Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Elektroinštalacije v Novogradni

Elektroinštalacije v Novogradni

Dosedja sem prišel do predračuna tam okoli 3 500 eur za elektroinštalacije (vse razen štekarjev), delo in material za cca 220 m2 površine. Po drugi strani pa sem slišal da je to še vedno preveč, da se za tako kvadraturo dobijo kvalitetne elektroinštalacije tam 2300 eurov. Bi jih pa rabil čimprej, v okolic Lj. Pozna kdo koga ?

cena navedenih del elektroinstalacije je dokaj realna; naredil pa bi vam tudi za cca 2.700,00 EUR, seveda bi pa si moral prej ogledati načrte elektroinstalacijske napeljave.
Če vas zanima me pokličite.

Tomaž
041 434 737

Jaz sem dal za 160 m2 1100 eur

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
nova
Uredništvo priporoča

hvala za prvi odgovor. Lokacija objekta pa je osrednja slovenija, severno od Lj

Mi smo placali 1500 evrov Z pritlicno hiso ,pritlicje plus mansarda,ta cena je za delo,plus okrog 1000 evrov za material

Jaz racunam priblizno 1500-1700 evrov za delo plus material,ki je okrog 1100 evrov(dve etazi pritlicje mansarda)

Za atrijsko hiso 140 m,pritlicje, mansarda,smo placali 2800 evrov,instalacija na grobo,za montazo stikal ,vticnic ,luci pa posebej

Spoštovani,za takšen objekt cene so različne odvisno od vaših želja in količine ugrajenega materiala.Če imate seznam materiala in dela mi lahko pošljete na moj e.mail pa Vam bom poslal eno ponudbo.
kontakt:
ER-KO ELEKTRO INŠTALACIJE
tel:031/867-031
kontakt oseba:mirza
Lep pozdrav!

Več informacij na:

ELKO elektroinštalacije
Kotnik Branko s.p.
Legen 133, 2383 Šmartno
Tel.: +386 (0)2 88 53 052
Fax: +386 (0)2 88 29 886
GSM: +386 (0)41 769 759
E-mail: [email protected]

Tako kok je navedel “mirza” cene so odvisne od vaših želja!

LP

Jst vam naredim za 2000€ fina montaža+groba.Če vas zanima inf. na e-mail [email protected]

Js bi bil pripravljen tudi narediti poceni.
lahko me pokličete za ponudbo sem iz okolice lj
040848191

Urejamo mansardo, Kašelj. Bodo 4 sobe (otroške)+ kopalnica+omarica za mansardo, ki bo povezana z glavno omarico. V sobah bi bile elektro, TV, PC, telefonske vtičnice.

Recimo da material (vtičnice) kupim sam. A računate na uro ali m polaganja cevi ali kako drugače?

[email protected]

elektroinstalaciska dela adaptacije novogradnja zelo po ceni tel 041-428504 e posta [email protected] lep pozdrav

http://www.egv.si

Pozdravljeni,

V kolikor še vedno iščete elektroinštalaterja, se vam priporočam. Verjamem, da vam lahko posredujem konkurenčno ponudbo.

KB GRIFON
041 749902

Pozdravljeni,

V kolikor še vedno iščete elektroinštalaterja, se vam priporočam. Verjamem, da vam lahko posredujem konkurenčno ponudbo.

KB GRIFON
041 749902

Živjo! Zanima me cena izvedbe elektro inštalacij za mansardo 110m2. V mansardi bo cca 110 doz (vtičnice,stikala,luči,…) in samostojna omara z varovalkami. Dovod do omare bo potekal preko sosednje hiše (cca. 25m). Hkrati bo potrebno obnoviti vod od glavne varovalke (pancarke) do elektro števca, ki se tudi nahaja v sosednji hiši (cca 15m). Zanima me okvirna cena (delo posebej, material pa posebej) za izvedbo zgoraj naštetega.

HVALA!

Pozdravljeni!
Za pripravo okvirnega predračuna rabim dodatne informacije:
-lokacija objekta
-predvideni začetek del
-načrti el. instalacij,telekomunikacij,alarm,domofon…(zaradi natančnega predračuna)
Okvirna cena za 110 doz je 1100€
Za dodatne informacije sem dosegljiv na 070 639303 Goran

Jure

Vaše bolj podrobno opisane zahteve za sestavo predračuna lahko pošljete na [email protected] oz. pokličete na telefonsko številko 040 791 796 .

ELEKTROINŠTALACIJE Klemen Vidmar s.p.

Izvajam elektro instalacije na vseh vrstah objektov. Pokličite ali pišite na elektronsko pošto ter se dogovorite za ogled vašega objekta.

Izvajam:
– elektro instalacije
– strelovodi – telekomunikacije
– sončne elektrarne
– meritve
– popravila inštalacij
– novoletne okrasitve

Ugodne cene, kvalitetna ter strokovna montaža, zanesljivost. Možno je tudi plačilo na obroke.
20% popust na naročila do 31.12.2010

GSM: 051-790-728
EMAIL: [email protected]
Spletni naslov: http://elektroinstalacije1.webs.com

New Report

Close