Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Tisti/tiste, ki imate iRobot Scooba 385

Tisti/tiste, ki imate iRobot Scooba 385

Videla sem reklamo za iRobot Roomba Scooba 385, robotski pomivalec tal.
Zanima me mnenje tistih, ki ga imajo (in ne tistih, ki ga nimajo, ki ga “nikoli ne bi imeli, ker je brez veze” itd.)
Ali pa imate mogoče kaj podobnega? Kako se zadevi sploh reče po angleško, da še malo poguglam? Nisem namreč našla na spletu nič podobnega….

Lahko komentiram, čeprav nimam, a ima prijateljica?
🙂
Ima IRobota za suho sesanje, že dobro leto in je zelo zadovoljna. Tla ima pa tako zloščena da je kaj. Kupila ga je preko eBaya.

Pozdravljena,

že več kot dve leti imam IRobota Roomba in lahko samo povem, da sem z njim več kot zadovoljna. Sicer doma nimam nikjer nobenega tepiha, pride lahko po celem stanovanju, razen ne v zimski vrt, ker je dvignjen prag. Ravno danes zjutraj sem ga vklopila in ko bom prišla domov bo posesano on pa bo čakal na svojem mestu. Tako kot vedno. Toplo priporočam.

LP Valci

nova
Uredništvo priporoča

Bila sem na predstavitvi in mi ni všeč. Za seboj pusti zelo mokro. Poleti se že hitro posuši, pozimi pa ne. Mislim, da bo potrebno še malo počakat, da ga izpopolnijo.
V BTC si ga lahko ogledaš, kjer tudi pokažejo delovanje.

Za Scoobo je prodajalec rekel, da je to njihov prvi model za mokro čiščenje in da ga ne priporoča in da se raje počaka na naslednjega, bolj izpopolnjenega.

Zanima me, kako je z robovi med sobami. Če je rob en cm, ali gre gor (čez rob), ali gre samo dol.

Jaz premišljujem, da bi ga vzela za na morje, ker je vsakič prašno, ko pridemo.

OK, verjamem – ampak kdaj pa naj bi to bilo? Kot pri vseh stvareh je naslednji model boljši, ampak potem pa moraš vedno čakati – do kdaj ? V nedogled?
Je kaj namignil, kdaj?

Če se pra razumeva, so v mislih robovi t.j. pragi. Mi imamo ravne s parketom tako, da ni problem. Pa tudi sicer ne bi smel biti problem, ker včasih, ko sušim perilo na sušilcu, prestsopi njegove noge, ki pa mislim, da so visoke sigurno 1 cm.

Glede mokrega čiščenja pa moje osebno mnenje, zanj se ne bi odločila.

LP Valci, ki odhaja čez slabe pol ure domov.

Kako se pa obnese pri tistih, ki imate preproge? Tudi meni gre na živce, ker se ravno popoldansko sonce upre v kuhinjo, v dnevno sobo in na hodnik, pa zgleda, kot da ne bi bilo posesano že celo večnost, a sesam vsak dan, vsak drugi dan : (

OK, verjamem – ampak kdaj pa naj bi to bilo? Kot pri vseh stvareh je naslednji model boljši, ampak potem pa moraš vedno čakati – do kdaj ? V nedogled?
Je kaj namignil, kdaj?[/quote]

Ne, ni rekel kdaj pride novi model. Očitno se bolj ukvarjajo s sesalci, ker jih je že toliko.

in še eno vprašanje: kako je posesano v kotih?

hvala in lp

Evo, link za pro et contra…

http://www.mojmikro.si/pod_lupo/strojna_oprema/irobot_scooba_385

Res, da je zapis že od maja ampak po moje še kar drži.

Mi čakamo na naslednji model – to je prvi model za mokro čiščenje….

Ali ima kdo pomivalca tal – scoobo? Razmišljam, da bi nabavila nekaj, ker imam veliko keramike po hiši in mi je včasih kar malo preveč ročnega pomivanja.Kakšne so kaj izkušnje tistih, ki ga imate? Lepo prosim napišite, saj o tem ni kaj dosti informacij po forumih.

Jaz imam pomivalca že 3 leta in ga ves ta čas uporabljam. Jaz sem zadovoljna. Imam pa zelo velik prostor s toplim podom. Za parket ga seveda ne uporabljam. Tudi za keramiko je uporaben, a ker imam wc-kopalnico mini, to pobrišem kar na roke. Za tako majhne prostore ni najbolj praktičen.
Ja, se suši nekaj časa, a si stvar splaniram tako, da po čiščenju prostora ne uporabljam. Naredim vse, samo da mi ni treba brisati na roke :). Jaz vanj natočim samo vodo, če bi uporabljala še original čistilo, bi bil verjetno učinek še večji. Kot sem rekla, jaz sem zadovoljna, ker ne zahtevam tako čistih tal, da bi z njih jedla, zato verjamem, da ga bi kakšna mona skritizirala, ker bi zagotovo kaj našla za njim…
Če se mi pokvari, takoj kupim novega.
Imam tudi sesalnik Roomba. Tudi zadovoljna z njegovim učinkom, moti me edino to, da se zaletava. Morda se novejši modeli ne več, ve kdo? Scooba se premika počasneje, zato zaletavanja ni.

Pogooglas mojga

Fuck kera razvajena baba katastrofa lena si kot fux

New Report

Close