Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Vgradne omare-kateri proizvajalec

Vgradne omare-kateri proizvajalec

Že nekaj časa zbiramo ponudbe za vgradno omaro, ki jo bomo kupili.
Trenutno se odločamo med tremi ponudniki:
Akron, Venge d.o.o in Miha Kušar s.p..

Ima mogoče kdo izmed vas kakršnekoli izkušnje s katerim od zgoraj navedenih proizvajalcev? Zanimajo me tako pozitivne kot negativne?

Če pa imate predlog za kakšnega drugega proizvajalca, bi bila tudi zelo vesela. Seveda okolica Ljubljane.

Hvala vsem za prijazne odgovore.

Lep dan vam želim.

LP

https://www.facebook.com/actio.si

Izi mobili iz Mengša … nam so naredili super vgradne omare. Popolnoma so se prilagodili našim željam. Enkrat pa smo jih prosili naj nam pridejo eno še razstavit, zaradi zamaknja za vgradno omaro, pa tudi ni bil problem.

Izi mobil ali pa hoby les.

nova
Uredništvo priporoča

….sami imamo od Akrona….ampak NE priporočam…..imeli veliko problemov zaradi njih….na začetku izredno prijazni in ustrežljivi, ko se pa naročilo in plačilo ”sprovede”, pa ta prijaznost kar nekam izpuhti in se pokaže nadutost in arogantnost….., ko jih pokličeš, za menjavo vodil (se izgovarjajo en na drugega in smo tako čakali mesec dni), ko bi rad izvedel (ob montaži), kdaj bodo dokončali postavitev (zopet naletimo na gluha ušesa in zopet čakamo), poleg tega, da so nam dostavljalci uničili stene in parket ob dostavi in razbili stekleno ličnico na eni strani komode, kar smo zopet morali dokazovati in čakati na izdelavo nove ličnice…poleg tega, da smo se z prodajalko domenili za drugačno razporeditev znotraj omare, kot smo jo pa nato dobili in zopet ”naša nasmejana prodajalka” ob prvem srečanju postane vzvišena naduta godpodična, ki ne prizna svoje napake….poleg tega, so pa zelo, zelo dragi………, imam njihove omare, dobro izgledajo ampak preveč problemov, preveč drago in neprofesionalen odnos ……nikoli več se ne bi odločila za akron…

Imam 3 Akronove že nekaj let in sem zadovoljna.

http://www.modul-design.si/domov.html
mi imamo dve njihovi in smo zelo zelo zadovoljni

Najboljši:

http://www.plasard.si/

Priporočam Tim pohištvo iz Trbovelj; pridejo tudi do Ljubljane 🙂
Ni se problem zmenit za barve, material, vodila … naredili po meri … zelo zadovoljni tudi z montažo.

Mi imamo od Venge d.o.o. in smo zelo zadovoljni, ker smo se vse dogovorili in je bilo delo izvedeno profesionalno in v roku. Kasneje sem hotela spremeniti notranjo razporeditev in so mi šli takoj na roke. Tako, da z moje strani same pohvale.

Če te zanima izdelava pohištva po meri mi pusti kontakt, in dala ti bom naslov mizarja.

glede akrona se strinjam-predragi in neprofesionalni

Jaz imam omaro od Akrona in še nekaj dodatnih elementov. Lepa je, to ji ne gre oporekat. Vsi uslužbenci so prijazni in ustrežljivi. Dobava in montaža na rok in ob dogovorjeni uri. Vse so znosili noter že en dan pred prihodom monterejev. Monterji so si pogrnali pohodne poti, za seboj vse pospravili in pometli, zloščili omaro. Torej vse ok.

Če bi se morala zopet odločati vse zgoraj našteto me ne bi prepričalo, da se še 1x odločim za njih. Ker, ko je 1x zmontirano in postavljeno, so vse spremembe, dopolnitve, dodatki… zelo oteženi. V smislu, to se ne da, ni možno, ne gre, morate naročiti še 1x celoten element…. blabla. Ko jih vendarle prepričaš, da so drugi mizarji rekli, da to pa ja ni tak problem, ti pa pošlejo tak predračun, da ti vzame dar govora in premikanja vsaj za nekaj minut, če ne za nekaj ur. Bi človek naročil pri komu drugemu, a kaj ko imam neko svojevrstno barvo lesa. Ni šans da dobim vsaj približno enak les, kaj šele isti.

