Najdi forum

pošteni obrtnik

pozdravljeni!

Ker že nekaj časa spremljam forum ¸gradimo,opremljamo..¸moram napisati, da že več let prihaja k nam obrtnik iz Maribora, ki nam etapno obnavlja hišo. Zgolj slučajno smo izvedeli za njega ( od sosede ), kateri je polagal keramiko v kuhinji. Poklicali smo ga in se zmenili za termin. Gospod je prišel točno ob dogovorjeni uri, pokazal profesionalni pristop, imel odgovore ( ki so nas zadovoljili ) na vsa naša vprašanja, izvedel meritve in si zabeležil naše želje. V dogovorjenem roku je sestavil kompletno ponudbo ( na naše presenečenje je bila ponudba dovršena in izdelana do potankosti, tako opis materialov, način vgradnje le teh in cenovno ovrednotenje ).Omeniti moram, da je bil govor o oplesku kletne pol kopalnice, zamenjavi bojlerja in pipe, montaži cca 6 m2 keramike in prenos kabla za svetilo in vtičnice, torej manjša dela. Ko smo gospoda vprašali, če se mu sploh splača prevzeti tako malo delo in zakaj si vzame toliko časa za sestavo ponudbe je odgovoril, da je vsak euro denar in, da naredi takšno ponudbo, ker ima rad čiste račune in, da stranka sploh vidi kaj, s čim in za koliko se bo naredila njegova storitev. Seveda smo se dogovorili za delo, ki je bilo dejansko izvršeno po dogovoru, prav tako cena. ZELO ZADOVOLJNI!! Od takrat obnavlja našo hišo po etapah ( vsako leto en prostor ), pri starših, sosedih…
Gospod dela čisto prav vse ( keramika, parketi, vse instalacije, suhomontažna dela, razne montaže opreme in pohištva, komplet kopalnico…) , nabavi material, ga pripelje, vsaki dan je vse počistil..
Še enkrat zelo priporočam!!

aja, pa še kontakt:

Bertoncelj aleš Šraufek s.p.
041 623 756
Maribor

ojla!
vidim, da vas kar nekaj , ki imate g. Bertonclja za svojega obrtnika. Tudi mi! Ali veste koliko obrtnikov potrebujete za ureditev kopalnice? zidarja, vodovodnega instalaterja, električarja, keramičarja, mizarja, obrtnika za suho montažno gradnjo in slikopleskarja. Težko je najti toliko obrtnikov, jih časovno uskladiti in, da na koncu uspešno končajo v nekem pametnem času ( tudi cenovno ). Gospod Bertoncelj nam je vse to sam naredil v dveh kopalnicah ( delal je tudi druge prostore! )
Mi smo zelo zadovoljni!

Lepa gesta takšno pisanje. Bravo g. Bertoncelj!

Iztok Kos, i.d.

nova
Uredništvo priporoča

Pozdrav!
Sem Mojca iz Celja. v mariboru imam garsonjero, katero imam namen oddati. Ker ni bila v najlepšem stanju, sem na tem forumu na podlagi pohval našla kontakt omenjenega obrtnika iz Maribora. Moram priznati, da v obrtnikih delih nimam pojma, želela sem samo porihtano stanovanjce. Mojster mi je svetoval in na ogledu naredil ponudbo. Ker sem laik in me je marsikdo žejen prenesel preko Savinje, sem bila malo skeptična, da je možno speljati renoviranje tako enostavno. Pa vendar sem po enem tednu našla stanovanje zelo lepo opleskano, naredil je servis kopalniških pip in položil keramiko do stropa v kopalnici. Za njim ni bilo treba delati generalke v čiščenju, pa tudi cenovno sem zelo lepo prišla skozi.

za kontakt glej zgoraj.

Mojca

Zanimljiva SAMOPROMOCIJA!

Dragan,

no tudi ti se samoproviraš, ne (www…)?

Mimogrede, po slikah sodeč, lepo delaš.

LP

Aja, pa brez zamere: piše se zanimiva.

He,he, Šalabajzer,reklama res ne škodi,posebej če je brezplačna,
jaz imam tak nick povsod, na vsakem forumu ker sem prisoten ,ali samo ime,
pač to sem jaz in se ne skrivam za drugimi imeni,tako kot sem dobil občutek v tej in nekaj drugih tem se preveč ponavlja ena in ista telefonska številka.
Hvala za mnenje,trudim se,da vrhunsko naredim in da so stranke zadovoljne.
Lp.

Ne vem o kateremu Šraufeku vi to govorite vendar po mojih izkušnjah z njim katastrofa od začetka do konca (samo po ceni profesionalec). Ne moreš pač biti vse : keramičar, parketar, montazer stavbnega pohištva,.. pa vse samo pošteno računat še bolj kot tisti ki zivijo samo od enega posla in so v njem pravi Profesionalci ne pa kar neki samooklicani vse obvladam na koncu bi pa sam boljše naredil, ker bi delal zase.
:

Glupa samoreklama !!

New Report

Close