Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Dober serviser za pralni stroj

Dober serviser za pralni stroj

Mi lahko prosim napišete telefon kakšnega dobrega serviserja za pralni stroj, ne predragega, na Gorenjskem ali v Ljubljani (z okolico)?

Najlepša hvala

Servis je odvisen od znake pralnega stroja, malo poguglaj. Saj, lahko se tak zmenite, da ga serviser samo pregleda in nič ne popravlja, naj pove ceno in se potem vi odločite, ali ga boste popravljali ali raje novega kupili.

Stroj je znamke Gorenje, vem, kje je Gorenje servis v Ljubljani in vem, da serviserji večkrat že po telefonu lahko predvidijo, kaj je narobe, če mu poveš, na primer, v kateri fazi pranja se pojavijo težave …

Prosila sem samo za priporočilo in telefon dobrega serviserja, ker se je tisti, ki nam je pomagal do zdaj, upokojil.

Še enkrat hvala za koristne informacije.

nova
Uredništvo priporoča

Gorenje ima isti servis kot Bosch, če se ti ne mudi, pogledam doma (pop.) za tel. št. enega, ki mi je enkrat mojega že popravljal.

Pokliči servis Lapuh 041 733 557. Zelo v redu in cenovno sprejemljivo. Vendar pazi – popravljajo Gorenje, vendar niso pooblaščeni serviser, tako, da če imaš še garancijo, ti je ne morejo priznat.

Lapuh 031 363 503
Tudi Gorenje ga uporablja za podizvajalca…

povprašaš starega serviserja, ki se je upokojil, saj se serviserji skoraj vsi med sabo poznajo, vsaj na istem teritoriju….pa ti bo priporočil “najboljšega”…………

?????? Pokliči servis Lapuh 041 733 557 ??????
Poklical sem v soboto ,bil je nesramen ,aroganten – kot da ga delo ne zanima !!!!!!!
Niti pogovarjati se ni hotel ,tako da močno ODSVETUJEM TEGA SERVISERJA (Lapuh) !!!!

Lapuh servis je katastrofa, samo stran od njega. Je nesramen, prevarant in nima pojma kaj dela!

Pokliči uraden Gorenje servis, 03 8997000. Gorenje nima podizvajalcev, samo lastne serviserje za gospodinjske aparate.

Dober serviser v pomurje je Servis čuk je pooblaščeni za bosch, aeg…

www.servis-cuk.si

Naj mi kdo pove za dobrega serviserja pralnih strojev Gorenje…razen seveda Gorenje v Ljubljani….pa da ni predrag in ti ne zaračunava stroškov poti..če je servis predrag….hvala vam lepa….

Nizkocenovni serviser bo prišel dvakrat.Prvič ko bo mislil, da je popravil, drugič ko bo prišel popravit tisto, kar je mislil, da je že popravil, tretjič pa se ti ne bo niti oglasil več na telefon.
Potem boš poklicala Gorenjevega serviserja. Precej dražje bo….vel kot 2x…če boš imela srečo in nizkocenevni ni še česa uničil.

Hvala mi za nasvet.

Nam vedno pride gospod iz http://www.najdimojstra.si . Gospod je starejši, zelo prijazen in ima res veliko izkušenj. Nazadnje nam je montiral tudi novi bojler in dela kot urica. Pralni stroj pa imamo že 8 let Gorenjev, na dve leti nam samo sčisti vodni kamen.

Lep pozdrav

Se strinjam z Mladrožco. Tudi mi vedno pokličemo gospoda iz http://www.najdimojstra.si, so res super za servis pralnega stroja v Mariboru. Ni nekih nepotrebnih stroškov.

Zelo ]od[/u]priporočam servis SEGAL. Gospod na objavljeni tel. številki vse obljubi, potem najprej ne pokliče, ko bi moral potrditi termin. Si mislim, ok, vsi smo zelo zaposleni, je pač pozabil.
Ga kličem sama, se dogovoriva za uro naslednji dan in se človek pač ne pojavi!
Res zanesljiv servis, ne zgubljat časa z njimi.

Lidija

Servis SEGAL NE PRIPOROCAM!!!.Imela sam enako izkusnjo kot Lidija. Taksnega neprofesionalnega odnosa še nikoli nisem dozivela…

SEGAl ,zena ga je cakala 3 dni , ker je trikrat obljubil , da pride in trikrat ga ni bilo, pa kako suvereno pove da bi prisel. Baraba

Kaj pa je problem glede delovanja pralnega stroja? kateri PS imate?

Tudi jaz imam neverjetno slabo izkušnjo z servis Segal. Tip je neprofesionalen, pove ti datum in uro in ga ni, 4x zapored. Kar je popravil je čez 2 dni spet crknilio in potem je spet 14dni klicanja da se prikaže. groza.

New Report

Close