Najdi forum

Najcenejša PVC okna

Po vaših izkušnjah, pri katerem proizvajalcu (Goriška) se da nabavit najcenejša PVC okna? Nasvet prosim!

Nagode , Postojna.

Velika možnost je, da so najcenejša tudi najslabša.

nova
Uredništvo priporoča

NAgode pa ni glih cenovno ugoden prej drag

Naši sosedi so zelo zadovoljni z okni, proizvajalca Nagode, Postojna.

Tako, da se bova tudi midva odločila za nakup oken pri njih.

Lep pozdrav,

Marisha

Se strinjam. Pri oknih jaz ne bi ravno šparala.

Če iščeš najcenejša, pol raje kar polivinil čez odprtine potegni, 3 sloje. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Midva sva jih menjala lani. Sva iz Nove Gorice, ampak so nama delali pri podjetju Satler (sedež imajo nekje na Štajerskem), montirajo pa po vsej Sloveniji. Okna so zelo kakovostna (so jih delali že pri mojih starših par let nazaj), montaža tudi, pridejo na izmero (brezplačno), držijo se vseh rokov, zneska na predračunu – res same pohvale. In cena je dobra. Sva pošiljala ponudbe na par koncev in je bilo povsod dražje. In okna so res dobra! Ne drži tisto poceni in nekakovostno.
Če te še kaj zanima, ti lahko napišem. Drugače jih pa pokliči ali jim pošlji -mail. Mislim, da boste zadovoljni.

najini predračuni:

Nagode: 5.300€
Mik: 5.000€
Termoglas: 5.250€
Arcont: 5.350€.

Takšne so približne cene najinih oken. S tem da je povsod bilo zahtevano isto. (debelina šip,…)

Mi smo februarja menjali okna in smo se odločili za PVC NAGODE POSTOJNA in jih moram pohvalit!Res da niso najcenejša ampak zame zelo kvalitetna!Ne mi pa govorit da je vse kar je poceni zanič!
Prišel na ogled,potem na merjenje brezplačno!Držijo se rokov,montirat so prišli 15 minut pred dogovorjeno uro… in če bi se odločala danes bi jih še enkrat vzela!

PAZI PA MED NAGODE POSTOJNA IN NAGODE LOGATEC,KER NISTA ISTA PONUDNIKA!

Še en glas za Nagode Postojna. Mogoče niso ravno najcenejši, so pa kvalitetni in poslovni. Preverjeno večkrat.

Najcenejše lahko kupiš v Bauhausu, drugače se pa obrni na kakšnega privatnika , manj je znan ceneje je. Upam, da tako kategorijo oken ne iščeš za stanovanje/hišo, ampak vikiend, garažo,drvarnico.

Reskiraj malo več everčkov pa vgradi kvalitetna da boš imale dooooolgo časa mir.

Secom Krško – montirajo vsepovsod po Sloveniji – daleč najcenejša, ko sem pred dvemi leti montirala!

Ojla, da se oglasim še jaz, mi smo iz okolice N.Gorice in sva se tudi odločila po več predračuih za Satlerja. Drugače pa je v Novi Gorici tudi Širca je pa kar drag.

lp mamiR

mi jih imamo od AJM, imamo 6 balkonskih vrat (dvojna vrata), 2 dvokrilna oka, 4 enokrilna okna, veliko panoramsko steklo v stopnišču ter dva svetlobna okna v kleti in vhodna vrata. Vse skupaj nas je prišlo 6.300 eur (sejemski popust in še dodatni na gotovino). Cenejše ponudbe nisva dobila. So pa bela in s križi. Lepa.

lp
Avaru

Nagode!!! Ko sem predlani nabavil okna pri njih, so mi za enako ceno dali REFLEX stekla noter.

Če še kdo išče ugodna in kvalitetna pvc okna sem pravi naslov za vas. Kontaktirajte me in zahtevajte najugodnješo ponudbo, kjer je kvaliteta še vedno na prvem mestu.
Glede nagode postojna, se lahko njihova okna skrijejo proti oknom ki vam jih jaz priporočam.

Pišite na: [email protected]

priporočam širco oz. aluplast

sem zasledil komentar da so dragi. oni delajo v večini s trojnim tesnenjem in zato pride toliko dražja cena.
treba je samo povedat da želite dvojno tesnenje.

jaz kupujem okna pri njih že nekaj časa in dvomim da bi kupoval pri najdražjih.

lp

miran

Mik Celje d.o.o. samo montažo najdi pravo.

Pozdravljeni,

Probajte dobiti 3 brezplačne ponudbe na http://www.najmojster.com

lep pozdrav

New Report

Close