Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Pri katerem podjetu kupiti pvc okna..?

Pri katerem podjetu kupiti pvc okna..?

No pri naši hiši je prišel čas da zamenjamo stara lesena okna z novimi PVC okni. Problem nastane pri tem katero podjetje izbrati. Doma sem iz okolice Kranja zato bi mi najbolj odgovoarjalo če bi bilo podjetje iz tega okoliša predvsem zaradi reklamacij (ki jih upam nebo…)
Podjetij je ogromno a v oči sta mi padla predvsem AJM in Satler ( podružnica peltronic d.o.o). Hočem da je zamenjava narejena korektno brez slamparije itd….
Verjamem da je že veliko od vas menjalo okna in me sedaj zanima katerega bi mi priporočali.
Že vnaprej se vam zahvaljujem ter vas lepo pozdravljam.
Lp Andrej

Mi smo vzeli okna Finstral- Pa co Jesenice.
Zunaj ALU,temno rjave, notri bele. Krasno- to zimo smo jih dobro preizkusili- malo dražja, ampak vse OK. Zaposleni in montaža pa na profesionalni ravni-zanesljivi, točni in zelo korektni
Tudi mi smo okolica Kranja

Mi imamo s Simerjem dobre izkušnje. Resda je prišlo tudi do pomot oz. se je kaj spremenilo, a vedno korektni, prijazni. Kupili smo pa okna, žaluzije, komarnike…

nova
Uredništvo priporoča

secom….

Priporočam, preverjeno…http://www.pvcokna.si/index.php

Satler – NE

Arkont – DA.
To je sicer Gornja Radgona, ampak delajo po vsej Sloveniji, tako da
ni problem niti v primeru reklamacij

Internorm – dvakrat DA, ampak cena je pa visoka.

Mi smo zamenjali le dva okna in sicer od nekega obrtnika iz Orehka, seveda bo predhodnem priporočilu znancev. Imena se trenutno ne spomnim. On je prišel k nam, da nam je vse zmeril, moram reči, da mi je odgovarjal.Ko pa je prišel čas montaže in vzidave, pa se je vse zakompliciralo. Namesto njega kot glavnega, sta prišla dva obupna monterja. In ko je bilo vse že zmontirano, sem ugotovila, da so narobe namontirali “tisto za rulete dol ali gor potegnit”, seveda so jih montirali na narobno stvar. Na zunanji strani mi niso naredili in zaključili tako kot smo se dogovorili. Skratka obup. Monterji so se sklicevali na knaufarja, knaufar na monterja.Sedaj smo nekako uspeli napako popraviti, vendar so me popolnoma razočarali.

Itak me pa vedno jezi to, da ko pride obrtnik, pride sam, ko pa se začnejo dela, pa pošlje neke pripravnike ali nevešče ljudi. Tako se mi je zgodilo tudi pri vodovodni inštalaciji. Sedaj zahtevam, da pride “glavni”.

Lp

Toplo priporočam Dornik okna

Pri nas se je Satler čisto obnesel.

Sedaj sem dobil cca 15 okvirnih predračunov. Cene nihajo od 2500e do 4000e za 4 okna in 2x balkonska vrata. Po pogovoru z več ljudmi mi je večina svetovala peltronic to je podrružnica od satlerja, baje so dobri…problem je ker čisto za vsakega se najdejo pozitivi in negativi…hvala vam za nasvete.
lp

Ali je vaša cena z demontažo, montažo… ali pa je to samo cena oken?

vse cene so z demontažo, montažo, žaluzijami, granitno notranjo polico in zaprtje luknje s knavfom ki nastane pri odstranitvi kasete v kateri os sedaj stare rulete.

TERMOGLAS. STROKOVNI IN POŠTENI, DA O CENI NE GOVORIM. IMAJO LASTNO PROIZVODNJO STEKLA. RES PRIPOROČAM

Satler daleč najboljši če vse vzamemo v obzir.
Ravno Arkont pa ponuja favš profile po isti ceni kot so Aluplastovi…
Si se kar dobro odločil za Peltronic 🙂

Mi smo pa bili zadovoljni z Aluplast PVC iz Kranja. Prišli in pomerili, dobavili in zmontirali v dogovorjenem času in kvalitetno. Prav tako so opravili vsa potrebna dela okrog obdelave špalet in zapore prostora nad roletami.
Priporočam 🙂

Odločili smo se za salter…predvsem zato ker so ze 3je znanci vzeli okna pri njih in bili zadovoljni. Včeraj so prišli izmerit zadeve in je vse izpadlo zelo profesionalno! Zanimivo mi je tudi to da so edini kolikor mi je znano da jim lahko plačaš šele po opravljeni storitvi.
Večina ima nekakko takole 100% plačilo vnaprej 3% popusta, druga varianta pa 60% vnaprej in 40% ko dobijo material oz okna.. kar je seveda smešno ker v vsakem primeru plačaš 100%…Vam bom poročal kako so se obnesli:)

Mi smo pri Termoglasu tudi plačali šele po montaži celoten znesek, ki pa je bil bistveno nižji od ostalih ponudnikov. Res jih priporočam.

Pozna kdo Remoplast? Kakšne so izkušnje?

Hvala.

Kar se mojega mnenja tiče, v današnjem času, je slaba okna zelo težko najti. mnogo bolj pomembna je montaža.

lp

Iz kje pa je ta firma pvc Markus?

New Report

Close