Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Cveto – help – pomivalni stroj

Cveto – help – pomivalni stroj

Kako naj popravim sledečo zadevo. Pri pomivalnem stroju je na vratih počil feder, saj tako se mi zdi, ker moram vrata stroja zadržati, da ne padejo dol. Kako se to popravi brez dragega serviserja?

Cveto in ostali hvala za pomoč in navodila.

lep večer

Selotejp.

Gorenje?(desna stran)
Stroj potegnt izpod pulta, odstranit stranico na strani kjer je počila vzmet!
Potem pa zamenjat!
Včas je treba menjat vzmet+ jekleni trak+plastično vodilo(nosilec)!
lp,A

nova
Uredništvo priporoča

Še eno vprašanje za Cveta. Pri skoraj novem elektroluxu (pomivalni) se je za “zaskočila” črpalka. Javlja napako 30, kar pomeni, da gre za izliv vode, ki pa je črpalka nekako ne uspe izčrpati. Del programa izvede, nato pa obstane in pumpa laufa v prazno.
Hvala, če bo kakšen nasvet.

Mogoče je celo kaj v črpaljki!
Za tujke težko priznavjo garancijo, vendar me pa čudi če je kaj notri, kako je zašel notri mimo mrežic!
Zna bit pa zamašen sifon za odtok vode!
Snemite cev za odtok in direkt v neko posodo,lijak!
Lahko pa da ponagaja celo elektronika!
Servis,(uveljavitev garancije)
lepo jutro,A

Cveto, imam Candy, DFI 95 T, vgradni. Oprosti, ker sem pozabila prej napisati.

lp.

Imam stroj GSI 6530 gorenje. Problem je, ker mi večkrat ne posuši posode. Pri eko programu zadnjih 30 minut ne dela nič. Sliši se le zvok, ker je stroj vlopljen.

Napaka na elektroniki.

Ali se da to samo sprogramirati, ali je potrebno zamenjati elektroniko? Cena?

Kaj pa vratca na predalčku za prašek? Nam se med pranjem ne odprejo popolnoma, samo priprta so, ko odprem pomivalc po zaključenem pomivanju. dokler sem rabla tekoči prašek, je blo ok, pri tabletki pa ta ostane skoraj cela v predalčku.

polomititi
A potem ko odprete vrata stroja se vratca za tableto odprejo do konca? Med samim pranjem se ta vratca ne odprejo do konca ker jih zadrži košara in samo zinejo! Seveda je potem problem če je tableta prevelika in fizično ne more ven!
Je pa možno da se je zadaj stikalo snelo s položaja in ne deluje kot bi moglo!

maj..
če je šla elektronika, potem je treba zamenjat!(cena do 150,00eur),za preprogramacijo, oz. za naložit podatke pa žal ne vem kako gre!

Mami se je pokvaril pomivalni stroj in iščem nekoga, ki bi ga popravil. Je iz Ljubljane. Mi lahko koga priporočate?

Hvala, anna

Katere znamke je stroj?
Etis- Tržaška cesta!

SERVIS, KI NAREDI NAMESTO VAS IN VAM NUDIMO GARANCIJO

STORITVE IN POPRAVILA OD A DO Ž
– MENJAVA VOD. PIP
– ČIŠČENJE IN POPRAVILO BOJLERJEV
– MONTAŽA IN POPRAVILO HIŠNIH KLIMA NAPRAV
– POPRAVILO ALI OBNOVA EL. IN VOD. INŠTALACIJ
– POPRAVILO ALI OBNOVA CENTRALNE INŠTALACIJE
– MENJAVA WC ŠKOLJK, UMIVALNIKOV…
– MONTAŽA TOPLOTNIH SONČNIH KOLEKTORJEV
– PLESKANJE STANOVANJA, HIŠE ALI NAPUŠČEV
– POLAGANJE ALI OBNOVA PARKETA
– NAREDIMO PREGRADNE STENE KNAUF ALI SIPOREX
– MALA HIŠNA POPRAVILA
TEL.030/694-667

Prosim,ce mi lahko poveste kaj je lahko narobe in koliko stane popravilo. Pomivalni stroj Candy CDF8 349,star 6-7 let, zadnje case zazene pranje, ko zacne izpuscati prvo vodo, piska in utripa lucka za program, ostale lucke pa se ugasnejo. Ocistila filtre, nevem kaj naj naredim. Vnaprej hvala za kakrsnokoli pomoc

iztočna črpalka.zamenjat pa probat

Pozdravljeni! Imam pomivalni stroj zanussi elektrolux,star sedem let,ZDT 311 je model.nikoli nisem imela tezav.sedaj pa na koncu programa piska in utripa lucka za konec programa,tako dolgo,da ga izklopim.kaj bi lahko bilo narobe?lp

uh, ne vem
ja signalizira da je konec in Vas kliče da ga ugasnete(kar je ok)
izklopte ga iz elektrike ali pa morda tipka reset
lp,A

Hvala.tipka reset ne pomaga.bomo probali izklopit iz elektrike,kar upam,da bo pomagalo.

New Report

Close