Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Kje naročiti poceni notranja vrata po meri?

Kje naročiti poceni notranja vrata po meri?

Predračuni ki sem jih do zdaj dobil so ubijalski, da bom dal za 7 navadnih notranjih vrat 4000. eur malo morgen.

Če kdo ve za koga ki bi jih naredil za neko normalno ceno z besedo na dan.

Lesnina!

19 vrat = 25.000€, če se pa hočeš še kaj preseravat pa ni omejitve navzgor…

Lahko pa v baubau pogledaš dobiš s podbojem za 150-200€

nova
Uredništvo priporoča

To je golo preseravanje! 7 vrat za 4000?! Potem bi bili pri nas sigurno firnki namesto vrat:-))

Ima kdo ta vrata iz bauhausa? Izkušnje me zanimajo. Ali pa če je kakšen poznavalec tu. A bi bila primerna za 45 let staro hišo, menjava?

Jaz mam od Liko Vrhnika-sicer nemasivna ampak še vedno dost boljša po izgledu od tistih iz Bauhausa…so pa furnirana-wenge + štok = 160 € komad + montaža 70 €…

Kvalitetna furnirana vrata s štokom se pa realno začnejo pri 500 € po komadu…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Vprašaj v mizarstvu Kupec d.o.o., Gorica pri Slivnici

Lip Bled, obdelava cpl zaobljeni robovi, 6 komadov z montažo in kljuko vred je prišlo cca 1200 evrov. S tem da sta dva podboja širša, kar je nekoliko dražje.

Bauhaus so sicer še cenejša vrata, vendar brez montaže (zato je višji DDV), in če ne znaš montirati sam, moraš nekoga najeti, potem te pa v končni fazi pride še dražje (da o tem, da se lahko kaj zezneš pri nakupu, niti ne govorim). Iz firme pa pridejo lastnoročno premerit in če se kaj zafrknejo, so sami odgovorni za to.

Pravkar so nam zmontirali nova vrata.

Pri brskanju po internetu sva zasledila Štajerles-Trade iz Ljutomera, ki ponuja nemška vrata Garant. Nama se je vsekakor splačalo zapeljati tja.

3x vrata + 3x podboj z montažo = 650 eur: to je cena za bela lakirana vrata, vrata in podboji z zaobljenimi robovi, polnilo iverka. Rok dobave je bil 30 dni.

Lip Bled je bil kakšnih 150eur dražji.

Ali ima kdo kake izkušnje s podjetjem LINES?

Predlagam http://www.mizarstvopeternelj.com/vrata/notranja/ 🙂 Ogromno izbire pa tudi potrudili se bodo za vas.Sem bil zelo zadovoljen.

Bolj ko gre hiša proti koncu večja kriza v denarnici 🙁 Mi smo naročili vrata pri Oblak Boštjanu Žiri Vaš link, odlično od začetka do konca, cene pa spet bolijo, še dobro da imam več besede pri hiši kot žena. Ni ugodno, kvaliteta dela in odnosa odlična.

Zdravo. Ali ima mogoče kdo kaj izkušenj s podjetjem MBA s.p. https://www.vsestoritve.com/mba-splosna-gradbena-dela-andrej-oberzan-sp? Potrebujem nova notranja vrata in iščem različne možnosti?

Dej no nehej , me prav zanima ,če jih res imaš? Ali se samodejno odpirajo in verjetno se tudi ne mažejo ,mislim,jih ni treba čistiti .

Proizvajalcev res dobrih vrat je kar nekaj, moraš pa biti pazljiv in se izogibati tistih z največjo reklamo. Eden izmed takih ”znanih” je Markelj, ki pa se ga izognite v kar največjem loku!

Mi smo naročili vrata pri podjetju Invado iz Kranja.

Znali so nam svetovati in na koncu smo sicer res vzeli malo dražja vrata, kot smo prvotno mislili. Ampak smo pa izredno zadovoljni, vrata so vrhunska, masivna.

Poceni se dobijo tud na bolšem sejmu. Čez pet let boš spet iskal tu poceni vrate, poceni majstra itd. Šiht menjaj če ti je vse predrago. Ne možeš da se jebeš a da ti ne udže. Vsi bi kr zastonj. Preračunajte predn se zapufate pa brezglavo nekam zaženete.

ne seri

Jaz sem jih naročil pri LipBled. RAZOČARAN ZELO. Če še niste naročili, bodite zelo previdni. Moja izkušnje je izredno slaba. BARBABE.

Naša izkušnja z Mizarstvom Markelj je bila pa nad vsemi pričakovanji – držali so se roka izvedbe, bili smo tudi pri njih, kjer smo pregledali vse materiale vrat, skrbno urejeno proizvodnjo … Monterja sta postavila vse v linijah, za sabo pa nista pustila niti pikice prahu, le lična vrata. Daleč najboljša izkušnja od vseh obrtnikov, ki sva jih imela v času gradnje na gradbišču.

New Report

Close