Najdi forum

PVC okna Satler

Pozdravljeni,
zanima me, če ima kdo izkušnje s pvc okni ali vhodnimi vrati podjetja Satler. V primerjavi z ostalimi so ugodni, žal pa ne poznam nikogar, ki bi z njimi imel kakšno izkušnjo. Hvala vam!

Pozdravljeni!

Mi imamo njihova okna in nimamo nobenih pripomb… prišli so ob dogovorjenem terminu, opravili svoje in odšli. Jih priporočamo!

LP, Metka

Danes je že potekel deseti teden odkar sem naročil okna, čeprav so zagotovili da bom čakal največ šest tednov.
>Dokler ne poberejo denarja so prijazni, potem pa je komajda še dobiš na telefon in so pravi mojstri v izgovorih.
V desetih tednih noso sposobni narediti dveh oken.

nova
Uredništvo priporoča

Kak predlog za izvajalca za zamenjavo okn s PVC okni v Kranju? Mogoče kdo ve kako je s subvencijami eko sklada?
hvala za odgovor

Oken Satler ne priporočam. Montaža je pod vsakim nivojem, iz človeka se delajo norca, samo hitenje, na kvaliteto vgradnje sploh ne mislijo. Vprašanje so pa tudi njihove sposobnosti. Po mesecih od naročila še vedno ni vse zaključeno. Čeprav so sama okna okay, jih bomo takoj, ko privarčujemo denar za to, zamenjali za druga, ker je ob vsakem pogledu na njih spomin na nekorektnost Satlerjevih monterjev preveč odbijajoč. Dobro premislite, kje boste kupili okna.

New Report

Close