Forum: Gradimo, opremljamo in urejamo dom

Kako pristopiti h gradnji, adaptaciji stanovanja, hiše ali poslovnega prostora, kako izberete arhitekta, kaj od njega lahko pričakujete, o urejanju dokumentov, pridobivanju raznoraznih soglasij, vse o prispevkih, o dobrih slabih materialih in še veliko več.

hiša LUMAR

Odgovori Nova tema
Default avatar SamoJev 26 Mar 2012 10:15

tole sem šele zdaj videl... tudi naju je najbolj mikal Lumar.
iUporabnik in ana2006, kako se je končala vajina zgodba? je bilo potem vse ok? kaj pa ostali? še kakšna izkušnja z Lumarjem?

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar Nika Tatjana 15 Maj 2012 23:35

Dragi forumovci!

Mi smo tudi "Lumarjevi". Stanujemo v "njihovi " hiši že 4,5 let. Joj, zdaj sem se zalotila, kako čas hitro mineva. Ja, tista Nika (oranžno siva) je naš dom.
Kaj naj rečem?
Upam, da smo se zahvalili Lumarjevim fantom in puncam.. Ker smo z njihovo pomočjo realizirali naše sanje.
In s ponosom povemo, da imamo Lumarjevo hišo. Ljudje, ki so prihajali k nam na obiske, so bili enostavno navdušeni nad našo hiško. Zunaj majhna, znotraj pa veeelika... Veliko steklenih površin jo najbrž optično poveča in jo zlije z naravo..
Včasih se mi zdi, da živim v raju... Bivanje v njej je prijetno. Udobno. Enostavno.
Bi danes kaj spremenila? Bi. Še več steklenih površin. Takrat sem se jih bala. Ker so mi mi moji doma rekli, da bomo kot v akvariju.. Ja in pa "dodala" bi rekuperacijo..

Predvsem pa "štejejo" ljudje. Firma so ljudje. In vesela sem, da sem vas spoznala ne samo po "službeni" plati, marveč tudi osebno. Kot ljudi.
Hvala gospod Marko, da ste me "prenašali" ,sprejemali na "obisk" ... Hvala gospod Robi, da ste me še po končani gradnji obiskali in povprašali, kako smo zadovoljni...
In nenazadnje, še vedno ste za nas, vaše "stranke" tukaj...Tudi danes

In če se bom še kdaj v življenju odločila za hišo, potem bo to z vami.
In obljubim, da bom manj komplicirala.. Manj spraševala, manj "gnjavila"...

Želim vam še veliko lepih hiš in zadovoljnih ljudi, ki bodo v "vaših" hišah sanjali lepe sanje...
Z največjim veseljem še vedno redno pogledam vašo spletno stran in uživam v pogledu na nove, sodobne hiše... Lepe so...

Madonca, ena mi je še posebej všeč...

Default avatar marinkica 55 16 Maj 2012 07:39

Mogoče so bili včasih dobri,pa so zdaj močno padli na kvaliteti.V Petrovčah so dve leti nazaj končali hišo,pa investitor zdaj ne more živeti noter.Dvignilo je parkete,toplotna črpalka nikoli ni prav delala,ogromno napak,Skratka hiša ki jo je Lumar postavil v Mirosanu je velika sramota za Lumar.Pa ko jo obsije sonce,je fasada nikakva,zelo slabo nanesen zaključni sloj.MARLES IN OSTALI SO SVETLOBNA LETA PRED LUMARJEM!PA DOBRO JE EDEN TU GOR NAPISAL,DA SO PRAVI MOJSTRI ZA NATEG!

Default avatar Miha Liboje 17 Maj 2012 07:08

Meni pa ni bilo jasno zakaj ta hiša ni vseljena.Da meni naredijo tako svinjarijo jih postrelim in grem v zapor.Od zunaj vidim le fasado in je cela šekasta.Stara hiša,ki je prej tam gor stala je bila lepša od te šekaste.

Default avatar SamoJev 21 Maj 2012 14:36

sem vmes imel druge obveznosti in sem dal gradnjo malo na stran. zdaj pa spet tukaj vidim-takšne težave?!
kje ste še ostali lastniki lumarja? kaj zadovoljen(na) je samo eden? pa ostali? sem hotu do jeseni nekaj dogovrt z njimi, zdaj tudi mene ne mika več. ampak izkušnjebi želel slišat. od lastnikov. kaj pa marles? so boljši? ali kateri tretji?

Default avatar juan 17 Nov 2013 21:56

Zanima me kateri parket je boljši tilo ali alpod?
Hvala.

Default avatar grezilo 17 Nov 2013 22:39

juan,
sliko 7 in 8 sem imel priliko videt na delu/živo.
Tudi Alpod je v redu.
Kateri parket boš polagal je odvisno od ................. veliko dejavnikov.

Predvsem položi pozornost na izvajalca/polagalcu in podlagi/estrihu. Lahko kupiš vrhunski parket, pa ..................

LP

Default avatar 222ana 7 Okt 2017 23:48

Nikoli vec ne bi izbrala Lumar Tudi nam so obljubili na kljuc in do predaje zaracunali dodatnih 15000 evr za tisto kar je bilo v pogodbi.

Default avatar kaj naj rečem 13 Okt 2017 19:35

Prikaži citat222ana je napisal/a:
Nikoli vec ne bi izbrala Lumar Tudi nam so obljubili na kljuc in do predaje zaracunali dodatnih 15000 evr za tisto kar je bilo v pogodbi.
Če je bilo v pogodbi, lahko 100X računajo, pa vam računa ni potrebno plačat.

Default avatar bigi7 22 Dec 2017 09:40

Pozdravljeni,

Sam živim že dve leti v hiši Lumar.
Pred podpisom pogodbe obljubljajo vsemogočno kvaliteto njihovih hiš. Potem vedno ni tako.
Po enem letu mi je spuščal sifon pralnega stroja vgrajen v steno hiše. Zalilo je strop hiše.
Napako so odpravili( v kolikor se je dalo).
Najbolj me je razjezilo da so obsodili mene, da sem uničil sifon z pritrjevanjem priključka cevi pralnega stroja!!! Priključek PA je puščal v steni.

Za govoriti so pa res pravi DOHTARJI, DOCENTI, PROFESORJI...

LP

Na vrh