Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Kako ima folk nagravžno opremljena stanovanja

Kako ima folk nagravžno opremljena stanovanja

Gledam mal po nepremičnine.net in se zgražam, kako neokusno cigansko ima folk opremljena stanovanja, tisto grdo temno rjavo pohištvo, ogromne regale čez celo dnevo, turški tepihi, kričeče barve sten, vse natrpano, nastlano, skratka totalno grdooooooooo

Vsak ima svoj okus,morda pa bi se komu zdelo tvoje stanovanje ugabno.

dej link da vidmo

nova
Uredništvo priporoča

raje mam kričeče tepihe, natrpano in udobno, živo stanovanje, veselo
kot pa vse enobarvno in črno grdo nezapolnjeno pusto stanovanje

No, to še gre, ampak ko pa vidim stojalo za perilo na častnem mestu sredi dnevne … Pa vsaj za protokolarno fotkanje bi ga pa lahko odmaknili no.

A si mogoče pomislila, da imajo tako še iz časov, ko je bilo pohištvo takšno, kot si videla na fotkah?
Pa si mogoče pomislila, da si nekateri novega oz. modernega pohištva ne morejo privoščiti???
Seveda nisi pomislila na to, ker ti imaš polno rit vsega in ti ni treba gledati na vsak cent in misliti, če boš kupila kilo krompirja ali pa škampe!!!

Tudi meni je bolj všeč moderna oprema stanovanja, pa mi še na misel ni prišlo, da nekdo pa ima grdo opremljeno stanovanje. Vsak ima tisto,kar si lahko privošči ali pa kar mu je všeč….

…in kljub temu, da sem ti to napisala, mislim, da kar veselo provociraš.


Tvoje zgražanje se bere kot znani rek Marie Antoinette: zakaj se reveži razburjajo, če nimajo za kruh? Pa naj jedo potice!

Ja no!
Ali pa ene bose noge od nekoga, ki je ravno na postelji ležal, ko so fotkal.
Ali pa na kuhinjskih pultih gore posode. Saj lahko, da so bili ravno po kosilu, ampak potencialni kupec najprej pomisli – če imajo kuhinjo tako nastlano, kakšno je šele ostalo stanovanje…
Pa kar nekaj cvetk bi se še našlo…

Men je najbolj všeč, ko folk prodaja kavč ali sedežno, pa ga slikajo celega prekritega
s kakšno nagravžno deko ali pregrinjalom….

dom je tam, kjer so ljudje in ne tam, kjer je fensi minimalistično črno sivo belo pohištvo……brez ljudi……

ja, pa tudi res je, da..prvič, ima vsak svoj okus, in o okusih se ne diskutira…..drugič, ima vsak le toliko, kot zmore kupiti…

misliš nametano? ker eni to radi enačite z življenjem…

Ja, to pa men tud ni jasno. Fotkajo stanovanja za prodajo, pa vse nastlano, nametano … Saj to ob nakupu stanovanja res ni pomembno, ker gre pač večinoma vse ven, ampak mene bi že vnaprej odvrnilo od ogleda …

Pa jasno, vsak po : – svojih finančnih zmožnostih
– potlej še po okusu (ki je različno definiran)

Mene je groza velikih usnjenih naslonjačev, kičastih perzijskih preprog, temno rjavega pohištva – ampak, ej, enim je mogoče to všeč ali pa nimajo denarja/volje to zamenjati.

Je pa vsekakor res, da bi za fotosession nepremičnino lahko pospravili/ustrezno uredili. Žalost na sliki kupca lahko tudi odžene.

Jaz pa ne zastopim, kakšen okus imate tisti, ki ne marate minimalizma z nevtralno-hladnimi barvami….saj se da kombinirat z živimi barvami, ne morejo bit pa žive barve glavne!
Mi gre kar na kozlanje, ko gledam MB, BMW-je , Audije in skoraj pri vseh višjih rangih tisti grdi kao les na armaturkah…za primerjavo:

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

O DRRR… Tale les na armaturkah je pa res fak! Tudi meni se ob tem bruha. Pa da ne govorim o sedežih v avtu s kakšnimi nagravžnimi prevlekami.

Kar se tiče pa stanovanja… Ne maram temnega lesa, pa ne maram tepihov nasplošno. Ko vidim temen les v kuhinji, me vse mine…

hahaha, ja ,recimo da tole prodajajo:

Ma tle sploh ne vidim, kakšno je samo stanovanje….

Kje ti vidiš grdo opremljena stanovanja…men odpere večinoma lepa 😉

http://www.nepremicnine.net/nepremicnine.html?id_regije=14&nep=1&posr=3&detail=5517864&pic=1631820.jpg

http://www.nepremicnine.net/nepremicnine.html?cena=1000&dem=EUR&odmik=20&m1=&m2=&sort=1&brez_cene=1&last=&SID=&lev1=&lev2=&page=detail&nep=1&posr=3&id_drzave=&id_regije=14&lok2=&imageField.x=84&imageField.y=16

to sem mislna nalimat 😉

Meni je pa totalno grd ta avto kot celota![/url]
Ni mi jasno kdo ga kupi??

New Report

Close