Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom adaptacija stanovanja v Ljubljani

adaptacija stanovanja v Ljubljani

Oj!

Je že kdo šel v popolno adaptacijo stanovanja?Katere izvajalce priporočate?

že v naprej najlepša hvala

mateja

Na spletu http://www.notranjaoprema.com boste našli kaj uporabnega tudi zase,lahko vam pomagamo z idejami in priporočimo izvajalce.

Pozdravljena!
Midva s fantom sva adaptirala najino stanovanje, saj sva kupila 25let starega. Trajalo je 5 mesecev, ampak večinoma zato, ker sva imela ene upokojene hobi mojstre, ki so bili pa poceni, pa še kaj so naju naučili. Edino počasni so bili. Seveda sva obnovila kopalnico in wc (danes bi kupila kad z najdebelejšim emajlom na trgu… žal je ta, ki jo imava-novo-, že razpokala). Zamenjala tlak na hodniku in v kuhinji, dala obrusiti parket, popleskala celo stanovanje, naredila obešen strop z vgradnimi lučmi, izboljšala električno napeljavo (sovražim podaljške), zamenjala estrih na hodniku, manjala vhodna vrata, popleskala. Edino oken nisva menjala (jih bova spomladi). Po meri sva si omislila par omaric (dala nažagat les in sama sestavila). Najbolj prelomna je bila pa menjava notranjih vrat. Sva se precej pregovarjala okoli tega, ampak takoj ko so bila nova vrata gor, je stanovanje zgledalo novo. Najbolje porabljen denar!

nova
Uredništvo priporoča

Zdravo, da je pet mesecev trajala adaptacija ja pa malo pretirano dolgo.
Mene pa zanima kolika je bila cena te adaptacije. Orientacijsko Hvala

Samo za adaptacijo ne vem, ker sva kupila tudi vse pohištvo (pol v Ikei pol pri nas), kuhinjske pripomočke (lonce, pekače, pribor, strojčke), belo tehniko (pralni in pomivalni stroj bosch, hladilnik, štedilnik electrolux)… ene par razvratnih razvajanj (steklena drsna vrata, električno gnane žaluzije na daljinca) vse skupaj okrog 28.000.

Za pleskanje priporočam Slikopleskarstvo Završnik[/url]

[url=http://www.hujsanje-diete.tag.si/]Učinkovito hujšanje[/url]

Sama sem renovirala stanovanje.
VSE kar si lahko predstavljate.
Od knaufa na vse stene, do menjave vrat, laminata, največji projekt pa kopalnica-vse ven, nove cevi, prestavljanje cevi, montaža kadi (z jacuzzijem in savno), beljenje, dekoracija sten…..REs svašta!!!!

Slišala sem za ekipo mojstrov, ki so prišli, pogledali mi svetovali, saj se mi tudi sanjalo ni, da je stanovanje lahko tako. Šef šel z mano po trgovinah nabavljat!!!!

Skratka…vse ven zmetali, zastonj odpeljali, vse na novo zrihtali, za sabo počistili, računali in šli. Vsi računi pa so bili v okviru predračuna, razen kar sem si zmišljevala sproti, a mi je tudi takoj povedal koliko bo to stalo.

Ja vem, zveni skoraj prelepo, da bi bilo res, ampak ta gospodič ima ekipo, s katerimi se meni on, tako da ste lahko popolnoma brez skrbi.
Jaz sem mu celo tako zaupala, da sem mu pustila ključ, šla v službo in vsakič ko sem prišla domov me je čakalo presenečenje.

Ceneje so mi zrihtal še vrata-notranja, pipe in banjo.

Vse skupaj pa je trajalo dobre tri tedne, za stanovanje 80 kvadratov-mansardnih površin.

Od tega je minilo že tri leta, pa je vse tako kot mora bit, pa me vsako leto pokličejo, če je vse kot mora bit, saj dajejo garancijo.
Pa še vse slike instalacij so mi pustili, če bi kdaj kaj spreminjala.

