Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom KAJ V POGODBO PRED GRADNJO’

KAJ V POGODBO PRED GRADNJO’

Pzačenjamo z gradnjo

rada bi imela pogodbe za vse, da se zavarujem, da približno vem kaj me čaka…

najprej za klet (naprej bo hiška montažna)

kaj se moram dogovorit z izvajalcem, ker namreč nimam pojma, verjetno bo on delal, material pa moram jaz dobavit

pliz, če mi kdo lahko da kak vzorec splošne pogodbe

hvala

V kolikor ti ustreza naj vse nabavi on, saj imaš potem vse “zavarovano”. Tudi kvaliteto materiala.
Poleg običajnih stvari: Začetek in konec gradnje , datumsko; penale za zamudo, način plačila in kako se vrši obračun.
Priporočam, da se dogovoriš tudi za celotno gradnjo nadzornika, sedaj se montažniki ne otepajo več investitorjevih nadzornikov!!

LP

koliko pa je dejansko iztožljjivo tudi če imaš pogodbo, to da naredi slabo, zamuja itd….Ims kdo kako izkušnjo
?

nova
Uredništvo priporoča

Za Vas je najbolje, da kupite gotovo hišo. Po zelo zelo ugodni ceni prodajam novejšo hišo v najcenejši a najlepši pokrajini v Sloveniji. Primerna je za ljubitelje narave, miru in sonca, ter je blizu trgovin, vrtca, šol, cerkve, igrišč, zdravstva in termalnih zdravilišč. Več informacij in fotografij najdete na; http://www.nepremicnine-rf.si ali me kontaktirajte na 041626586 ali [email protected] .

New Report

Close