Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Izkušnje z podjetjem PLANET KUHINJ d.o.o.?

Izkušnje z podjetjem PLANET KUHINJ d.o.o.?

Pozdravljeni.
Zanima me ali ima kdo izkušnje (dobre ali slabe) z zgoraj omenjenim podjetjem?
Planet kuhinj d.o.o. (po SLO imajo kar nekaj salonov)
Hvala za vaše informacije in lepo pozdravljeni.

Mi imamo njihovo kuhinjo. Nakup in montaža sta potekala brez problemov. Ko pa so se nam odmontirali ročaji sem pa 3 mes čakala servis. Vsakič ko sem klicala so se na eleganten način delal norca iz mene. Ko sta serviserja le prišla sta imela samo en ročaj, kljub temu da sem rekla, da sta se 2 odmontirala. No potem sta nekaj skombinirala in popravila oba. Ko sem vprašalakako to, da se je to zgodilo pa imamo kuhinjo šele pol leta sem dobila odgovor, da je monter preveč zategnil šraufe in so počli. Ne vem, ko gledam reklame se da dobiti kuhinje tudi bistveno ceneje, odločitev je pa vaša!

Žal smo prepozno prišli do negativnih informacij.
LP.

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni!
Tudi mene čaka nakup kuhinje. Slučajno mi je pod roke prišel letak Planeta kuhinj, šla v salon, kjer so sicer prijazni in ustrežljivi. Prišla sem do izračuna, da bi me sicer vizualno primerljiva kuhinja (z DanKuchen) stala cc 1000 EUR manj.
Vendar sem skeptična: v PK ponujajo npr. po isti ceni vse ročaje in tudi bredržajna vratca (ultra moderna). Medtem ko v DanKuchen poudarjajo, da so vratca brez držajev veliko dražja, ker so kakovostnejša, 9x lakirana (na natanjčnejše tehnikalije se ne spoznam). Tudi na videz so razstavni elementi narejeni “šlampasto”. Opazno je cvetenje (po mojem) iverke ob stiku z vijaki, robovi niso povsem gladki… to je razstavni del, zato se sprašujem, ali se za kuhinje, ki jih stranka naroči, bolj potrudijo…
vsekakor bi mi pred odločitvijo prav prišel kak nasvet, izkušnja….
predvsem, če ima kdo kuhinjo brez ročajev, me zanima, kako se obnese.
HVALA in vsem lepe praznike!

Nudimo izdelavo notranje opreme po naročilu, kar vključuje svetovanje, meritve, izdelavo, dostavo in montažo opreme.

Izdelava se vrši iz kvalitetnih materialov na profesionalnih strojih.
Tako lahko nudimo celovito rešitev od začetka do realizacije.

Pokličite lahko tudi samo za nasvet.

Ravnokar smo izdelali kuhinjo visoki sijaj brez ročajev izgleda fantastično.
Na internetni strani slik še nimamo lahko pa vam jih pošljemo.

Skica Idejni Izris In Izdelava Notranje Opreme
Pustovrh Marko s.p.
Pristava 22
1355 Polhov Gradec

M: 041 77 11 55
E: [email protected]
W: http://www.skica-oprema.si

Nudimo izdelavo notranje opreme po naročilu, kar vključuje svetovanje, meritve, izdelavo, dostavo in montažo opreme.

Izdelava se vrši iz kvalitetnih materialov na profesionalnih strojih.
Tako lahko nudimo celovito rešitev od začetka do realizacije.

Pokličite lahko tudi samo za nasvet.

Ravnokar smo izdelali kuhinjo visoki sijaj brez ročajev izgleda fantastično.
Na internetni strani slik še nimamo lahko pa vam jih pošljemo.

Skica Idejni Izris In Izdelava Notranje Opreme
Pustovrh Marko s.p.
Pristava 22
1355 Polhov Gradec

M: 041 77 11 55
E: [email protected]
W: http://www.skica-oprema.si[/quote%5D

In kolikšno ceno ste postavili? Ter mere kuhinje, če lahko posredujete…
Sami namreč tudi gledamo za novo kuhinjo.

Pozdravljeni,

Cena kuhinje je popolnoma odvisna od izbranih materialov in notranjosti ( dvižni mehanizmi, osvetlitev, vrsta predalov, kotni in izvlečni mrežni sistemi, vrsta pulta, zunanjost v iveralu, laku, furnirju ali visokem sijaju).

V enem dnevu vam na podlagi telefonskega pogovara ali tlorisa predlagamo rešitev in pripravimo neobvezno in brezplačno ponudbo.

Prilagajamo se vsem zahtevam kupca in izdelujemo vso notranjo opremo v vseh cenovnih razredih.

Kontaktirajte nas oziroma nam pišite na naš naslov in vam bomo posredovali tudi nekaj slik naših izdelanih kuhinj, ki še niso na naši internetni strani.

