakate kdaj boste lahko poniževali in pljuvali po nekomu od katerega imate očitno na enem od miljontem področij res malo več znanja. Ne, ne vem kako se njim obračunava njihova urna postavka, zato pa tukaj SPRAŠUJEM da ne bom več tako neuka iz tega področja. Nisem študirala ekonomije in računovodstva ampak zdravstvo. In če mi te postavke niso jasne še ne pomeni da sem nepismena, ker po tej logiki se tudi jaz lahko posmehujem vsem vam izobraženim ko boste zdravnika spraševali zakaj vas rit peče in vam iz nosa teče.
Še zmeraj pa mi nihče od vas pametnih ni razložil kaj vse je všteto v teh 20€ na uro. Kar se pa primerljivosti dela tiče ima pa prav tista tam zgoraj ko piše da ni primerljivo. Jaz namreč delam z živimi ljudmi in si napake ne smem privoščit ker lahko zgubim licenco in službo za zmeraj. Če pa en mizar zašuštra eno stranico od omare jo bo pa pač še enkrat naredil. Res ni primerljivo. Verjetno tudi za to jaz rabim faks, njemu pa je dovolj tri letna poklicna ali štiri letna tehnična šola.

Kako da ti ni nihče odgovoril? Seveda so ti. Tvoja urna postavka je neto, mizarjeva pa bruto. V tisti bruto so všteti vsi prispevki (ki jih v tvojih 6 € ni), ki jih plača državi, potni stroški, stroški obrabe orodja in verjetno še kaj. Če vse to odsšteješ, ne ostane kaj dosti. S tem, da mora mizar s svojim zaslužkom kriti tudi dneve, ko ima dopust, ko je na bolniški, ko so prazniki,… To imaš ti vse avtomatsko plačano, če si zaposlena. In če še enkrat bolje pogledaš, vidiš da si ti verjetno precej na boljšem.

Škoda da imaš faks končan, res, ker ne znaš razmišljati![/quote]

Vidim da vas je tukaj kar veliko zakompleksanih in nesamozavestnih ki kar čakate kdaj boste lahko poniževali in pljuvali po nekomu od katerega imate očitno na enem od miljontem področij res malo več znanja. Ne, ne vem kako se njim obračunava njihova urna postavka, zato pa tukaj SPRAŠUJEM da ne bom več tako neuka iz tega področja. Nisem študirala ekonomije in računovodstva ampak zdravstvo. In če mi te postavke niso jasne še ne pomeni da sem nepismena, ker po tej logiki se tudi jaz lahko posmehujem vsem vam izobraženim ko boste zdravnika spraševali zakaj vas rit peče in vam iz nosa teče.
Še zmeraj pa mi nihče od vas pametnih ni razložil kaj vse je všteto v teh 20€ na uro. Kar se pa primerljivosti dela tiče ima pa prav tista tam zgoraj ko piše da ni primerljivo. Jaz namreč delam z živimi ljudmi in si napake ne smem privoščit ker lahko zgubim licenco in službo za zmeraj. Če pa en mizar zašuštra eno stranico od omare jo bo pa pač še enkrat naredil. Res ni primerljivo. Verjetno tudi za to jaz rabim faks, njemu pa je dovolj tri letna poklicna ali štiri letna tehnična šola.[/quote]

Najprej teli gospodicni . se noben razen zdej pri nekrepu ni bil ob licenco. zavarovani ste k kocevski medvedje. glede 20EUR je pa tako. prav da toliko racuna in to je to. ce dobi delo je dober. v 20 EUR JE VRACUNAN IN PREVOT IN DELO Z DAVKOM TAKO DA MU NAKONCU BL MAL OSTANE. JE PA TAKO DA STRANKA HOCE POL SE EN KUP STVARI DA JIH NAREDIS ZASTONJ. TAKO DA NEKAJ PA MORA RACUNAT. SAMO NE DAJAJTE DELAT MIZARSTVU VENCELJ KER SO POCARJI IN SE NAZEGUJEJO FOLK

Mater, iz enega povpraševanja naredit cel doktorat, to je možno samo pri nas. Sicer pa priporočam da greste v politiko, tako lahko nakladate po želji, pa še bruto ali neto vas nebo skrbel, imajo milijone zadaj.

Zdravo,

tudi jaz bi se priporočila za kontekte mizarjev.
moj mail: [email protected]

Najlepša hvala in lp.

Ti si car odličen odgovor

Ful dobre ponudbe mizarjev lahko dobiš na primerjam.si/mizarstvo

Za vsako regijo imajo več mizarjev, ki ti pripravijo ponudbo, lahko primerjaš cene in tudi ocene.

Če kdo potrebuje mojstra za montažo,ali demontažo kuhinje, pohištva, raznih oblog itd. me lako pokliče na tel. 051 412 182. Delam predvsem na Štajerskem, za kakšnomalo večje delo pa grem tudi do Ljubljane.

New Report

Close