Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom MONTAŽA KNAUF(kitanje,beljenje´)

MONTAŽA KNAUF(kitanje,beljenje´)

Zdravo,nudim montažo maučnih plošč(knauf).
-MANSARDE
-PREDELNE STENE
-NAPUŠČI
-OKROGLINE,KASKADE
-PLESKANJE,KITANJE,BRUŠENJE
Cena je zelo ugodna.Imam bogate izkušnje na tem področju in je narejeno profesijonalno in natančno ter cenovno zelo ugodno.Ce se odločite lahko kontaktirate 030 675208

Ste reklamacije že rešili?

Pozdravljeni,povejte katere ane da čujemo?

Kako Silvester s.p. je že? Kultura komunikacije? No ja vsaj šumnike si uredil.

“he is back” imaš prav,vrnil se je z drugo številko,mal je hecn,ima 100 osebnosti,ko se mu ena podre,najde drugo,tule lahko tako počne,v real life pa ne,na žalost…se pa točno vid po kretnjah v stavkih da je on,vsak stavek ki ga napiše ga izda,ker verjetno je tudi nepismen,zato mu pa ne dajo sp-ja,ker rabiš šolo..

Vas bom ze nasel bebci zahojeni, enga po enga

Ups nič od zgoraj naštetega ti še ni ratalo urediti potem smo pa mi bebci…žalostno. Glej s.p. si lahko odpreš z osebno izkaznico in davčno številko, za komunikacijo lahko pokličeš Boštjana Romiha, za kulturo Angelco Likovič za ostale probleme ti pa ne znam svetovati saj je Rugelj že pokojni.

Pozdarav,veste kaj to piše nekdo v mojem imenu in piše te kozlarije resno,ampak vi kar,hvala lepa.

čuj ti bebec zahujeni, delaj se norca iz sebe ne iz nas,smo dovolj pametni da te ku pogruntamo “ane”

Bebec si ti ane,pa pisati se nauči………….pa prepričaj se,ampak se ne sekiram lp.

hvala enako za obojne tvoje zgornje trditve “ane” ( najprej sebe poglej pol pa druge komentiraj,se mi zdi da si ti tisti ki nimaš vseh koleščkov naštimanih u glav,bo treba najdt enega ki jih poštima,če bo sploh kdo kos tej nalogi,bo verjetno teška, “ane” )

Tudi za tebe velja da se nauči pisati lp.

hvala enako za obojne tvoje zgornje trditve “ane” ( najprej sebe poglej pol pa druge komentiraj,se mi zdi da si ti tisti ki nimaš vseh koleščkov naštimanih u glav,bo treba najdt enega ki jih poštima,če bo sploh kdo kos tej nalogi,bo verjetno teška, “ane” )

Aha,še to ne znate da isto napišete haha,me ne gane,pometaj pred svojim pragom,jst že imam,papa.me ne ganijo takšne izjave lepo nedeljo.

hvala enako za obojne tvoje zgornje trditve “ane” ( najprej sebe poglej pol pa druge komentiraj,se mi zdi da si ti tisti ki nimaš vseh koleščkov naštimanih u glav,bo treba najdt enega ki jih poštima,če bo sploh kdo kos tej nalogi,bo verjetno teška, “ane” )

ker idiot,trikrat ti je ponovil pa še zdaj si ne pride gor…..

Še ena ko misli da je pametna in da me kaj gane,haha………joj,joj kakšna foušija da te kap,jst mam selo haha pa ga bom vedno imel papa.,se ne bom ukvarjal več z vami ker nisem tako nizko padel,primitivci.

se pa vidoko ceniš,si pa daleč od tega kar misliš da si,seveda,zase je vsak najbolj pameten,gringo

Vidoko ja,haha še pisati ne znaš papa,joj se ti smejimo papa,lahko noč!

kaj je krempelj,že imaš sp,kje lahko preverimo??

New Report

Close