Najdi forum

Garažna vrata

Ima kdo garažna dvižna MR-vrata? Proizvaja podjetje MR&R d.o.o. Trzin. Ste z njimi zadovoljni in kako se obnesejo?

Jaz se tudi zanimam za njihova vrata, ker so poceni. Vendar sem zelo skeptična če bi naročila njihova vrata. Dobrodošla vsaka informacija.

To pove vse

http://www.podsvojostreho.net/forum/viewtopic.php?f=8&t=11749&p=138402

http://med.over.net/forum5/read.php?151,5167477,5167591,quote=1

http://www.ringaraja.net/forum/Kaj_nam_je_narediti%3F/m_3597865/tm.htm

http://www.podsvojostreho.net/forum/viewtopic.php?t=16604&view=next

nova
Uredništvo priporoča

MR&R ena sama KATASTROFA…vrata pokvarjena..eno leto sem čakal da njihov serviser pirde in popravi daljinček ki ni deloval…
sem v Ljubljani..torej 15 km, max….ker je bil otrok sam doma..serviser jeprišel nenapovedan..je monter rekel da bo vzel domov..ročno dvigalko če mu ne plača 35 eur…

Poskusi raje tu:

http://www.von.si/

…ker so poceni…dejte že eni zastopt da je poceni drago…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Midva sva kupial normstahlova v Celju – so bila cenejša kot drugje. V uporabi so že eno leto in zaenkrat ni problemov. Tudi kar se tiče dobave, ponovne nastavitve zaradi višine ploščic in ostalega ni bilo problema.

Garažna vrata ima tudi kukomat d.o.o., Celje. Mislim pa da si jih lahko ogledate v hotelu Evropa, Celje!

Stran od podjetja MR&R dokler je še čas!!!!

Ne morem verjet.

Malo preberam in vidm, da se tu zbirajo sami negativci, ki so meli slabe izkušnje!

No jz mam malo drugačne izkušnje s tem podjetjem MR&R!
Pred cca 2 leti (malo manj) sem pri njih kupil 2 kom garažnih vrat(247 x 205 in 388 x 235) in do danes funkcionirajo normalno pod vsemi pogoji!Je pa res, da se malo bolj “skrbne” narave in vrata redno čistim in jih vzdržujem tako kot piše v navodilih, ki mi jih je to podjetje priložilo. No lahko so njihovi starejši modeli vrat bili kej slabši kot sedaj!?Tega podatka žal nimam??

Dejansko pogledano pri vsakem podjetju se najdejo ljudje, ki so nezadovolni!Recimo Renault je imel Senic-a 2.2 dci in Laguna 1.9 dci pri katerih je turbino pri 90t km odprlo/popustila Senicom je pa gredi odpiral!Pa so bli avtomobili vredni več kot 20.000 eur!

Vedno je bilo in bo da za vsak izdelek se najdejo tisi, ki ga cenijo in tisti, ki ga grajajo!

LP!
Tudi jst mam slabe izkušnje z tem podjetjem,ko sem jih klical za servis vrat sm dobiu odgovor,da imajo prevec dela da bi lahko še servise delal zraven. Aaaa????? Svaka čast,potem pa sem poklical podjetje M-tim iz Celja kjer sem naročiu potem druga vrata in so mi prijazni monterji popravili še vrata od Mr&r da sm jih sploh lahko odpiral. Z njimi sm pa biu res zelo zelo zadovoljen in jih vsakmu priporočam.Sedež podjetja pa M-tim pa je v Celju v bivšem Topru kjer je tudi novi Dipo

Se enkrat jaz..na zalost je daljincek ponovno odpvedal, vendar so bili tokrat pri podjetju MR vrata,precej bolj ustrezljivi in so kar hitro uredili servis.2 dni…upam da bo tako tudi v bodoce…

Se javim ce bo potrebno..lep pozdrav

Mi imamo doma Guttomat stranska vrata. Bila so malo dražja od ostalih proizvajalcev vendar je bila njihova prednost v tem, da v tleh ni talnega utora. Vrata imamo že cca. 10 let in še vedno delujejo brez problema, tako da sem bil z nakupom zadovoljen. lp

Podn od podna firma… dokler vrata delujejo so ok, a ko nastane kakšen problem kjer bi potreboval njihov servis.. KATASTROFA! Lažejo, se sprenevedajo, zgovarjajo… (Tako imamo že 9 mesecev nedelujoča vrata). Isto je bilo pri naročilu vrat ko smo jih dobili več kot 3 mesece kasneje kot je bilo predvideno!
Vglavnem… čim dlje od te firme

Pozdravljeni če ima kdo težave z garažnimi vrati ali ograjnimi sistemi lahko zadevo hitro rešimo.Lp.


Pred dobri mesecem sem kupil garažna vrata MR.Po enem mesecu so se pokvarila in sem reklamiral po mailu.Odgovora ni bilo zato sem poklical po telefonu in so obljibili ,da pridejo v roku enega tedna.Seveda jih po enem tednu ni bilo , poklical sem direktorja ,ki pa me je nahrulil ,da kaj si predstavljam in da bodo napako odpravili v 45 dneh in brez pozdrava poklopil telefon.Ne skrbi me odnos ,skrbi me, da sem kupil slaba vrata ki se kvarijo, servisa ni zato vsakemu odsvetujem nakup teh vrat.
Cetinski Jože Izola

Ne kupovat od MR&R ! So zelo nesramni in že eno leto klicarim za servis in nikoli ne pridejo. Pozna kdo kakšno drugo podjetje v okolici LJ, da jih pokličem za servis?


Pred dobri mesecem sem kupil garažna vrata MR.Po enem mesecu so se pokvarila in sem reklamiral po mailu.Odgovora ni bilo zato sem poklical po telefonu in so obljibili ,da pridejo v roku enega tedna.Seveda jih po enem tednu ni bilo , poklical sem direktorja ,ki pa me je nahrulil ,da kaj si predstavljam in da bodo napako odpravili v 45 dneh in brez pozdrava poklopil telefon.Ne skrbi me odnos ,skrbi me, da sem kupil slaba vrata ki se kvarijo, servisa ni zato vsakemu odsvetujem nakup teh vrat.
Cetinski Jože Izola[/quote]

Glede na tak odnos ti svetujem: takoj pisno reklamacijo in po mailu in priporočeno z natančnimi oz. vsemi potrebnimi podatki (uraden dopis). Odzvati se morajo v osmih dnevih (daj poglej malo v zakon o varstvu potrošnikov, jaz sem že malo pozabila te finte). Tam ti potem tudi piše, kako ukrepat naprej (prijava na tržno in podobno). Pa pismo, ljudje bi ubijali za delo in zaslužek, eni se pa še vedno lahko norca delajo. A jim denar kar sam leti v žepe ali kako?
Po razlagi ZPS sicer tudi mail šteje za verodostojno reklamacijo, ker je popolnoma sledljiv, ampak žal so zakoni malo za tehnologijo in je za vsak slučaj dobro poslati še papir.

Pozdravljen kakšne težave z vrati popravljam in servisiram avtomatska vrata in avtomatske sisteme.Lp..–ROK

New Report

Close