Aja pa še to. Vse kar ni omara in kar ni v omari računajo po višji tarifi in po višjem ddv- ju. Če hočeš recimo kakšno komodo ali pa poličko za tv ali pa nočno omarico… Vse to dosega tako ogrmne zneseke, da lahko preseže znesek celotne omare. Njihov odgovor je, da to ni njihova primarna dejavnost in da gre za elemente po naročilu (omara je tudi tako mimogrede po naročilu, sicer je možno vzeti standardnih dimenzij, ampak večina vgradnih omar je po naročilu) Jaz sicer ne vidim razlike, med predalom v omari in predalom po naročilu. Isti les, iste debeline, iste barve, abs robovi, isti ročaji, ista vodila, oba nestandardih dimenzij, oba so najverjetneje delali isti delavci, za istim strojem, pripeljali z istim kombijem in zmontirali isti monterji. Predalnik iz omare bi komot ven potegnila, če bi mi dimenzija odgovarjala. Ampak če oni pravijo, da je razlika, potem bo že kaj na temu.

Jaz imam par vgradnih omar od MZG iz Grosuplja, sedež imajo pa na Rudniku tm kjer je nakupovalno središče. Njihove omare smo tudi podrli in še enkrat sestavli zaradi selitve pa so še vedno vse kot nove, drugače so pa bolj znani za pisarniško pohištvo…ampak imajo tudi druge stvari po naročilu. Mi smo komuniciral z Alešom, na voljo imate zelo veliko vrst lesa in barv, potem tudi način odpiranja oziroma “kljuke”, glede cen je pa spet vse odvisno od materialov imaš dražje ali cenejše verzije. Bi pa tudi pohvalila da so se držali rokov, vse znosili v stanovanje, zmontirali in za sabo pospravili, pa še g. Aleš je prišel na dom vse izmeril, narisal in tudi podal določene predloge, glede nato da se s tem ukvarjajo in lahko zelo dobro svetujejo o izkoristku prostora.

LP

Izi mobil.

Spoštovani,

smo mizarstvo Špac iz Borovnice z dolgoletno tradicijo in visoko kvaliteto. Izdelujemo visoko kakovostno pohištvo po meri iz različnih materialov. Izdelke popolnoma prilagodimo Vašim željam in potrebam, predvsem glede na funkcionalnost.

V naši ponudbi imamo tudi cenovno najugodnješe pri nas in kakovostne lončene peči in kamine, tako klasičnih kot modernih linij.

Preverite našo ponudbo na http://www.spac.si in [www.bolha.com] ali na facebook profilu.

Pokličite da se dogovorimo 041–636–205 ali [email protected]

Lep dan!

Mizarstvo Špac

No bom pa še jst delil svoje izkušnje.

V spanici smo imeli veliko potrebo po izdelavi vgradne omare. Spalnica je v mansardi, natančneje prostor predviden za postavitev vgradne omare je ravno v žloti pod streho. Po vašem priporočilu sem se obrnil na Izi-mobil s povpraševanjem. Odzivnost je bila hitra, vendar ko je merilec prišel k nam je rekel samo, da oni kaj takega ne delajo, da je projekt prezahteven. V drugo se je oglasil merilec iz podjetja Hoby vgradne omare oz. pohištvo Plasard, mislim da mu je bilo ime Dejan. Zadevo so od začetka do konca speljali profesionalno, hitro in odgovorno. Montaža omare je bil v dobrih dveh tednih, pohvala pa tudi monterju, ki je zadevo super zmontiral.

Na podlagi mojih osebnih izkušenj lahko rečem, da so dobri v svojem poslu in vredni zaupanja, zato jih vsekakor priporočam.

LP

http://www.spalnistudio.si/pages.php?id=26. Mi smo zadovoljni, nam ni žal.

Tudi jaz priporočam Tim pohištvo. Nam so omaro naredili celo iz naravnega furnirja, kar je dejansko težko dobiti v Sloveniji. Z barvami in izvedbo izdelave sploh ni težav tudi če je kaka stena ali pa strop pod kotom.

http://konfigurator.tim-pohistvo.si/konfigurator/index

Mi imamo 2 iz Akrona.
Smo zelo zadovoljni z
-res je kvalitetna,
-profesionalna montaža,
-prišli in zmontirali so kot je bilo dogovorjeno,
-če pogledam rezmerje kvaliteta in cena , smo dobili za svoj denar največ poi njih.

Torej brez premisleka bi še 1x vzela pri njih.

New Report

Close