Bubba, kot bi brala mojo izkusnjo! 🙂

Meni je tako lepo pomagala firma grating-m, tel 01/256 45 66

Je možno dobiti kontakt od teh majstrov ?

lp

In koliko je bila končna cifra, če ni skrivnost?

🙂

Oj!
No, to je bilo še v prelepem času tolarja, tako da je bila cena približno 15 000 eur, z vsem materialom.

Joooj, za kontakt bom morala pa kar malo pobrskat.
Lea, mogoće ti sporočim še danes, če bom pridna in zalaufala službeni telefon in laptop. Ampak je bojazen ta, da bom potem pričela kaj delat;))))

V bistvu bi raje, da mi pošlješ privat mail, pa ti pošljem kontakt.
Bi bilo tudi zate bolje, saj bi bila tako hitreje na vrsti, kot da gospod dobi na tisoče klicev ljudi, ki so tu dobili javno objavljeno telefonsko, ali mail.

Moj mail pa je [email protected]
Lahko pa ti še kako slikico pripnem, da vidiš končni izdelek;)))

no mi smo lani konec leta prenavljali 80m2 v ljubljani, komplet kopalnico, preureditev kuhinje , nova tla v dveh prostorih, eno steno smo ven vzel, glihanje sten, barvanje,…no končali so v dobrih dveh tednik, stalo je okol 2500e.glede na ostale ponudnike so bli daleč najcenejši, me je na začetku skrbelo da nas ne bi kje okol prinesli, pa so bli res ful korektni fantje, šele začenjajo s poslom in zato tud take cene.
vse kar smo dodatnega hotl niso nič kompliciral, so se ful držali predračuna in vse kar je bilo ekstra dogovorjeno so tudi dali normalne cene. če želiš kontakt pa mi piši na mejl

Izvajamo elektroinstalacije,vodovod,centralna kurjava itd.
Urna postavka 8eur.
info na:031 219 859 Mitja

Jst sm isto adaptira celotno stanovanje, pa so mi priporočal podjetje “Dase” (www.dase.si) pa morem reč da sm zlo zadovoljen. Pa pretirano dragi tud niso bli. Najbolj všeč mi je pa blo da so za vse poskrbeli.

pozzz

za adaptacije priporočam podjetje Mozaik Vukič d.o.o so iz Ljubljanae,vse se lahko z njimi zmeniš tel.041/788-765

lp,slavi10

Poleg adaptacije stanovanja, vam nudimo še namestitev ogrevalnih naprav. Peči, kamine na pelete in podobno.
Pokličete lahko tel. številko 031/298 377 INDEMA B&D Markun s.p.

poglejte si to povezavo: http://www.bolha.com/trgovina/trgovina-indema

Pozdravljeni

Z možem imava firmo in se ukvarjava z gradbeništvom, predvsem z adaptacijami. Sva s Koroške in cene izvajanja del so veliko nižje, kot na primer v Ljubljani. Če vas zanima mi lahko pošljete mail, da se dogovorimo. Več kot 1 mesec pa adaptacija ne bi smela trajati.

Lp

Kateri pa je vaš mail ali telefonski kontakt?

Midva sva kupila starejše stanovanje in ga v celoti ”olupila” ter naredila vse na novo. Najprej sva nameravala iskat posamezne izvajalce, potem pa sva po priporočilu znancev izbrala podjetje, ki se ukvarja tudi z arhitekturo. Na koncu sva bila izredno zadovoljna – ne samo zaradi cene in zaradi tega, ker je bilo vse v roku narejeno, ampak tudi zato, ker je zadevo ves čas spremljal arhitekt, nama pomagal izbrat keramiko, parket, pohištvo, itd., pa še poskrbljeno je bilo za vso koordinacijo s podizvajalci. Najina znanca sta vse skupaj počela sama, pa se jima je na koncu neverjetno zavleklo, bilo je polno napak, pa še finančno se jima ni nič bolj splačalo.
Da ne bom tukaj delala reklame, lahko pošljem kontakt na mail. Glede cene pa lahko iz svojih izkušenj povem, da je vse odvisno od tega, katere ploščice, pipe, parkete itd. izbereš.
moj mail: [email protected]
LP.

New Report

Close