Na portalu pod mojo streho pod albumi-kuhinje in jedilni prostori-kuhinja bela visoki sijaj si lahko ogledate tudi komentar naše zadovoljne stranke.

Svetovanje, idejni izris in 3D vizualizacija je ob naročilu opreme brezplačno.

Kuhinje na kvadrat- mi imamo kuhinjo DanKuchen in ni je boljše. smo jo kupili v lesnini 3 leta nazaj. in je res zelo kvalitetna. se splača počakat na akcije ki jih imajo in ras ful prisparas. mi smo dali za leseni del brez bele tehnike za kunijo 3mx3m + zgoraj 2 omari 2200€. montaža in prevoz vključena. so pa takrat bili vsi pulti -50%, dobil si 3 vgradne omare zastonj, kot je bil tudi -50%, vsi podnožni predali zastonj in pa na izbiro je blo enih 15 različnih ročajev tudi zastonj. tko da se je pršparalo več kot pol. moras pa apzit vv lesnini k komu gres ker ti dva ne zračunata enako.

lp

Tole bom kar kopiral, kar sem napisal že v nek drug forum… mnenje pa naj si vsak ustvari sam:

S punco sva pri Planetu kuhinj v Ljubljani konec lanskega leta naročila kuhinjo. Razlog je bil v tem, da sva bila najbolj zadovoljna z izrisom, ki je vseboval vse, kar sva si želela in še izgledalo je super na 3D sliki. 27. decembra sva kuhinjo plačala v celoti (to je namreč pogoj, da jo pridejo zmontirat) in se dogovorila za termin montaže.

Že na začetku se je zapletlo, saj je bila kuhinja 3cm predolga in ni šla med dve steni, pa tudi pult je bil napačen. Na srečo je bilo mogoče v kratkem času elemente predelati, pa tudi nov pult je bil hitro nared. Ampak tudi tokrat napačen. Kljub temu sva, v želji, da čimprej zaključijo, pristala na obstoječi pult.

Takoj po montaži sem ugotovil, da steklo keramična plošča “visi v zraku”. Ugotovili smo, da se ni dobro usedla, ker pod njo ni dovolj prostora (zaradi pomanjkanja prostora je bila predvidena namestitev preko pomivalnega stroja in kotnega elementa) in da je treba spustiti pomivalni stroj in še dodatno izrezati rob kotnega elementa. Monter je prišel to popraviti, vendar je težavo zgolj omilil. Poleg tega je bilo treba naravnati vrata, predale, pozabil je nekaj “štoperjev” za vrata (mehko zapiranje), stranskih “blend” prav tako ni namestil, poškodoval je omarico nad napo,…

Naslednje “popravljanje” pa je bilo vredno risanke A je to? Možakarju se očitno pri nižanju stroja ni ljubilo spustiti na kolena in odviti nastavljive noge, in je enostavno 2mm zgornjega roba potolkel z macolo. Ja, prav ste prebrali! Ker nisem bil pozoren, niti nisem opazil. Poškodbe stroja smo opazili, ko smo ugotovili, da je mojster tudi sprednjo “blendo” pritrdil z vijaki kar skozi vrata in jih tako zategnil, da je upognil notranjo oblogo stroja, tesnila pa so odstopila.

Nato sem kontaktiral njihovo reklamacijsko službo in glede na to, da je bil v tem trenutku na sporedu že tretji mesec odpravljanja napak, zahteval zamenjavo stroja, dokončanje vsega v kuhinji in povrnitev 25% vrednosti kuhinje, kajti zaradi vožnje iz starega v novo stanovanje in jemanja dopusta (oba sva namreč freelancerja), so posledično nastali tudi nepredvideni stroški (seveda po njihovi krivdi). Nato je na ogled situacije prišel predstavnik njihove službe za reklamacije (vsaj mislim, da je to njegova funkcija) in ob zgražanju nad pomivalnim strojem priznal vse napake in obljubil njihovo odpravo (vključno z novim strojem). Da skrajšam… stroj so potem naročali cca 1 mesec in pol, ga končno dobili in se v četrtek 12.4.2012 ob 9h zjutraj dogovorili ponovno za premontažo in odpravo napak. Brez kakršnega koli klica, obvestila,… so monterji zamudili 2 uri in pol!!! Izgovor? Niso mogli prevzeti stroja, ki so ga baje prevzeli že v torek.

Na kratko… o 25% povračila ne duha ne sluha in ob zadnjem telefonskem klicu sem jim dal vedeti, da gre, če se zadeva ne reši, prihodnji ponedeljek 23.4.2012 prijava na tržno inšpekcijo, z vso dokumentacijo, korespondencami elektronske pošte, ipd. Verjetno ne bom dosegel nič, verjetno se lahko poslovim od (sicer obljubljenih – ustno in s stiskom roke) 25%, ampak če se bo zgodilo karkoli, bom imel neko osebno zadovoljstvo, da nisem mirno pustil, da gre zadeva kar tako mimo.

