Najdi forum

Garderobna omara

Pozdravljeni,

mene pa zanima če kdo ve kje bi dobila ugodno garderobno omaro z drsnimi vrati? Gledala sva že v lesnini, dipotu, mercator pohištvo…vse majo samo za obest in na vsaki strani 2 veliki polici. Jest sm si nekak tko predstavljala da bi bla na levi in desni strani za obešat na sredini pa poličke v širini 40cm, dolžina omare pa 200cm in višina 210 ter globina 60.

Hvala za odgovore

Koliko je to “ugodno”?

tm nekje do 500eur. Sem vidla v lesnini, dipotu . . . ampak so imele samo za obešat in 2 polici na vrh.

nova
Uredništvo priporoča

Potem ni druge izbire kot zgoraj navedene trgovine…žal!

Ja žal iz zgoraj navedenih trgovin ne bom nič kupila ker rabim tud poličke ne samo za obešanje in 2 veliki polici

potem bo treba pa denarnico odpret…

V Ikei dobiš takoomaro kot jo želiš za okrog 650evrov- si jo sama sestaviš in ti da ceno..

imate kšne izkušne z Ikeo? Sm dobila zdj kr ugodno ponudbo 🙂

Imam iste želje za vgradno omaro pa sm našla v Ikei najcenejšo varianto, poleg tega pa še nism slišala pripomb glede kupovanja v Ikei je kr v redu kvaliteta.Kakšna pa je ta ponudba,pri kom?

Ikea je fina zadeva, sploh če se velikokrat seliš, vedno si lahko kupiš novo.
Ampak tudi v Ikei imajo kvalitetne stvari svojo ceno. Škart je pač škart, kamorkoli greš…

carmen22 ravno iz foruma se mi je javil, iz sosednje “sobe” k sm pisala v še eno drugo temo. Ne vem kolk je on za da jest zdj tuki napišem kdo je to 🙂

iZtok ja sem brala da neki je čudna roba….drgač sva pa v IKEI že iskala kuhinjo ampk se pol nisva odločila za ikeo…tud nobena mi ni bla všeč 🙂

Nisem rekel, da je roba “čudna”. Ravno nasprotno, zelo sem za Ikeo, roba je poceni, uporabna s prijetnim dizajnom, zadovoljiva za širšo publiko. Hotel sem reči le to, da imajo tudi v Ikei (kot v vseh normalni trgovinah) kvalitetne stvari višjo ceno.
Ni vam bila všeč kuhinja? Me prav zanima katero ste potem izbrali…

potem pa napiši za kakšno ceno bi naredil,če bi se odločila zanj…hvala

iZtok no sj tud sama nism misla rečt da majo podn robo, jest ne vem tega samo prebrala sem kar drugi pišejo. Sama pa še nimam nič iz IKEJE pa da bi blo k narobe 🙂

Vem da folk noro hod v IKEO tko da pa že res ni slaba roba.

Carmen za 458 eur, točn tako kot so moje želje 🙂 men se zdi kr ugodno…sm dobila že dražje ponudbe, dost dražje…

O, super cena, a bi me lahko ta gospod kontaktiral tko kot tebe,ker sm tudi jaz zainteresirana…
Hvala

Mu bom pisala na mail da je še ena zainterisirana pa sporočim, ok?

carmen22 evo ti pošiljam njegov email

[email protected]

Hvala sem že kontaktirala 🙂
Lp

Hey a sta zadovoljne z omaro? Sprašujem ker se tud zanimam za ta nakup, pa zanima me če je bla cena taka kot ste se dogovoril?

Pozdravljeni,
Jaz sem svojo garderobno omaro dala delati po naročilu,je ogromna,narejena v kotu in na eni strani poševna ker imamo malo podstrešnega stanovanja, visoka sigurno 3 metre,tako da rabim lestev imeti stalno v omari in dolga 2×3,5 je iz kvalitetnega materiala,notri imam nešteto poličk, celo tisto stvar ki jo potegneš in ti pride obešalnik s cunjami dol če si majhen,potem 5 predalov,4x košare za perilo itd…. plačala sem jo z montažo vred 1700 evrov v HOBBY LES Žalec, tvoja omara bi te verjetno prišla enkrat manj,pa za popuste se lahko ful izpogajaš, res dobra zadeva!! Priporočam,pa ne delam reklame ker nimam nič od tega…

New Report

Close