Forum.Over.Net

Gradimo, opremljamo in urejamo dom

Odgovarjajo: Alenka Tomori, univ.dipl.inž.arh • Andrej Strgar, krajinski arhitekt • Luka Tomori, univ. dipl. inž. arh

Kako pristopiti h gradnji, adaptaciji stanovanja, hiše ali poslovnega prostora, kako izberete arhitekta, kaj od njega lahko pričakujete, o urejanju dokumentov, pridobivanju raznoraznih soglasij, vse o prispevkih, o dobrih slabih materialih in še veliko več.

Alenka Tomori , univ.dipl.inž.arh

AlenkaTomori

Andrej Strgar , krajinski arhitekt

AndrejStrgar

Je ljubitelj lepega. Posebno skladno urejeno bivalno okolje ga navdaja z navdušenjem. Zaveda se, da ljudje lepoto ne ustvarjamo naključno. Zato poskuša svoje znanje in izkušnje prenesti tudi drugim. Po poklicu je krajinski arhitekt. Od očeta je leta 1991 prevzel podjetje, ki ga je ustanovil že davnega leta 1968. Ukvarja se z ureditvami vrtov in parkov. Tako povezuje oblikovalska znanja s praktičnimi izkušnjami že več kot 25 let. Je član različnih strokovnih in poslovnih združenj, en mandat bil tudi predsednik Društva krajinskih arhitektov Slovenije. Znanje in izkušnje deli preko strokovnih in poljudnih člankih v različnih revijah, je reden gost na radiu in televiziji v oddajah, ki se dotikajo oblikovanja odprtega prostora, ima pa tudi licenco Zbornice za okolje in prostor za projektiranje in nadzor na področju urbanizma in krajinske arhitekture. Kot zapriseženi sodni izvedenec in cenilec kmetijske stroke pomaga sodnikom pri razreševanju vprašanj povezanih s hortikulturo. Sicer pa rad poje (v zboru), pozimi smuča (najraje po svežem snegu), poleti surfa (bolj piha, bolj leti), skače s padalom (prosti pad) in bere. Je srečno poročen in ima tri odrasle otroke.

Luka Tomori , univ. dipl. inž. arh

LukaTomori

Razdalja med navpičnimi letvami inox ograje

Default avatar

nezadovoljni

Škorjaniti je pogovorni izraz za hinaviti. Inoxandrej pa je sinonim za bebca.
Default avatar

inoxzmazek

Inoxandrej.com

kjer škorjanimo mi...the škorjanček fammily:-)
Default avatar

inoxandrej

sej folk dan danes res nima kaj druga delat ko simfat,si izmišljevat stvari in pa drugim v skledo pluvat.takšni pač so.

mislim da kdo ima sto pik ve da te komentarje meni v slabo piše samo ena ista oseba,razlog zato pa je čisto drug.namen je pa dober nimaš kaj.

TO SE PRAVI ČIM BOLJ LAŽI DA SE POTEŠIŠ...!!!še zdaleč ni tako.vrjemnte mi........
Default avatar

inoxandrej

kjer dobre stvari delamo mi...in to si zapolnite vsi!!!!
Default avatar

inoxzmazek

In kaj točno je laž? Mogoče to
da zlorabljaš invalide
? Mogoče to da nedolžni otroci trpijo zaradi tebe? Ali mogoče...ah saj ni važno. Tidi za takšne se najde kazen, slej kot prej. Je pa dejstvo da jabolko ne pade daleč od drevesa...
Default avatar

kajzarica

Kaj pa, ko bi vidva nadaljevala svojo debato v rubriki "pomoč psihiatra in ostala brušenja?"
Default avatar

andrej škorjanček

Ja imaš prav. Res ni tega vreden,ne on ne njegove smeti ki jih moram imeti.

Andrej
Default avatar

roland

smeti?
Default avatar

Boki

Nekaj informacij lahko najdeš na tej strani, jaz sem pri njih naročil inox ograjo in je kar lepo narejena. Inox ograje