In še epilog… kdorkoli me bo kadarkoli vprašal po kuhinji, bo moj prvi stavek “samo Planet kuhinj NE!”

Ve kdo kaj se dogaja s Planet Kuhinj? Nihče se ne javlja na telefon in glede na informacije so zaprli poslovalnico v Ljubljani. Ima slučajno kdo že rezervirano kuhinjo pri njih?

Planet kuhinj ,je riknil .vsi ki ste pustili denar tam .ga lahko zahtevate le se od FINEA d.o.o. MIKLAVZ BOREC saj je on pravi lastnik, prej spona d.o.o. potem spona pohistvo d.o.o.potem PLANET KUHINJ D,O,O .DIREKTOR MARIO KRIVEC SE JE SMRTNO PONESRECIL.03,05 .05,05,2012 PA SI JE PROTIPRAVNO PREPISAL Z NOTARSKIM ZAPISOM BOREC MIKLAVZ VSE NA SEBE ,POBRAL KAR JE SE BILO ,ZDAJ PA SO DOBAVITELJI POBRALI SE KAR JE OSTALO ,V LJ JE PODJETJE IZ CELJA ODPELJALO KUHINJE ,CELJE JE ZAPRTO, ISTI SCENARIJ. NA PTUJU IMAJO ZE TEDEN DNI INVENTURO . V MS JE TUDI ZAPRTO. NE VEM KJE SO ORGANI PREGONA ,SAJ JE MIKLAVZ UNICIL SPONO D,O,O, SEDAJ SE PLANET KUHINJ D,O,O, 3.000.000 EUR DOLGA DELAVCI NA CESTO ,BREZ PLACANIH PRISPEVKOV -FINEA D.O.O. PA Z POVEZANIMI PODJETJI ODTUJILA NEPREMICNINE SPONE, STROJE, UNICILA DELAVCE ,POBRALA NEPREMICNINE ,KI SO JIH MORALI ZASTAVITI -UPAM DA BO KDO VPRASAL BOREC MIKLAVZA PO ZDRAVJU.

Mi smo po montiranju kuhinje mesec nazaj imeli reklamacijo, ker je bila kuhinja na večih delih poškodovana… teh vratic oz. omaric še vedno nimamo…. kličemo in še enkrat kličemo in nič !!!

Ja midva naročila kuinjo vse lepo in prav lepa prišla… monterji so bolj šalabajzarji, poškodovali vratca, ki so že menjana po 14 dneh…pult je monter poškodoval pri rezanju a še ni menjan… čakamo da pridejo še zmontirat pomivalni stroj in fiksirat neke malenkosti ampak kot izgleda kar nekaj dogaja…

Drugače pa je ok. Monterji pa jim delajo samo škodo!!!

Torej tudi vi še čakate da dokončajo zadeve… Mi sploh ne vemo kaj narediti, ker se ne javljajo ne nič, potem v Ljubljani je salon izpraznjen… Torej kaj to pomeni, da bomo ostali pred delov, ki nam bi jih morali še zmontirat?! Kakorkoli ukrepati bo potrebno na neki način, ker tole je obupen primer!!

Potrjeno je, da je imel edini zastopnik g.Krivec smrtno nesrečo. Zdej pa se ne ve kdo bo prevzel podjetje v svoje roke, vsaj ne uradno. Na Ajpesu še včeri niso vedli nič, torej ni še v stečajnem postopku.
A je že izpraznjeno v Ljubljani?? V soboto je pisalo na vratih “inventura do 22.5.” in nekaj eksponatov malo razmontiranih.

Mi smo tud plačal kuhinjo pa se noben ne javi.

Tudi v Celju je na vratih napisano inventura

SE ENKRAT EDINI ;KI SE LAHKO OBRNETE NA NJEGA JE MIKLAVZ BOREC ;DIREKTOR FINEA D:O:O: SEDEZ IMAJO V MARIBORU TO DA NA AJPESU NIC NE VEDO JE LAZ KER IMA TUDI TAM VSE PODKUPLJENO : CE HOCE KDO DOKUMENT MU GA LAHKO PRIPOPAM TU GOR KJER PISE NOTARSKO OVERJENO ; DA JE PLANET KUHINJ OD NJEGA:
UKREPAJTE HITRO KER DRUGACE NE BO DENARJA IN NE KUHINJE:

tudi mi imamo isto problem sam smo že pred kakšnim mesec kupili kuhinjo v celju in se nam danes nihče ne javi ne v celju ne v mariboru. Na koga se sploh lahko v takšnem primeru obrnemo ima kdo kašno idejo, ker nas že zelo skrbi!

materjek ali lahko pripneš ta dokument?

Ja sem klical v fineo pa pravijo da nimajo s tem nič bi mi prav prišel dokaz če je..

New Report

Close