Najdi forum

Iščem ugodnega pleskarja

midva pa iščeva ugodnega pleskarja za hišo. Površina sten je cca 500m2.

Me zanima okvirna cena, smo pa iz Maribora

cena je odvisna ali je podlaga gladka ali je groba, odvisna ali je barva bela ali so različni toni(nianse),odvisno od kvalitete barve ali je to jubol ali pralna barva…Za informacijo 2x beljenje z jupolom bela barva je 2,5 eur m2.

LAHKO SE ZMENIMO, DELAMO KVALITETNO POKLIČI ME NA TEL 031 482 830 SMO IZ MB .

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni. Zanima me več.Ali je stene potrebno kitati, ali je že prej kakšna barva spodaj ali nanovo. Smo zelo ugodni in hitri.Lahko me kontaktirate na mail da se kaj več zmenimo.
Lep pozdrav.

Priporočam vama firmo DEJAGRAD oz. DEJA-VU. Meni so naredili fasado in mi noter prepleskali celo hišo. So ugodni in kvalitetni. Lahko vama dam njihov meil ali telefonsko. Če se odločita za njih vama ne bo žal. Jaz sem zelo zadovoljen.

JOKIMAR HIŠNI SERVIS LJUBLJANA…….. NAŠA CENA STORITEV PLESKANJA JE ČISTO POVPREČNA IN SE ZAČNE PRI 1,7 EURA NA M2. pOTEM PA JE ODVISNO OD OSTALIH DEJAVNIKOV, LAHKO VTIPKATE JOKIMAR HIŠNI SERVIS KJER SI LAHKO OGLEDATE NAŠO PONUDBO ATRAKTIVNIH ZIDNIH DEKORACIJ inf 041 844 336

Jaz in moj prijatelj vama zakitama pa pobarvama vse kaj si vidva želita. Nimava registrirane firme vendar sma prav tako učinkovita, kvalitetna in ugodna. Materjal kupite vi, nama plačata samo delo. V primeru da i vas zanimalo me lahko kontaktirate na e-mail [email protected] in se vse dogovorimo. LP marko

nudimo vsa pleskarska dela:od barvanja,kitanja polaganje gips plošč polagamo tudu laminat.naredimo zelo hitro in učinkovito pa tudi dragi nismo samo 2m2mob:040704136

Povprašaj na najmojstra – zrihtajo tri ponudbe različnih izvajalcev, pa izbereš kar te najbolj prepriča.
Pa ne sam za pleskanje…lpm

trideset

Cena 2,1 za m2 z belo barvo, cena niansiranih barv je odvisna od dobavne cene – glede na odtenek pokliči 070-89-29-59 ali pošlji mail na [email protected]

kvalitetno ,ugodno in hitro več letna praksa več inf. na gsm 0317836-191 ali 041/686-411 Damijan

031/836-191 ali 041/686-411 Damijan

Kitanje in beljenje sten in ostala notranja pleskarska dela.Po ugodni ceni! POKLIČITE 031-842-788.

Pleskarska dela-PLESKANJE PO UGODNIH CENAH

Naša dela obsegajo:
Odstranjevanje starih barv in tapet
Kitanje sten in stropov-
Nanos izravnalnih mas
Brušenje sten in stropov
Pleskanje sten in stropov
Obdelava notranjih predelnih sten
Zakljucna gradbena dela (fasade)
Pleskanje kovinskih izdelkov (ograj,konstrukcij itd)
Pleskane lesenih površin, vrat in oken
Pleskanje kompletnih stavb
tel:070-830-678 več na.http://servisamazon.webs.com/

Prepleskamo vam celotno hišo ( samo pleskanje brez risanja črt) za 1000€ ali pa 1500 z našim materialom

tel. 031-637-713 ali 031-637-713

Marinic s.p.

za majo77

Če še nimate izvajalca cena
pleskanja 1.95 evro/m2, kitanje 2 evro /m2

pokličite na 040 599511
ali pišite na [email protected]
lp

spoštovana maja77

Če še nimate izvajalca cena
pleskanja 1.95 evro/m2, kitanje 2 evro /m2

pokličite na 040 699511
ali pišite na [email protected]
Smo iz Maribora in lahko takoj začnemo
lp

Cena beljenja z mojim materialom bela barva 1,5€ m2. V kolikor ste zainteresirani pokličite na
tel: 040/427-028

izvajam slikopleskarska dela kvalitetno,kar je najbol pomebno.cena je po dogovoru.nekatere zgoraj navedene cene so prav smešne in sumim da je delo opravljeno kakovostno.041-228-489 litija

New Report

Close