Najdi forum

Vodni sesalec

Kupujem vodni sesalec, pa se cene gibljejo nekako od 500 do 1000 Evrov, a pred kratkim mi je neka gospa rekla, da mi preko znanke lahko priskrbi predstavitev Aqua viva sesalca, da pa stane 2300 ali več Evrov. Je to kakšen poseben robot in iz katere države? Ima kdo že z njim izkušnje?

Živjo!

Jah jaz sem ravno naročila to multifunkcijsko napravico … z raznoraznimi popusti me bo prišla 1990€ … me je pa na predstavitvi čisto fascinirala, kaj vse je bila sposobna ta zadeva privlečt iz jogija …

Lili, to boš videla skoraj na vsaki predstavitvi, tako da to ni nič posebno novega!!!

nova
Uredništvo priporoča

Lili, ni res!! Moji starši so ga tudi nedavno kupi in so nadvse zadovoljni!! Tudi sama sem si ga izposodila in sem se odločila da ga želim tudi sama!!! Ravno sem se naročila na predstavitev!! sama sem že preizkusila ja vzmetnici in nisem mogla verjet kaj vse je potegnilo ven!!! zaradi tega je kar zrak v spalnici veliko boljši. Ima tudi možnost ioniziranja zraka in ne vem kaj vse še. Poskusila sem ko sem bila prehlajena, v vodo sem si dala evkaliptus in kamilice, ponoči prižgala v spalnici in čez noč so se mi odprli vsi kanali in sinusi!! neverjetno. Sama bom zanj dala 2.000 €, vredno!

Ann999 kaj ni res??? A si ti že kdaj doživela, da so ti na predstavitvi rekli, da je ropotulja zanič in slabo dela???

Seveda da hvalijo to kar prodajajo!! Hočem samo povedati, da tokrat je to vse res, ker sem sama preizkusila!!

Anna morda imaš v majhnem delu prav. Ampak vse to imajo tudi drugi sesalci (brez vsake reklame! naprimer BATAGELJ) a je cena vsaj trikrat nižja, verjetno pa še več!
Za sesalec je to bistveno previsoka cena!

Anna 666 nehaj gnjavit s tem sesalcem, ali misliš, da nam ni jasno, da jih prodajaš…

ŽIVJO!
Kdo pa pravi,da jih morš kupiti poglej sam pa vidi pol pa komentiri,kar se pa robota tiče ja je pa veliki robot v malem jest ga imam in sem zelo zadovoljna tako ga vsi v družini uporabljamo in je noro.Če ga Anna 666 prodaja pa samo kapo dol saj se stranki čisto posvetijo pa še očistijo ti,če ga kupiš al pa ne.SUPER!
P.S.:ČE GA JE ŠE MOJ MOŽ POHVALU,KI SKEPTIK ZA VSE POL PA MOR BIT NEKI NOREGA PA DOBRGA ZDEJ,GA PA TUD VESELO UPORABLJA.PA MU DO DANES NI ŽAL DA SMO DALI TOLIKO DENARJA.KOT SAM PRAVI VREDEN GA JE.IMAMO GA ŽE 4 MESECA.

MINETU, kaj si pa sploh hotel povedati??? Verjetno še sam ne veš. seveda imaš pravico, da ravnaš kot misliš da je prav. Za pol kg lahko daš 1000€, saj ti nihče ne brani, če si trmoglav si trmoglav!!!

Pa to je čisti nateg lupljenje naivnih Slovenčkov, kupiš Philipsov Triathlon, pa zna za pod 300 eur vse to pa še precej več, pa še od renomirane znamke je, skratka kar nekaj sesalcev 8 kos dobiš za enega onega. Pa ljudje se res valjajo v denarju, da se pustijo trako prevarati.

Moj moz je enkrat prodajal neke take hude in drage sesalnike na vodo, nekje v spominu imam, da je bil to Delfin, sam nisem zihr za ime. Sam mi je povedal, da je to en nateg, full predrago in preden je enkrat k nam prisel nek zastopnik za parni sesalnik mi je prej sam povedal par fint na katere me bo dal, da bo predstavil svoj sesalnik kot sedmo cudo. Na predstavitvi sem se sam smejala zraven, ker je bilo tocno tako.

To so ponavadi se tezke zadeve, jih tezko tovoris po stopnicah in stanovanju, pa rabis cas da tacnes sploh sesat in pol se vse spucat. Na predstavitvi gre to cak cak, sam model na predstavitvi je to ze miljonkrat naredil, pa zraven govori in zavija v celofan, pozabis na cas zraven.

Ce bi jaz hotla kaj takega nabavit bi mi moz ali prepovedal ali me razglasil za nepristevno, pa ni clovek, ki bi me drugace s cim omejeval ali mi kaj dosti prepovedal.

Pri sesalcih so velike razlike. Moj brat je dal zanj 2.4k, starsi 1,6. Meni pa je drago ze 500€..toliko res se nisem pripravljen dati.. Res pa je da s tema sesalcema res posesas.. Vsi ki so pod 1000€ pac ne dosegajo te ravni kvalitete.. Sploh je fajn pri jogijih, sa j iz enega na pol leta spravis skoraj 0.5kg svinarije..noro.. Veliko denarja veliko muske.. Nekateri pa imajo doma sesalce za 200 € in so pametni ceprav so popolnoma nerazgledani..

Sesalec stane 1.300 €. 5 let garancije. Najboljši izdelek EU za leto 2014. Obstaja diploma in priznanje.
Druga stvar so pa pametni Slovenčeki. Telefon za 1.000 €, robotski sesalnik za 800 €, novi računalniki za 800 – 1.000 €, ko pa potegneš s sesalcem, je pa štala. Pokliči za predstavitev brez vseh obveznosti on se sam prepričaj. 070/983-203.

Pozdrav, zanimajo me komentarji ljudi ki imajo ta sesalec doma. Kako ste zadovoljni, je zares tako ucinkovit? Meni se zdi le cheap izvedba pro aque in hyle. Sicer če deluje enako dobro, se ne bi pritoževala glede na to da pri nakupu prišparam 1000 eur. Prosim za pomoč pri odločitvi.

Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

New Report

Close