Najdi forum

cena kuhinje po meri

Dala sem delati kuhinjo po meri, saj sem zaradi mansardnega stropa želela pridobiti čimveč prostora in omarice postaviti vse do stropa…OK, kuhinja je montirana, z
rezultatom sem zadovoljna… ampak cena se mi pa zdi zelooo visoka.

Mizar je računal svoje delo (material se plača dodatno) po uri in sicer 9 eur na uro, kar je sicer OK, vendar mi je računal kar 370 ur za izdelavo in montažo – to pa se mi zdi skoraj nemogoče…razen dejstva, da gre za mansardno kuhinjo in da ima tri kotne elemente, ni kuhinja nič posebnega, da bi zahtevala toliko več dela…
sprašujem kako bi lahko preverila koliko ur dela je dejansko opravil oz. ali se da kje preveriti, koliko ur okvirno je potrebno za izdelavo npr. ene kuhinjske omarice?

Hvala , u.

370 ur? Oziroma skoraj deset delovnih tednov? Dva meseca in pol? Ali 370 evrov? Raje povej konkretno, koliko metrov kuhinje in kakšen znesek, okvirno material in to, mislim, da je to veliko bolj relevantno kot ure. Meni je za montažo cca 3 metrov kuhinje vzel 200 evrov. Samo za montažo. Pa ni imel 20 ur dela s tem.

370 UR DELA po 9 eur/uro = 3.300 eur samo za delo. Dodatni material (lak za les, lepilo, panti itd.) pa znesejo še 1.400 eur zraven.

Les sva dala midva – posušen in narezan hrast v deskah…
Kuhinja v dolžini cc. 9 m (v obliki črke U + šank)…

Delal je res kao mesec in pol,vsak dan razen nedelje po 10 ur (tako pravi) …

nova
Uredništvo priporoča

500 eur za meter se mi ne zdi veliko…

Meni se zdi en delovni teden za meter kuhinje kar veliko časa, ampak ne vem, koliko dela je imel še z lesom. Na splošno se mi pa skupna cena ne zdi pretirano visoka (na koliko cirka ocenjuješ les?), če je pa kuhinja res lepo narejena, pa sploh.

les je bil nekje 2500 eur s sušenjem in rezanjem vred…torej skupaj cena kuhinje za leseni del cca. 7.200 eur, kar je nekje 800 eur za meter…

ne vem, meni se vseeno zdi veliko, čeprav je delo opravil zelo dobro in sem zadovoljna, tako da glede cene ne želim komplicirat…

me ja samo zmotil račun, kjer se vidi št. opravljenih ur in cena dela, zato me je zanimalo, če se samo meni to zdi veliko …

hvala vsem za mnenje.

Če je mizar blizu Ljubljane lepo prosim za telefonsko številko. Se mi zdi zelo ugodna cena, zlasti ker praviš, da si z delom zadovoljna.

Kaj je to kakšen avstralski les..to je šele drago, ne delo….

mizar je s posavja… vem,da so v LJ cene kar občutno višje.

cena za les – sem pozabila, da je to skupna cena za celotno količino lesa – za kuhinjo, dnevno sobo, stopnice ter vrata in podboje – to bi morala odšteti od cene kuhinje…

cena ni pretirana, mi smo plačali kuhinjo Lipa za 7 metrov 7ooo evrov. Smo pa zelooo zadovoljni, tako da nam ni žal. Če si tudi ti zadovoljna s končnim izdelkom, mislim da je to njpomembnejše.

@linak: Kuhinja na meter – to ne pove prav veliko. Pomembni so elementi, ki so v tem metru, fronte, pa še kaj. Isto Lipa, 4 metre več kot 6000 €. In ja, Lipa ko je enkrat postavljena, je kuhinja in pol.

Zato pa je podjetje v likvidaciji…

@ali res: če si kupila kak Lipin izdelek, potem veš o čem govorim in je brezpredmetno pisat komentarje v tvojem stilu.

NAJCENEJE KUHINJA JE PRI STUDIO TREND, NAJDRAŽJI MODELI NE PRESEGAJO
1000€/m http://www.studiotrend.si

oglasno sporočilo?!

Pri kuhinji je cena ponavadi drugotnega pomena. Torej…

prav dolgo ne boš imel več kaj kupit….

Meni se ne zdi tako visoka cena, sploh če je kuhinja vredu.
Če podjetje propade, še ne pomeni, da je zaradi slabega dela, sj vse pocen trgovine vedn obratujejo, ker vsi hodijo tja, sam potem lahka vsake 2 leti menjaš pohištvo.

650 e je meter kuhinje tko da sta loh sam zadovolna!! ce pa mislte da s kuhnjo ni dela se pa posteno motite. Kuhinja po meri ni kuhinja v trgovini bodimo realni.Dobila sta ugodno kuhinjo!!

Mene pa zanima kaksna se vam zdi cena kuhinje po meri 3000e za 5.5m kuhinje v L obliki?
Tak dizajn bo kot na tej sliki,vse enako razen seveda pipe 🙂

http://shrani.si/f/K/rU/lA73CA9/511374391562501453883807.jpg

New Report

Close