Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Navodila za pralni stroj Gorenje WA 1341 S

Navodila za pralni stroj Gorenje WA 1341 S

Pozdravljeni,

Zanima me, ali ima kdo navodila za starejši pralni stroj od Gorenja, tip WA 1341 S Super silent?

Oziroma če kdo pozna te starejše Gorenjeve oznake. Ni mi namreč jasen pomen vseh znakcev za nivo vode – drugega (takoj za tistim za vklop) in čisto spodnjega na fotki, tretji pa je verjetno za povišan nivo vode.

http://img187.imageshack.us/img187/5536/26072009756.jpg

Najlepša hvala za pomoč in lep pozdrav:)

očitno je da govoriš o stikalu črpalka stop, če je to pod stikalom za vklop in izklop in ima narisano ko neko staro, zelo staro kopalno kad.
V navodilih piše takole:
Stikalo uporabite pri programih za oplemeniteno/občutljivo perilo in volno, če želite, da ostane po izpiranju perilo namočeno v vodi.
– Pri pranju volne ne priporočamo uporabe stikala “črpalka stop”, ker je za volnene izdelke bolje, da jih po končanem pranju takoj ožmemo.
– Ko stikalo izklopite, se program pranja zaključi z ožemanjem.
– Če ne želite ožemanja ampak samo črpanje vode iz stroja, pustite stikalo vklopljeno in gumb progamatorja prestavite na program M (črpanje)

p.s.
citirano natanko iz navodil virme Gorenje

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

Hvala za odgovor! Ja – znakec je kot neka kopalna kad:)

Zanima pa me še, kaj pomeni čisto spodnji znakec – torej tisti, na katerem je pod to “kadjo” narisana črta?

Hvala za pomoč in lep pozdrav

P.S. Ali imate morda možnost skeniranja teh navodil-da bi mi jih poslali po elektronski pošti? Bi nam zelo prav prišla:)

nova
Uredništvo priporoča

Vse te možnosti imam. Pogledam doma natančno v navodilih za kaj gre, če bi prej povedala, bi sedaj že imela odgovor. Lahko dobiš celotna navodila.

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

Hvala! Sem vam že poslala e-mail naslov v zasebnem sporočilu,

lep pozdrav!

prosim za navodila za omenjen stroj

Pozdravljeni,

Zanima me, ali mi lahko pošljete skenirana navodila po elektronski pošti – zadnjič ste napisali da lahko, zato sem vam svoj e-mail naslov poslala v zasebnem sporočilu – upam, da ste ga dobili?

Lep pozdrav

končno mi je nekaj uspelo in upam Kiky2, da bo kaj v pomoč, mavu pa žal nima podatkov, kam poslati navodila.

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

Sem dobila. Najlepša hvala za poslano! Seveda bo v pomoč – mi ne bo treba za vsako stvar spraševati tu gor na forumu:)

Lep dan vam želim!

A LAHKO DOBIM NAVODILA ZA OMENJEN PRALNI STROJ NA MAIL
[email protected]
NAJLEPSA HVALA!

Nujno moram zamenjati ležaje (lager) . Ali mi lahko nekdo pove kako naj to naredim? Je treba pri tem bobenj vzeti ven iz ohišja ali je dovolj če pri pralnem stroju odprem samo zadnjo stran?

Pozdravljeni!

Ob brskanju po spletu sem našla tole temo, pa me zanima, ali bi lahko poslali navodila tudi meni na alenka.pisi.mi(at)gmail.com? Tudi jaz imam namreč tak pralni stroj in iščem in iščem navodila, pa jih ne dobim 🙂

Najlepša hvala!

Alenka

Pozdravljeni!

Tudi mi imamo pralni stroj gorenje wa 1341 s, pa sem žal navodila pri selitvi izgubila. lepo prosim, če mi kdo lahko skenira in pošlje na mail: [email protected].

Hvala in lep dan še naprej, Simona

Lahko še meni kdo pošlje navodila za WA1541 S prosim.
[email protected]

Hvala in lp.


Dovolj je vzeti dol zadnji pokrov. Odstraniš jermen, jermenico potem še križ in v njem so ležaji.
Ni pa pri vseh PS isto.

heii

a lahko prosim še meni kdo pošlje navodila? Ravnokar sem dobila ta stroj in bi rabila 😀

Hvala :))

[email protected]

heii

a lahko prosim še meni kdo pošlje navodila? Ravnokar sem dobila ta stroj in bi rabila 😀

Hvala :))

[email protected]

jst bi tudi prosim, navodila za zgoraj omenjeni pralni stroj? tudi ga dobila pred kratkim,pa me zanimajo določena navodila!

[email protected]

HVALA

Prosil bi, če mi lahko kdo posreduje ta navodila!
Najlepša hvala!

[email protected]

Še meni, prosim lepo!
[email protected]

New Report

Close