Najdi forum

UGODNA NOTRANJA VRATA

zanima me, pozna kdo kakšno varianto za poceni notranja vrata. Cene 400eur in podobno, so mi čisto mimo

PVC notranja vrata od AJM so dobrih 200 E. Imajo pa v barvi temnega lesa ali bele.

Mislim da ima Liko Vrhnika zelo ugodne cene-lepi dizajne in tudi kvaliteta ni slaba.

nova
Uredništvo priporoča

Vse super, samo v likvidaciji so in ne vidiš ne vrat ne denarja

Mi smo naročili pri njih vrata in so bila narejena in zmontirana v treh tednih, tako kot so obljubili. Niti dan ni bilo zamude. In vrata so zelo lepa.

Tudi jest sem iskal najbolj ugodna vrat v, recimo, ljubljanskem okrožju in tudi pri meni je zmagal Liko. Z dobavo (novembra 2008) ni bilo nobenih problemov. Od nakupa do montaže je trajalo 1 teden.

Jz pa osebno priporočam, da si ogledate ponudbo vrat od podjetja Porte DS. Sama sem obiskala njihov salon v Trzinu in lahko povem, da imajo res zelo pestro ponudbo vrat za vse okuse,kakovostne, tudi razstavljenih je kar nekaj, poleg tega pa so se mi zdele tudi cene sprejemljive!
Jz osebno sem bila zadovoljna z izbiro.

Ne vem od kod si …………Mi smo kontaktirali prijaznega prodajalca v Štajerlesu-trade v Ljutomeru, ki nam je ponudil lesena (nemška) vrata po ugodni ceni (enkrat nižji kot navajaš), dobila pa sem pred tem že reference zadovoljnega kupca…. tako, da poizkusi pridobiti ponudbo preko maila, saj na maile redno odgovarja)))))))

Bauhaus Ljubljana, vrata češkega proizvajalca, barve bukev, hrast, bela, še kakšna, skupaj z obokom in kljuko: 103 EUR. Dimenzija krila 200 x 75 cm.

Pač normalna, navadna notranja vrata.

Ima morda kdo povratno informacijo o teh čeških vratih, se dajo oboki normalno zmontirati, ker tudi mi bi potrebovali nekaj cenejšega.

Prosi za ponudbo Jelovico in Lip Bled, po mojem te pride cpl folija (ki naj bi bila zelo trpežna) z montažo in kljuko vred okoli 200 evrov.

Malo povprašaj naokrog – pri parih ponudbah hitro vidiš razliko v cenah, so pa tud slike zravn.

Nikakor!!!
So se selili sedaj so nekje na dolenjki… vrata naročili lani marca 6 vrat in še vedno čakamo štok za ena vrata, ker so napačnega dostavili…
Pa tudi sam g.P…se na tel. ne javlja, skratka reševanje reklamacije je še vedno neuspešno…
JIH NE PRIPOROČAM!!!

lp

Tukaj imaš še en cenik notranjih vrat. Se mi zdi da kr držijo ugodno ceno.

Za lesena vrata priporočam eno mizarstvo in sicer Kugler iz Vranskega, ki imajo edini zlato priznanje za slovensko kvaliteto pri nas in pridejo masivna vrata s kljukami in vsem, ter montažo 350 EUR. Kakršna hočeš. Sicer se da dobiti tudi cenejša drugje, ampak jaz zdaj govorim za kvalitetna.

Za steklena vrata in notranje stene pa tole http://www.aldekor.si (kvalitetno in tudi ne drago).

Vse super, samo v likvidaciji so in ne vidiš ne vrat ne denarja[/quote]

Od kod tebi pa taka ideja? Če nič ne plačaš, jasno tudi nič ne dobiš 🙂
Kolikor je meni znano je Liko res v likvidaciji – kar pa še zdaleč ni stečaj. Verjetno gre le za “notranje čiščenje” balasta izpred mnogih let.
Drugače pa se da pri njih dobiti poceni vrata COMPACTA (barvana – imitacija hrasta, bukve ali češnje) že od 120€.
Sam imam češnjeva in jih nikakor nebi zamenjal za kakšna folirana ( CPL LIP Bled)

vrata invado so zakon

SKAZA ANDREJ SP 041861413,izdeluje notranja vrata po naroćilu,naredi hitro in ugodno.

Zdravo!

Moj prijatelj prodaja notranja vrata podjetja lesna-tip. Njegovo podjetje je v Jesenicah in sicer Protrg d.o.o.
Na njegovi spletni strani protrg imate galerijo vrat.

Lp

Živjo…

samo kot opozorilo vam, ki se odločate za nakup vrat. Nikakor vam NE PRIPOROČAM JELOVICE. Nas so pošteno potegnili za nos. Čakali smo celo kak dan več kot 13 tednov na drsna vrata (rok naj bi bil 6-8 tednov) in na koncu ugotovili da nikakor niso upoštevali tistega, kar smo se dogovorili. Dostavili so nam vrata brez podbojev, češ da jih nismo naročili. Kljub temu, da so na ponudbi jasno napisane vse mere podboja, ki so jih sami izmerili. Pa še skica je zraven. Preprosto so dostavili samo krilo in ga obesili na karniso…briga njih, če tako rekoč pol vrat manjka.

Aja…naročena vrata smo plačali obupno drago…še na misel nam ni prišlo, da podboj ni vštet. Skratka…premišljeno in previdno pri teh, ki se ponašajo, da nekej so.

Če bi bil kupec vedež, ne bil bi revež.

New Report

Close